Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není lepšího budoucího prezidenta než Zeman, Drahoš krycí jméno Bas, Pažout krycí jméno Gembler, oba by s podporu TOP05 a ostatních přisluhovačů eurofašitického sdružení zvané EU zaprodali naší zemi. Jejich volební heslo zní..Slimák do každé rodiny
  • Četl jsem, že američtí badatelé nejsou američtí, ale čínští!
  • Četl jsem, že skupina ruských "badatelů" či nějakých průzkumníků zabloudila v tajze. A aby nezemřeli hlady, tak zabili jednoho svého druha a sežrali ho. *12* *16*
  • Koukám, nic nevidím, us nacisti mě zaslepili!
  • Koukám jak StBáci a Putlerovi kolaboranti jsou aktivní a neštítí se ani krást nick. *16*
  • Jégl píše dobře, vždy se velmi pobavím, on komouš a STBák s krycím jménem "Inženýr" najednou otočil. Proto se mu tady všichni chechtáme a těšíme se na jeho další veselé blábolení.
  • Pan Jégl píše výstižné články. Dokazuje to fakt, že rudokožci a různí zemano-, burešo-, ruso- a ostatní -filové z toho mají bobky, protože dostávají kapky od svých řídlících orgánů na ruské ambasádě.
  • Máš podobný nápady jako soudruzi Lenin, Stalin, Hitler, Gotwald a podobná verbež.
  • Ty jsi ale chytrýýýýý
  • Přesně jsi popsal to, čeho se všichni bojí. Jsi snad vědma *1*
  • Probůh, kde máš napsáno, že Okamura je proti všemu Islámu?? Je proti těm z islámu, kteří si neváží lidský život a zabíjejí jenom proto, že někdo má jinou víru, nebo názor než oni. Proti takovým jsem i já a nejsem žádný extrémista a rasista.
  • S kým vyje p.Jégl?
  • Jirko, na takové tup.e nereaguj. Shodíš sebe, a to oni chtějí.
  • *1* *1* Nejsi náhodou já??? *1*
  • a Bůh říká v Koránu:
    “A nezabíjejte osoby, jež Bůh zakázal zabíjet, leda podle práva. A byl-li někdo zabit nespravedlivě, dali jsme jeho nejbližšímu pravomoc jej pomstít, nechť však při zabití nepřehání, vždyť zajisté mu bude pomoženo.” (Korán 17:33)

    Takže Bůh zakázal zabíjet jenom některé osoby! Proč nezakázal zabíjet všechny lidi? A pokud někdo zabíjí ze msty, Bůh mu ještě pomůže!

    A bojujte na stezce Boží proti těm, kdož bojují proti vám, avšak nečiňte bezpráví, neboť Bůh nemiluje ty, kdož se bezpráví dopouštějí. Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících!

    Více zde: http://islamcz.webnode.cz/news/uci-koran-nasili-/

    Opravdu mírumilovné náboženství. *3* *10*
  • Pavel Jégl opět, jako dosud vždy, ukazuje, že je vědma. Všechno předem ví, zná, a tak své fantas vize vydává zde / a jenom zde / za pravdu. Na novináře, který se chce honosit takovým názvem, je to dost chudé. Doposud co psal, tak nelze brát nijak jinak, než jeho přeludy, i když i na to má právo. Ale redakce by si toho měla všimnou a tak trochu jej přeškolit a poučit, co vlastně je novinařina, a že redaktor není obyčejný pisálek a kecal, jako my zde většinou na pokecu. Pro neobjektivitu a předpojatost vůči všemu, co zde popisuje, bych jej v redakci nepustil ani na vrátnici. Je opravdu ukázkou novinářů, které tak výstižně pojmenovává prezident Zeman.
  • Vraždy korán přímo nařizuje. Samozřejmě ne muslimy ale nevěřící nebo odpadlíky od víry.
    Příkladů je mnoho.
    Sir Salman Rushdie [rušdi] (* 19. června 1947 Bombaj) je indicko-britský spisovatel.
    Autorův čtvrtý román Satanské verše (1988) se setkal s kontroverzním přijetím a v některých zemích vyvolal protesty ze strany muslimů, někdy i násilné. Rushdiemu bylo vyhrožováno zabitím a v únoru 1989 ájatolláh Rúholláh Chomejní, nejvyšší vůdce Íránu, vydal fatvu, ve které Rushdieho odsoudil k smrti. Roku 2016 byla v Íránu navýšena odměna za zabití Rushdieho, činí již téměř 4 milióny dolarů.

    Že by měl ájatolláh Rúholláh Chomejní nějaký špatný výtisk koránu? *3*
  • Také by jsem byl rád,kdyby někdo podrobně vysvětlil v čem je Okamura extrémista.Zatím to nikdo neudělal.Vždy jen obecné žvásty.
  • Já za komančů u voleb nikdy nebyl a nic se nestalo.Asi jsem měl v rodném listě že jsem od voleb osvobozen. *1* *1* *1* *1*
  • Za Jakeše se zavíralo i za myšlenky a na tomto principu byly založeny i volby.Komunisti zvážili na plénu myšlenky lidí a bylo odvoleno. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit