Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chrchla se smaží v pekle ve vlastní šťávě
  • no vidíš blbe BTW a tebe bude strašit ještě 20 let po smrti *15*
   • Na čerty nevěřím,spis že pravda vítězí! Jinak je mi chrchel u (.) a k smíchu. Howk.
   • *1* *1* *1* *1*
 • Na hradě teče Becherovka proudem. A když Ovčák včas nenaleje, dostane holí.
  • Měl bys vědět,že ,kdo má cukrovku tak nepije Bechera,ale vodku,slivovici apod.Tak nepiš nesmysly ,když nic nevíš.Urážíš tím lidi z té tvé deformacie,kteří z ní vážně onemocněli.
   • To je pravda, on nepije Becherovku, ale Hruškovici. Je jedno co chlastá, ten alkohol v jakékoli podobě mu rozhodně nedělá dobře, je vidět jak je zdegenerovaný. A to že při své cukrovce se musí vyhýbat sladkým potravinám, tedy i Becherovce (sám to ostatně jednou říkal), to je naprosto jasné. Jinak kdo má cukrovku, ten neměl pít alkohol vůbec.
  • vanhorne
   "Na hradě teče Becherovka proudem."
   Co se tam deje, nejaka svatba, krtiny, funus, nebo si tam nekdo prisel pro pozehnani?
   K.H.Borovsky: Zrali pili hodovali, hraly jim muziky.
   Ministri si popousteli u kalhot knofliky. ☺
 • není lepšího budoucího prezidenta než Zeman, Drahoš krycí jméno Bas, Pažout krycí jméno Gembler, oba by s podporu TOP05 a ostatních přisluhovačů eurofašitického sdružení zvané EU zaprodali naší zemi. Jejich volební heslo zní..Slimák do každé rodiny
  • Velice správně napsané.To se dere k moci.
  • vanhorne
   "není lepšího budoucího prezidenta než Zeman"
   Jak pro koho. Pro ty obcany, pred kterymi varoval poslance v r. 1992, ti po nem hrabnou vsemi desiti.
   Ten zbytek obcanu,by pravdepodobne radeji hrabnul po filckach. ☺
  • Bývalý komunista a práskč StB MAN, bezcharakterní křivák, který s druhým sobě podobným sepsal tzv. "opoziční smlouvu", sprosťák a hulvát a ožrala ze 4.cenové, vykládá na mezinárodním fóru, že měl řízek, který vypadal a chutnal jako "bubble bum", v rozhlasovém projevu vykládá uundy sem a uundy tam, padá v televizním studiu ze schodů, padá přes koberec prý shrnutý psem, jezdí se klanět a podávat zprávy svému řídícímu orgánu v Kremlu, lže a pomlouvá mrtvé (Peroutka), kdo s ním nesouhlasí toho nazve swiní a vyzývá k jeho zastřelení, pohrdá zákony... a tohleto monstrum má být "symbolem" naší země. Nečekejme, že tu Českou Rezervaci bude brát někdo vážně.
  • Co nebo kdo to je ten jakýsi zeman???
   To je ten rusofilní, žv ástavý, prolhaný, podlý, křivácký pobuda co momentlně zasviňuje pražský hrad????
   • jediný kdo zasvinil pražský hrad byl chrchla Havel a jeho pseudohumanismus, Zemanův kladný vztah k Rusku je vpořádku, Rusko není SSSR, Rusko je obrovsý trh, kam můžou naši podnikatelé vyvážet své zboží a zisk může zůstavat doma a ne jako zisk z německých montoven končící v náruči fuhrer Merkel, která z toho platí dávky slimáckým zrůdám, Zeman je záruka suveréního státu, Drahoš a Pažout jsou zárukou naší kolonizací erofašistickou EU
   • No to je to rusofilní monstrum popsané v příspěvku Bubblebum pode mnou.
    • Teď jsi mě přesvědčil,že jsi obyčejný hlupák.A je pro mě škoda se k tobě vyjadřovat.Vrať školnéa na počítači si hraj piškvorky a studuj diskuze chytřejších než jsi ty demokrate nebo degene nebo jak ti říkají doma?
 • Četl jsem, že američtí badatelé nejsou američtí, ale čínští!
 • Četl jsem, že skupina ruských "badatelů" či nějakých průzkumníků zabloudila v tajze. A aby nezemřeli hlady, tak zabili jednoho svého druha a sežrali ho. *12* *16*
  • vanhorne
   " svého druha a sežrali ho"
   Kdyby se to stalo nekde na mori trosecnikum, nebylo by to tak zvlastni, protoze v minulosti je par desitek pripadu canibalismu mezi lodnimi trosecniky.Ale v tajze kde je zver to je celkem podivne.
 • Koukám, nic nevidím, us nacisti mě zaslepili!
 • Jégl píše dobře, vždy se velmi pobavím, on komouš a STBák s krycím jménem "Inženýr" najednou otočil. Proto se mu tady všichni chechtáme a těšíme se na jeho další veselé blábolení.
  • Koukám jak StBáci a Putlerovi kolaboranti jsou aktivní a neštítí se ani krást nick. *16*
   • vanhorne
    "neštítí se ani krást nick."
    Nejsou schopni samostatne premyslet ani si vymyslet vlastni nick.Jsou tak naivni, ze si neuvedomi, ze je hned kazdy odhali a ta jejich dezinformacni kampan se miji ucinkem.Stejne tak Radio Moskva se kdysi snazila vydavat za Hlas Ameriky.Znelka HA byla Yankey Doodle a Moskva tam poustela Stalinovou oblibenou pisen "Sulika", to "S" je bez hacku.☺☺
 • Pan Jégl píše výstižné články. Dokazuje to fakt, že rudokožci a různí zemano-, burešo-, ruso- a ostatní -filové z toho mají bobky, protože dostávají kapky od svých řídlících orgánů na ruské ambasádě.
 • S kým vyje p.Jégl?
 • Pavel Jégl opět, jako dosud vždy, ukazuje, že je vědma. Všechno předem ví, zná, a tak své fantas vize vydává zde / a jenom zde / za pravdu. Na novináře, který se chce honosit takovým názvem, je to dost chudé. Doposud co psal, tak nelze brát nijak jinak, než jeho přeludy, i když i na to má právo. Ale redakce by si toho měla všimnou a tak trochu jej přeškolit a poučit, co vlastně je novinařina, a že redaktor není obyčejný pisálek a kecal, jako my zde většinou na pokecu. Pro neobjektivitu a předpojatost vůči všemu, co zde popisuje, bych jej v redakci nepustil ani na vrátnici. Je opravdu ukázkou novinářů, které tak výstižně pojmenovává prezident Zeman.
  • vanhorne
   "které tak výstižně pojmenovává prezident Zeman."
   Ten tvuj slavny prezident se opravdu vyzna v pojmenovavani urcitych veci.Uz za svych mladsich let ve snemovne, vystizne popsal a roztridil vlastni spoluobcany.A to byl tenkrat jenom obycejny poslanec.[V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu. "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.] (kompletní přepis projevu zde). https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562 . Ten prizemni nadclovek svym pohrdanim spoluobcany a ve sve nenavisti k novinarum, se sam radi vedle Adolfa a oceloveho Josky.Ti dva vytecnici, ty novinare kteri se protivili vuli despotu, jednoduse zlikvidovali.Zeman, narodit se o generaci drive, kdovi jak by se do historie zapsal on.Urazky, ktere podle slovniku vulgarniho prezidenta, urazkami nejsou.
   Jeho opilecke vykriky. (Hrad Unor 2015) "Smrt abstinentum a vegetarianum".(Liberecky kraj jaro 2017) Klasificoval sve oponenty jako"patologicka sedlina lidske spolecnosti" Zeman svoji nenavist k novinarum netaji.(China, May 2017) Pri setkani s Putinem vtipkoval, ze novinaru je moc a meli by se likvidovat."Земан: А здесь другие журналисты? Журналистов слишком много, надо бы ликвидировать."(Strasburg Oct.2017)Zeman:"Vyzente toho cameramana nebo ho zabiju". Ten jeho slavny narod, ale drzi hubu a krok, jen parta jemu oddanych poddanych hyka radosti. Dna sve moralni zumpy dosahl , kdyz se dokazal ponorit tak hluboko, ze hrabnul az do hrobu davno zemreleho novinare Peroutky, na ktereho s usmevem plivne jedovatou slinu lzi a pomluvy.Neco takoveho by ani opily pasak vepru nevymyslel. To nejsou uz jenom obycejne urazky, ale trestne ciny. Tak jak kolem neceho takoveho tanci jeho uctivaci, bych ocekaval u prislusniku domorodeho kmene, vzyvajicich nejakou obludnou modlu uplacanou z blata v oblasti, ktera je na mape stale oznacena "Hic Sunt Leones". Nekde v pralesich pobliz reky Amazon, nebo Congo river daleko od civilizace. ☻

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit