Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je naše hlava namazaná, kterou nám celý svět závidí!
  • Tvrdit může a udělat bude muset opak.Aby to vynášelo budou muset psát pravdu,lidi už ty kecy a samé VIP a pod.nebaví.Měl by jich3 /4 vyházet,poslat je na pracák ať poznají co je za život v této žumpě ze které jen vycucávají.
  • Co k Tvému příspěvbku dodat?Jsi prostě v.l !!! A volům není pomoci.
  • Novináři jsou hyeny přiživující se na této společnosti a ty nejsi nic jiného,je vidět že jsi pobral pramálo rozumu a máš vypatlanou hlavu těmi jejich žvásty.Měl bys číst něco chytřejšího.Tak jen pro okraj,kdy jsi naposledy přečetl nějakou knihu?Jo že nevíš co to je?Je to něco pro lidi kteří mají něco v hlavě,pro ty co tam mají jen hnůj,jako ty,je klávesnice a monitor.Čau ty *12*
  • Babiš tvrdí, že se do toho míchat nebude a já mu věřím. Jeho myslím zajímá jen návratnost a zisk, ale uvidíme co s tím provede autocenzura.
  • Bohužel, takovýchhle zaprděných čecháčků jako jste vy je v naší zemi stále dost. Není vlastně o čem s vámi diskutovat, umíte jen nadávat a nejste schopen rozpoznat podstatné od nepodstatného, ale když vám přináší to libé pocity z vlastní geniality, tak s pánem bohem.
  • Tak tak, také požadovat nejlepší palác v Berlíně
  • no, tak Zeman rýpal do novinářů a ten PÓVL teď ukřivděně kvičí !
    A CO MÁ JAKO BÝT ? ? ?
  • Ano, hlavně pustit žilou, čím víc peněz poteče, tím víc jich zachytneme, neníliž pravda?
  • Fakt je, že ve svý samolibosti přežvykuje své geniální myšlenky jako .ůl. Za pár týdnů udělal vostudy jak 3 prezidenti před ním. Nejhorší, že má mluvit za nás za všechny (a my jeho Eurostán nechceme), anebo za společnou politiku. A to nedělá, přežvykuje jen za sebe a chrochtá nesmysly. Byl jsem zvědav co z toho vyleze, ale jak chce k sobě Schlinka, tak už mi to je jasný. V tom případě jsem proti rozpuštění stávajícího. Začíná se totiž rýsovat budoucí oranžovo-rudý absolutismus s nemožnou politikou dalších trapouchů na odstřel.
  • ..zase někdo vynesl informace z policie, které se nemáme dozvědět...
    ale je to dlouhý čtení

    http://www.scribd.com/doc/148487712/Sd%C4%9Bleni-obvin%C4%9Bni-Jan%C4%9B-Nagyove-a-%C4%8Dty%C5%99em-politik%C5%AFm
  • Jak server IDnes zkresluje skutečnosti:
    http://www.blisty.cz/art/69098.html
  • A koho asi tak zajímají žvásty nějaké uslintané ožralé prolhané křivácké tlamy jakou jakýsi zeman nepochybně je???
  • Ať žije Maxim. Jediný, příjemný plátek v ČR. Řekl bych slušný, ale to je relativní :D.
  • No, znáte výroky příznivců Kchárla? Podle Hřebejka jsou naši spoluobčané vepři, prasata, podle J.X.Doležala "č.....i" Zkrátka slušnost, inteligence, ovšem v jejich specifickém pojetí. Nebo narcismus, kdy podle sebe soudí jiné. Ač pravicový, volil jsem raději Zemana a vůbec nelituji.
  • A pockej, jak to pojede ted v tehle denicich pekne po Babisovsku... *1*
  • Ano, Zeman je hulvat. Proto jsem mu fandil. Protoze slusnej nebo flegmatickej clovek do nasi politiky nepatri, nezmenil by nic. Takhle se aspon neco malo deje...
  • Co to je za pozemek.Neměla by ČR přitvrdit,když chce NSR nejlepší palác v Praze?
  • Ano, novináři je opravdu svoloč a žumpa. Ale Zeman je hulvát. Politik a zejména prezident se má chovat distingovaně. Takže osobně ho řadím jako hulváta a opilce až někam za ty žumpy novináře. Ty nevolíme, ale toho opilce jsme si zvolili bohužel. *12* . Ostuda národa. No co jsme, to volíme... *12* *9*
  • Nedával bych dohromady všechny novináře. U nás jsou z ŽUMPY především MF Dnes, Respekt, Aktuálně.cz, Lidovky.. Ti lžou a dezinformují - někdy až sprostě, až se jim od huby práší....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit