Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten ješita a ožrala vede hospodské žblebty i v zahraničí a dělá ostudu. Inu, jednovaječné dvojče Pružinského, ten taky každého poučoval. Prostě ti psychopati to mají v genech.
    • Co si to dovolujete sahat zdejším třicetikorunáčům na jejich maskoty???
  • "...a rozdávají volební dárky"... jako jsem samozřejmě činil i já Lihouš Bimbo Tuzemák! *6*
  • Co komunista, to blb - klasická ukázka - zdejší *.
    • a že jich tu je, howad rudých i hnědých, obdivujících své maskoty, ovara a kikinu
  • Miloši,spal příště alespoň 5 těch retek,bude od Tebe dřív pokoj *1*
  • Kdo volí levice zadá - líbí

    Kdo volí pravici zadá - nelíbí
    • Ankety, vyzkumy, preference... "picoviny", zbytecne utraceny prachy. Az volby ukazou jak kdo na tom je. Mimochodem kdo je levice a kdo pravice? *1*
    • Hezkej test. Problém je však v tom že v našem Kocourkově toto rozdělení neplatí.
      Mnoho zdejších pravičáků má totiž v rodině rudé kořeny. Takovej ex soudruh
      Fischer se dnes už nepovažuje za soudruha ale za pravičáka který uznává
      volný obchodní trh a západní hodnotovej svět. *2* *2* *2*
      Není to ani pravičák ani levičák ale všivej kariérista! A není v tomto národě
      kde udávání a donášení jen kvetlo zdaleka jedinej.
  • Co komunista, to blb!
  • Jdu si vykouřít doutník; to mi ten ožralej komunistickej imbecil nezakáže! Zatím. Doufám.
    • Ty jsi jdi vykouřit co chceš. To ti nikdo nezakáže, hlavně se nekuř na veřejnosti. B.L.B.E. *1*
    • Jdi do hajzlu a spláchni se. Jsi prostě kr.....n.
    • Hele flecku,doutník ti fakt nezakáže,ten prohulenej ožrala se radši přidá *3*
    • Putzflecku,na tebe i tvůj vyhaslý a povadlý doutník není nikdo ale opravdu nikdo zvědavý.Ani stará blažková co meje schody. *3*
      • Stará Blažková možná jo když mohla vrhnout takovýho zmrda! *6*
      • Dej si partizánku a polib Husákovi anál, komunistický idiote!
        • Aby jsme si to vyjasnil, tak komunista v žádném případě nejsem, nekouřím a jako i d i o t se prezentuješ akorát ty svými příspěvky na diskuzi. Asi jsi větší vúúúúůl než si myslím. *2*
          • Ale popibit P R D E L bys nakymu bolsevikovi mohl-ne? *6* *16*
    • Opravdu jseš inteligent, vole. *2*
      • Zato ty jsi Z M R D,kterymu rovno neni! *10*
  • Jsem presvedcen,ze renomovani novinari z nakych kvalitnich novin se jiz davno o tohoto bolsevickeho degena nezajimaji.Mozna tak na okraj,kdyz chteji ukazat svym spoluobcanum,co je tato zeme za prohnile smetiste,a co si tady ten povl zvolil k obrazu svemu... *12*
    • Zato o tebe by se měl zajímat psychiatr. *12*
      • Mas polibit nakymu bolsevikovi P R D E L-to neumis cist ty komunistickej C U R A K U?
  • Milos ma opet pravdu. HDP v soucasne podobe je absolutne nic nevypovidajici velicina.
  • Znova opakuji,že jsem ho volil jako menší zlo a nemám ho rád za ty lži v 1989 tak tentokrát má pravdu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit