Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Zeman je dobytek. Stejný blbeček jako jeho voliči :-)
    • Hele Jane, je mi Tě líto
    • Sám jsi dobytek, včetně všech pravičáckých parchantů TOP, ODS a LIDEM, jejich mentáně postižené voliče nevýjimaje.
  • Zemanovi chybí nadstranickost, nadhled a noblesa, což by s tím úřadem mělo být spojeno. Takové kádrování může provádět v hospodě na Vysočině, ale ne v postavení presidenta. Asi vždycky "ujede" když se mu zanítí palec. *1*
    • Jediná noblesa z poslední doby byla Hymna v podání Trautenberga, to jsem si pošušňal a nahrál.GOOD LUCK!!
    • V pátek složil slib a měl prezidentský projev - ten si nepamatuje dva dny zpátky. tluče pantem a obsah svých slov ho moc nezajímá. Pozice byla dosažena, co se říká nikdy zásadní vliv nemělo, což je evidentní, jinak by na to jinak dbal. *11*
      • líbat Bílé ruku, to mě děsí stejně úplně nejvíc
        • . . . jenže když se tam tak postavila, to evidentně nějaký projev chtěla ... já něco jako mylý hoch povídal, a oni podle toho dnes jedou ; a to mi je z toho šoufl, protože si tím klidně něco zdůvodní ... ble *11* *7*
          • safra, Milane, klidný nervy, klidný nervy ...z hluboka dýchat, zhluboka dýchat, zpátky ni krok ... a nikdy žádné švadleně nedávat už umělecký jméno *1* je to jen proletariát *2*
            • Tak už jen konstatuji že jsem úplný pablb, to je vše co jsem chtěl říct!!
            • .. no právě,a ti mají právě ten správný selský rozum, že tak nějak přirozeně dobře vědí, že třetí přání zlaté rybce má být dalších tisíc a jedno přání navíc *7*
  • Pokud kdokoliv dotčený z TOP 09 včetně pana Drábka cítí , že pan Zeman nemá pravdu, není nic jednoduššího, než aby tito zmínění a dotčení v obyčejném oblečení a bez jakékoliv ochranky navštívili místa a úřady, kde se pohybují obyčejní lidé co jich to týká a jiní...a tam mohou veřejně začít uprostřed haly obhajovat před těmito lidmi svá moudra a pocity se cítit uraženými. Nikdo jim však zřejmě nezaručí, že i ti lidé si pak s nimi budou chtít rovněž popovídat, avšak s tím, že kromě slov a řevu budou důrazně používat i své ruce a nohy a možná i nějaké předměty k prokázání sve odlišné argumentace a názoru. Pak mohou všem sdělit jak dopadli...
  • Zeman jenom mele populistické kraviny a přiblé bonmoty, které lidé chtějí slyšet, ale především on s Klausem položil základy kmotrovsko - mafiánského systému, který nás dostal do dnešních sraček, a tudíž má nejmíň co kázat a poučovat.
  • To , že se zastal občanů dělá ze Zemana špatného člověka v očích TOP 09. To se dalo očekávat. Bude hůř až na ty zločince podá trestní oznámení. To bude teprve legrace!
    • Ty, coby topkař, to přece musíš vědět! Nás nenapálíš Pišto Žigo pravičáku!
  • Pokud dobře čtu, tak pan prezident se dotkl pouze Drábka. Že stál za kulový víme přece všichni. O nějaké TOP-09 nebyla ani zmínka. Kritika bývalého ministra za jeho výkon, který skutečně byl nejhorší co MPSV stojí je podle blba Polčáka politika??? Když vidím a čtu výroky pana Polčáka je to samé. Okrsek, za který oba volili, by se měl sám nad sebou zamyslet. Běžte příště všichni k volbám a ukažte jim za co stojí. Za takovouto vládu skutečně jsme zodpovědní my. Nevolením jsme jim dali moc do rukou.
  • Pověs si svého rudozmrda!
    • Ubij si svého Pištu traverzou!!! *2* *2* *3*
  • Drabek byl pry prilis silny ministr. Hm, je videt, ze ti lidi jsou opradu mimo misu a netusi, co se ve spolecnosti deje, co tenhle ko*ot zpusobil a kolik to stalo spolecnych penez...
    • Hlavně že to ví Zeman. Když přebere hruškovice a zanítí se mu z toho palec.
      • Kozomrde hybaj do chlívku, koza čeká!! *2* *2* *14*
  • Pane prezidente toto potvrzuje vaše slova.
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/158971-drabek-deficit-duchodoveho-uctu-bude-letos-rekordni/?mobileRedirect=off
  • Já to vidím tak,že se popravil přímo sám svým jednáním a charakterem dle jména,které nosí.Se Zemanem naprostý souhlas tady jsem psal,že to je nejhorší člověk ,který nikdy neměl dostat toto ministerstvo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit