Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huráááá, konečně je tu teplouš ne pod nickem, ale pod svým občanským jménem Semjon Gayínek, óóó vzdal se zapírání a konečně se ke svým úchylkám veřejně přiznal!!!

    YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!! YEAH !!!
    • Buzerantský Teplý Wocasi, najdi si nějakého partnera stejné orientace a přestaň tady s tapetováním. Nikoho tvá homosexualita nezajímá.
    • nehekej tady ty teplej ruskej kozle, to tvoje gajínkování už je celkem mimo mísu, běž se léčit *3*
  • A princezna z amrdólský planety vopic nepřijede???
    V královských zahradách by se na stromech vyřádila, a jistě by pan prezident Zeman i nějakej ten banán a kokos věnoval!!!
    • prezident Zeman nemá čas *10* jel na čapí hnízdo nakrmit surikaty
      • a naše firma mu na oplátku nakrmí opozici olovem *10*
      • *1* *1* *1*
  • Já bych pozval místo šlechty všechny slušné lidi, kteří Zemana dosadili na trůn- Bohdalovou, Bílou, Semelovou, Filipa, Grebeníčka, Ringo Čecha atd. Hodili by se ke Karlu 4. daleko více.
    • A uspořádal bych to ve 4.cenové, tak jak to má Miloš rád.
      • Pro tebe, ty dobytku bych to uspořádal u prasečího koryta..há..há
        • ... jsi hospodský primitiv :)))
  • Krást můj nick se nevyplácí, pak je z dotyčnýho teplouše Semjona Gayínka rázem červeňoučkej mrdkohlt!!!

    YEAH !!!
    • vivat Putin!
  • Jednou kdysi když nepřišla nějaká navštěva k nám tak to moje babička tenkrát okomentovala: "Nepřišla nepůjde od nás svět se nezboří !"
    Takže asi tak. Jinak podobnou"slávu" jsem zažil už když bylo výročí 600let úmrtí/1978/. Sice no nebylo jako nyní ale ve škole jsme tenkrát psali slohové práce o Karlu IV. Jako udělal pro zemi hodně už tím,že zatnul típec šlechtě a zavedl řád pevné ruky. Byl to vrchol feudalismu u nás a v Evropě ale také velká bída prostého lidu.I když je pravda,že dal lidem aspoň něco vydělat a nechal stavět "Hladovou zeď " . Holt feudalismus i když dnes někdy s lidma zachází taky tak !!!!!
    • sorry, ale to jsi si spletl s komunismem ty truhlíku *2*
      • No a co je toto? I když je pravda,že jsou čitě oblečený!
        http://www.novinky.cz/ekonomika/403422-oxfam-zamestnanci-americkych-drubezaren-nesmi-ani-na-zachod-nosi-pleny.html
  • Pan Babiš si do ZOO v Čapím hnízdě koupil princeznu z amrdólský planety vopic!!!
    Náš milovaný pan prezident Zeman jí pokřtí na Mišel !!!

    Jsem to ale žertéř, teplouš Semjon Gayínek rupne vzteky, chichichi!!!
    • Bravo Ivane. Prémie 10 rublů je tvoje.
    • jsi čtverák *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • opět se Tiscali předvedlo že je placená americkou ambasádou a českou odnoží CIA, třeba se opět jedná o dezinformaci a všichni pozvaní přijedou *12* *11* *12*
  • Kamarád mi udělá novej nick a ten už mi nikdo neukradne vy amrdólští komouší!!!
    A taky mě naučí švindlovat s hlasováním, protože Simonka je malá holka a dostala od maminky na sedinku!!! Už na Tiscali nesmí, teď si kreslí zvířátka na fejsu!!!

    Kristapána ten teplej Semjon Gayínek je ale dementní potomek zdegenerovanejch romskejch rodičů!!!

    HEH !!!
    • OK, až ti to kamarád udělá, tak se ozvi, budeme se těšit
    • Já jsem absolvoval kurs švindlování s hlasováním na ruské ambasádě zdarma. Vřele doporučuji.
  • Ať žije prezident Zeman a ta hnusná kolaborantská špína Simon, chcípne..há..há
    • Zeman že je zeman hnusná kolaboranstská špína a má chcípnout - no pravda, pravda už aby to bylo.
    • Hulibrku, ty jsi úplný lingvista *3*
      • A ty teplej Simone si uplnej kuřbuřt..há..há
        • uplne si mě znemožnil

          blahopřeji *13*
          • Simon kouří kožeňáky v redakci Tiscali. Držím ti palec, buzno.
            • nevím, nevím zlej trolle, pokud by tvůj imaginární Simon cokoliv hulil v redakci Tiscali, těžko by připustil tvé fixlování s hlasováním ve svůj neprospěch, nemyslíš ????
  • nebýt toho prašivého Gorbačova, mohl být ve světě mír bez jaderných hrozeb
    • ... jsi již úplně na dně, dem*nte, krásný to pocit :)))
    • Už má ten kremelské trpajzlík u nás připravený kotel, voda je nanošená, dříví naštípané *16*
      • ... tvá demenc* v cíli :)))
    • Gorbačov byl malý pán. I ti nejvyšší co jsou nám známi, tedy jsou vidět jsou jen loutky, herci. Tak jako náš drama dramatik Havel..Díváš se, vidíš jen na kašpárkový divadlo. Ona je taky nějaká opona a zákulisí a režiséři...
    • proto přišel pan Putin který zachránil celý svět tím že založil BRICS
      • BRICS je budoucností Evropy a našich dětí

        děkujeme Vladimíre Vladimíroviči

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit