Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Pitchus z Hradu tomu dnes zase nasadil korunu, howado jaksepatří. Zemane, jen tak dále!
    • Tak to vypadá, když je argumentace nahrazena primitivismem.
  • karavana jede dál . . .
    • Jasně, příznivci Zemana, štěkejte, doufám, že po konci éry ožralého, prolhaného Zemana přijdou lepší zítřky!
      • řvoucí MENŠINA se z toho stále pokakává.
  • Ovar prý pozval i Trumpovy, ti ale podle RT vzkázali, že českou komedii historickopastýřskou "Ovar 2.dějství" z Vladislavského sálu si raději nechají ujít. Ani se jim nedivím, na Zemana není zrovna pěkný pohled *1*
    • Hlavně, že Ty jsi manekýn *1* *1*
  • Jakou pětiletku? Všichni snad vidí, že už má hrubě po expiraci.
  • Já bych toho nemocného geronta Zemana zavřel do Bohnic, tam by měl také veškerou péči a nedělal by Česku ostudu. Stydím se za to, že jsme takovou prolhanou trosku opět zvolili.
    • Mluvte jen za sebe - já jej ve 2.kole 2018 nevolil (a v 1. kole jsem nevolil ani Drahoše). Prostě, po tom, co jsem viděl a slyšel během "kampaně" - jsem prostě volil PROTI Zemanovi, nic jiného.
      Nevolil jsem Zemana ani v první volbě r. 2013, za jeho zákeřné podrazáctví v závěru kampaně a tatéž za to, co "prováděl" během prezidentského období (2013 - 2018). *9*
      • Ty dostaneš Řád bílého lva, až bude Schwarzenberg prezidentem *1* *1*
    • protože vzpomínáš si. Paní vychovatelka vám v ústavu říkala nelezte přes plot.A ty jsi nezbedník a darebák. Zahodil jsi kazajku a běžel pryč.Dnes jsi přikantovaný řetězem, co?
  • Jak jsem pozoroval toho Ovara, vydrží nanejvýš do švestek. *1* ani se mi tomu nechce věřit, že bude nová volba.
    • No jo, ale koho si stádo p.tomců zase zvolí?
      • dzixy
        Vypadá, že Tebe *1* *1*
  • Ta ožralá swině Zeman opět nezklamala, tragikomedie místo inaugunace *12*
    • uhodil přesně hřebík na hlavičku. Je třeba špínám říkat že opravdu jsou špíny. Kvalitní kluby špinavcu ODS,TOP,STAN to už je opravdu lidská žumpa.
      • já myslím, že žumpa je spíše miloš ovar.
  • M. Zeman byl opět svůj. Těžko by mohl kdokoli očekávat nějaké plané žvanění o ničem. Kdyby MZ řekl jedno jediné slovo, bylo by to špatně. Kdyby řekl tisíc slov, byl by to také špatně. Není vůbec reálné očekávat ze strany potrefených kejhajících hus něco jiného, než to, co zase předvedly. A ten starý lišák si je pěkně vychutnal. *1*
    • Já bych udělal přestávku,aby se mohli vyčůrat.
  • tady je vidět co je Ods a Top za dobytek
  • Ten je spíš zralej do penálu než do funkce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit