Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, správně, ta tam měla viset už dávno. Pak pověsit celou vládu hned vedle !
  • Je to mazaný nápad...EU se tím trochu uklidní s tím, že vlk se nažere a ovce zůstane celá.. .Myslím, že za tohle, ale bude chtít Zeman od EU větší i lepší podmínky k napojení a podíl ve vstupu na východní trhy, kde už dnes z EU, USA i jiných...vyrábí a prodává, kde kdo, jen my jsme je tak hloupě opustili a pro tyto jmenované dnes děláme tak akorát montovny za malý peníz. Samozřejmostí bude snaha o vylepšení vztahů s touto zemí, kde je neskutečně obrovský trh a tím se dá očekávat i orientace spíše na to čemu se říká v EU "sociální " u nás "levicové". Když se na tento trh hrnou i ti ostatní a nemají s tím žádný ideologický problém, proč bychom z toho taky nemohli něco mít i my. Práce, zaměstnanost, výplaty pro naše lidi, obchodní zisk a pod.Po pravdě z EU máme akorár prd, protože ti právě dělají a obchodují s tím východem jen to frčí..,akorát nám se tu pořád něco nakukává o sovětech..Ty jejich slavné EU dotace nejsou stejně nic jiného, než rozdíl toho co si tady rozebrali v naší zemi za pár šupů a někde dokonce "pozemky za 1korunu" a jiné výhody za pusinku..
    • My jsme do CCCP dodávali hlavně ocel, ze které tovarišči vyráběli zbraně k ovládnutí světa. A pak také náš uran, který tovarišči považovali za válečnou kořist. A platili nám za to bratrskou pomocí. Možná máš pravdu, že je v tom trochu té "vlko-kozí" taktiky. Ale Zeman asi není Kremlem vydírán za svou minulost jako Klaus a tak může Putina poslat do pr...yč.
  • Zeman je prezident nás všech, je to výborná zpráva!!!!
  • Konečně moudrý prezident po 23 leté vládě zlodějů, je to O.K.
  • Jsem vpředu, tuto vlajku už mám na WC asi měsíc.
  • Všichni uctívači EU brzy pochcípáte hladem, ale litovat vás nebudu, chraň bůh!!
    • Ty ale chcipnes s nami, p a k o. *11*
  • Vlajku EU by vztyčil zřejmě i Schwarzenberg a je to jeden z mála kladů tohoto pána.A p.Zeman bude presidentem,který chce a má zájem spolupracovat s EU ,tohleto deklaroval vždy,i v období svého důchodcování na Vysočině.P.Baroso je vrcholný představitel EU a jsem rád,že p.Zeman již v roli presidenta pozve tohoto pána ke vztyčení unijní vlajky.No a když mu to nevyjde ,určítě ČR navštíví příležitostně jindy.Nikdy jsem naopak nechápal p.Klause,který odmítal tak jednoduchou věc:Jsme v EU a sluší se i na Hradě vyvěsit vlajku.I když to není povinnost,tak jak není povinností mít podobiznu presidenta ČR v úřadech a ve školách.Je to akt slušnosti a cti.
    • Jak dlouho jsi ty blitky potil, blbečku? Nikdo to nebude číst. Jsi v hajzlu.
      • Já jsem to četl a dávám mu zapravdu. Chápu, že to kremelským řitolezcům vadí.
        • Už jsi tady zas?Proč jsi ještě neemigroval, přece tady nezůstaneš pod Zemanem?
      • Asi jsi to přečetl.Ne asi,určitě a to tě oprudilo!
  • Je to banda nemoralnich degenu
    • Ty si nenormální. Co je na tom nenormalniho? Uz aby milosek vyvolal předčasný volby vihrajou ČSSD s komunistama a všem podnikatelským ksindlum sklapne.zase povladnem mi obcani Všechno bude státu a poklape to
      • Místo plácání nesmyslů na chatu bys udělal lépe, kdyby ses učil gramatiku, abys nevypadal jako b.bec.
        • Rikej te si co chcete jen se bojíte nás co? Ja tu dobu pamatuju sám jsem vedl podnik nes ho po revoluci ukradli a rosprodali
          • A Tebe vyhnali vidlema viď soudruhu?
            • Pro Zorro. Jj věřím. To jim vždycky šlo. Mučit odpůrce
            • Pro Radek, a tebe pověsí za koule.
      • A co si od toho slibuješ? Komunisti začnou krást a zavírat a bude to mnohem horší než v r.1948, protože tenkrát se zmocnili velmi bohaté země. A cesta do severní Koreje bude otevřená.
        • Komunisti začnou krást a zavírat, bu bu bu. Ještě k tomu Severní Korea, Kuba, virtuální počet obětí kom. režimu a paskvilní zákon o protiprávnosti kom. režimu. To všechno už známe, směšný panáku.
          • Máš pravdu, je to duševně nemocný "pako" Pišta.
            • Vyznačuje se tím že čím více nadávak se sype na jeho hlavu, tím je spokojenější, zajímavý mačo.
  • Pane prezidente konejte podle svého svědomí, Věříme vám.
  • Zeman řekl, že mu Bohdalová pláče do telefonu, Bohdalová to popřela.
    Zeman řekl, že Posselt vyjádřil radost nad postupem Karla Schwarzenberga. Posselt to popřel. Zeman řekl, že zprávu o Posseltovi má z Britských listů. Britské listy to popřely. Zeman řekl, že vyhodil dva poradce kvůli kauze Olovo. Poradci to popírají, prý odešli sami.
    Zeman řekl, že Karel nastavil na restituovaném zámku Čimelice vysoký nájem a donutil tak k odchodu Táňu Bílou. Ta to ale popřela. Zeman řekl, že by se Smoljak obracel v hrobě za to, že Svěrák podporuje Karla. Rodina Smoljaka ale řekla, že Karel byl přítelem Smoljaka a nemá urážet mrtvé. Zeman řekl, že Hanákovi jeho tým nenabízel peníze.
    Hanák to popírá a obrací se na policii. Zeman a jeho tým řekl, že na rodinném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a Hardegg rodině již 300 let nepatří.Zeman řekl, že se od Šloufa odstřihnul a že si Šloufa nevezme jako poradce na hrad. Šlouf dorazil v sobotu do volebního štábu a řekl, že Zemanovi radil a sháněl pro něj podporu.
    Komentář Václava Klause: Teď konečně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit