Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj vztah ke Kremlu je zásadně negativní od r.68!

    A netykej mi, (za Husáka kosmonaute).
  • Zeman začal pětiletku projevem, který vyhnal část politiků. Jen škoda, že je ještě nepřetáhl tou svojí sukovicí - odcházející ksindl nebeskej sametovej TOP09 a ODS.
  • ObcanHaveI
    Hihi, ty si typická havloidní zkurvenina, nic nevíš, ale meleš! Jste vy podsvinčata k smíchu, vždy pobavíte a zároveň NIC nedokážete!
  • Já pláču už šestým rokem.
  • Špatně soudruhu...máš to v hlavě pomotané, ale je demokracie a ty můžeš plácat páté přes deváté. Nic se ti nestane.
  • ObcanHaveI
    Už vím, Peroutka, to je ten co se po válce tak vehementně tlačil do KSČ a psal na ně oslavné ódy!
  • Vtipné..
  • ObcanHaveI
    Pan Zeman je opět prezidentem, a ty můžeš jen plakat, nic víc, hihi!
  • "Nevěřím,že se jednou podaří proměniti svět v jedinou velkou jídelnu a noclehárnu pro lidi, zbavené všeho, co by jim patřilo, bydlící ve městě tak jako pes ve stepi, že jednou bude chodit člověk v kalhotech, poskytnutých mu státem, a smrkati do státního kapesníku."

    "Člověk vždy bude mít rád dveře u svého bytu a plůtek u své zahrady. Bojovati proti tomuto přirozenému individualismu jest podnikem tak odvážným jako bojovati proti zákonu gravitace."

    "Komunismus - toť hned od počátku mystické dogma."

    "Komunismus, který podle teorie nemůže býti uskutečněn jinak než revolucí a diktaturou, která má potrvati po celou jednu generaci, bere životu jeho přirozený vzrůst a vývoj a chce vše vtlačit do suchého řečiště jedné teorie, které je vždy jednostrannější a šedivější než život."

    Ferdinand Peroutka (1895-1978), spisovatel a novinář, vydavatel časopisu "Přítomnost
  • No ták soudruhu, klepne tě pepka a nedožiješ se státního pohřbu. Musíš se šetřit !
  • dzixy
    Vypadá, že Tebe *1* *1*
  • Kosmokundu tak táhni zpátky do Indie.
  • Ty kouříš vocasy na nádrží grátis.
  • A ty čekáš na pokyn z Kremlu...
  • Léčíte si tady své mindráky a přitom stačí slušně říct : Tohle není můj prezident !
  • Paní Němcová hrdinně opustila Vladislavský sál! Už při začátku se rozhlížela, čekala asi na pokyn k demonstrativnímu opuštění inaugurace. Už pro ni chystáme řad Bílého Leva.
    Trochu se divím, protože Zeman ODS vůbec nezmínil. (Ledaže by pí. Němcová měla užitek z Bakalových financí).
  • Soudruhu, sám jsi hulvát, ale ty za to nemůžeš, ty to děláš za prachy...
  • Co je ty mentální chcípáku? Posranej Schwarzenberg sedící a spící ,koktavý akademik s brýlemi bez dioptrií,to jsou tvý superstar! Ty mrdko příživnická,neotirej si svou smradlavou hubu o pána Prezidenta!
  • ObcanHaveI
    Jen se vyplakej Sajmonku blbečku, bůůůbůůů, my se aspoň zasmějeme, chachacha
  • Nula k nule pojde... aneb nevážil sis mne, po žních k Turkovi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit