Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bodejť by nerýpal do novinářů - nejhorší svoloče, co existuje, prodejní a prolhaní !!!
  • Co to je za pozemek.Neměla by ČR přitvrdit,když chce NSR nejlepší palác v Praze?
    • Tak tak, také požadovat nejlepší palác v Berlíně
  • Jak server IDnes zkresluje skutečnosti:
    http://www.blisty.cz/art/69098.html
  • Nedával bych dohromady všechny novináře. U nás jsou z ŽUMPY především MF Dnes, Respekt, Aktuálně.cz, Lidovky.. Ti lžou a dezinformují - někdy až sprostě, až se jim od huby práší....
    • A pockej, jak to pojede ted v tehle denicich pekne po Babisovsku... *1*
      • Babiš tvrdí, že se do toho míchat nebude a já mu věřím. Jeho myslím zajímá jen návratnost a zisk, ale uvidíme co s tím provede autocenzura.
        • Tvrdit může a udělat bude muset opak.Aby to vynášelo budou muset psát pravdu,lidi už ty kecy a samé VIP a pod.nebaví.Měl by jich3 /4 vyházet,poslat je na pracák ať poznají co je za život v této žumpě ze které jen vycucávají.
  • no, tak Zeman rýpal do novinářů a ten PÓVL teď ukřivděně kvičí !
    A CO MÁ JAKO BÝT ? ? ?
  • ..zase někdo vynesl informace z policie, které se nemáme dozvědět...
    ale je to dlouhý čtení

    http://www.scribd.com/doc/148487712/Sd%C4%9Bleni-obvin%C4%9Bni-Jan%C4%9B-Nagyove-a-%C4%8Dty%C5%99em-politik%C5%AFm
  • Zeman je naše hlava namazaná, kterou nám celý svět závidí!
  • Ať žije Maxim. Jediný, příjemný plátek v ČR. Řekl bych slušný, ale to je relativní :D.
  • A koho asi tak zajímají žvásty nějaké uslintané ožralé prolhané křivácké tlamy jakou jakýsi zeman nepochybně je???
    • Novináři jsou hyeny přiživující se na této společnosti a ty nejsi nic jiného,je vidět že jsi pobral pramálo rozumu a máš vypatlanou hlavu těmi jejich žvásty.Měl bys číst něco chytřejšího.Tak jen pro okraj,kdy jsi naposledy přečetl nějakou knihu?Jo že nevíš co to je?Je to něco pro lidi kteří mají něco v hlavě,pro ty co tam mají jen hnůj,jako ty,je klávesnice a monitor.Čau ty *12*
  • Ano, novináři je opravdu svoloč a žumpa. Ale Zeman je hulvát. Politik a zejména prezident se má chovat distingovaně. Takže osobně ho řadím jako hulváta a opilce až někam za ty žumpy novináře. Ty nevolíme, ale toho opilce jsme si zvolili bohužel. *12* . Ostuda národa. No co jsme, to volíme... *12* *9*
    • Co k Tvému příspěvbku dodat?Jsi prostě v.l !!! A volům není pomoci.
    • Bohužel, takovýchhle zaprděných čecháčků jako jste vy je v naší zemi stále dost. Není vlastně o čem s vámi diskutovat, umíte jen nadávat a nejste schopen rozpoznat podstatné od nepodstatného, ale když vám přináší to libé pocity z vlastní geniality, tak s pánem bohem.
    • Fakt je, že ve svý samolibosti přežvykuje své geniální myšlenky jako .ůl. Za pár týdnů udělal vostudy jak 3 prezidenti před ním. Nejhorší, že má mluvit za nás za všechny (a my jeho Eurostán nechceme), anebo za společnou politiku. A to nedělá, přežvykuje jen za sebe a chrochtá nesmysly. Byl jsem zvědav co z toho vyleze, ale jak chce k sobě Schlinka, tak už mi to je jasný. V tom případě jsem proti rozpuštění stávajícího. Začíná se totiž rýsovat budoucí oranžovo-rudý absolutismus s nemožnou politikou dalších trapouchů na odstřel.
      • Ano, hlavně pustit žilou, čím víc peněz poteče, tím víc jich zachytneme, neníliž pravda?
    • No, znáte výroky příznivců Kchárla? Podle Hřebejka jsou naši spoluobčané vepři, prasata, podle J.X.Doležala "č.....i" Zkrátka slušnost, inteligence, ovšem v jejich specifickém pojetí. Nebo narcismus, kdy podle sebe soudí jiné. Ač pravicový, volil jsem raději Zemana a vůbec nelituji.
    • Ano, Zeman je hulvat. Proto jsem mu fandil. Protoze slusnej nebo flegmatickej clovek do nasi politiky nepatri, nezmenil by nic. Takhle se aspon neco malo deje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit