Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepřijede vůbec nikdo.
    • při nejhorším pasujeme do šlechtické stavu Františka von Ringo Čecha, hraběnku Bohdalovou a mušketýra Daniela Hůlku
    • Pan prezident umí velice dobře slavit i sám, takže se bez hostů obejde.
      • Ano. Náš pan prezicent je, co se chlastu týká, velice samostatný.
  • Alespoň pan prezident ušetří tlačenku, kterou chtěl hosty pohostit a udělá si s Ovčáčkem na hradě tlačenkový mejdan.
    • A shrne se koberec.
  • Beztak ti blbí zdegenerovanci ví prdlajs, kdo byl Kódl IV. cenová!!!
  • To si dovolili moc, odmítnout pozvání, od budoucího nositele vyznamenání Hrdina ruské federace!
  • A princezna z amrdólský planety vopic nepřijede???
    V královských zahradách by se na stromech vyřádila, a jistě by pan prezident Zeman i nějakej ten banán a kokos věnoval!!!
    • prezident Zeman nemá čas *10* jel na čapí hnízdo nakrmit surikaty
      • a naše firma mu na oplátku nakrmí opozici olovem *10*
      • *1* *1* *1*
  • Zeman už má plné zuby těch kágébáků, číňanů a jiných slabomyslných individuí. Zatoužil po inteligentní společnost, ale zapoměl, že do ní nepatří.
    • Vidím to úplně stejně.
    • možná dorazí čínská princezna Wen-čcheng
      • A novoruská carevna Vladimíra Putinovna.
        • Ta jezdí do ciziny zásadně v tanku s doprovodem.
  • Mordyjé ten cizáckej Kódl byl taky sjednotitel:

    "Sjezd Sudetských Němců v Norimberku dnes začal připomínkou výročí narození Karla IV., který je podle nich symbolem soužití Čechů a Němců."
    • Hezké gesto. Ať žijí naši němečtí bratři!
      • Jsou to naši nejbližší a nejlepší sousedé.
  • tak tohle sakra do kumdy nevyšlo, proč mě nikdo nemá rád ? *13* určitě za to můžou Pussy Riot , vnučka F. Peroutky a pražská kavárna
    • Může za to Kalousek!
      • Kalouska zařídím...

        *5*
    • zapoměl jsem na ČT 1

      nevadí, znárodníme *10*
  • Chce to abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.To proto až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.Při té Bohu milé revoluční práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí.
    • zdarec Klasi, nedivil bych se kdyby jsi měl nyní na sobě uniformu lidových milicí *3*
      • Já jsem se za komunistů musel za jejich kritiku prošlápnout až k soud,.proto tebou uváděné nepřipadá v úvahu.Kdybych tehdy věděl jaký lidský dobytek se po komunistech prolže k moci a jak Česko zbídačí,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil,ani kdyby to tehdy trestné nebylo.
        • vzhledem k tvému vrozenému kreténismu je mi tvůj zbídačený život i rici *3*
  • ověřené hlasování v této diskusi je platné pro dnešní den!
    • Da da!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší