Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boze tady je sraz zlodejskych havloidu
  • dobré ráno soudruzi komunisti *14*
    • vivat Novorosijče, dáme páku ?
      • chobotama ? *14*
        • jak jinak, za hodinu v kauflandu *3*
          • ok, dámské WC, budu mít na sobě kopii uniformy maršála Koněva
  • Místní inteligenti, snažte se alespoň trochu porozumět tomu, o čem je tady řeč a nekecejte o Putinovi a spol. Máme na krku ostudu evropskéhop formátu, ať chcete nebo ne. Řada pozvaných ignorovaL oslavy výročí nafrození OSOBNOSTI - a víme kvůli komu a čemu. Situaci zachraňovala bohopslužba v prežské katedrále. A hlava státu blábolí o Masarykovi... Karel IV a Masaryk jsou naprosto nesrovnatelné osobnosti. Není nám jako národu hanba? Ale co jsme si zvolili, to máme. Přestaňme konečně kecat a začněme myslet. Už dávno není mezi námi a světem železná opona, aby naše "inteligence" nepronikla ven. Prioniká,- ... a nejednou k velikému "úžasu" okolí...!
  • Zlej Rusáckej Teplej BTW Semjon troll žádá trest smrti za vlastizradu. *1* *1* *1*
    Od tebe to sedí ty ruská rohožko. Ty by jsi za soustavné plivání na ČR a lezení do Kremelské zadnice měl už dávno za vlastizradu viset jako první.
    • Já na ČR nikdy neplival na rozdíl od tebe, co máš mamrdóóĺský pruhy i na rrdeli a s.reš eméérický hvězdy v kadibudce doma ve Lhotě na hnojišti. *15* *15*
  • Jenom idi.t se může radovat z toho, že na oslavy Karla IV přijelo málo zahraničních hostů. Autor tohoto paskvilního článku je zjevně vlastizrádce a měl by se houpat. *12* *11* *12* *11*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/403529-prvni-cesky-ministr-u-sudetskych-nemcu-herman-na-sjezdu-pripomnel-zlociny-nacistu-i-odsunute.html


    zrádce!!!!!
    • a tak nevzdělaný
      -------------------------------------------------------------------------
      Herman také řekl, že identitu Čech, Moravy a Slezska po staletí utvářeli kromě Čechů i Němci, Židé, Romové a Poláci, kteří na jejich území žili.
      ------------------------------------------------------------------------------------------
      identitu Čech Moravy a Slezska utvářeli kromě Čechů, Němci Židé Romové Poláci ale hlavně ještě dva základní národy Moravané a Slezané. Jak něco tak tupého a nevzdělaného může vést kulturu? Už se nedivím, že tento stát je po desetiletích působení takových samozvaných omezenců v pr...eli. No možná se v budoucnu dovíme že tu třeba ani Češi nebyli a identitu Čech Moravy a Slezska utvářeli pouze Romové Němci Židé a Maďaři. Tady už bych se nedivil ničemu.....
    • Konečně první člověk který není pod...laný z rusáckých žvástů o jejich výjmečnosti a je schopen správně vyjádřit skutečný stav věci.
      Rusácké bestie to tady pustošili 40 let a někteří čeští zdejší parchanti jim za to olizují řitě ještě dnes.
      • zprávu, rusofobe. Rusové se opět vracejí. Jednak s nimi máme společné předky Moravský kmen (k němuž patříš i ty, ledaže bys tu byl nasazený západní cizák a přivandrovalec) pochází z ruských kořenů, svědčí o tom i jazyková blízkost a jednak celý svět má plné zuby zkrachovalého Anglo-Amerického impéria.
        • Rusofile, nic proti tvé rusofilii. Fakta jsou ovšem jiná. Náš jazyk je slovanský, stejně jako ruština a můžeme se s Rusem dorozumět, i když jsme rusky neučili. Ale to je vše.
          Naše mentalita je evropská, kdežto mentalita Rusů je převážně asiatská.
          Geneticky se také lišíme. V našich genech převažují geny keltské, germánské, francké, románské a ty slovanské jsou v menšině.
      • x ty těžko někoho takového znáš ve svém věku.ted apokud to nemáš v rodině.

        V.I.L. pardon teda VUML ty nemít rusko nemáš o čem psát. *7*
        • To Lok:

          Odpovídáš na příspěvek V.I.L. i když tam mícháš můj nick.

          Pokud jde o mne, takového člověka jsem znal, i když je už mnoho let na onom světě. Jeho aktivity za Protektorátu pochopitelně potvrdit nemohu, uvedl jen to co říkali starší sousedé, kteří to pamatovali. Ale, já nejsem jeho soudce.

          Nevím jak V.I.L., ale já VUML nemám, vystudoval jsem prestižní universitu. Pokud jde o Rusko, je to velká země, která má svou historii, své velikány, ale také své bestie. Poznal jsem mnoho Rusů, kteří byli srdečnými a přátelskými lidmi ochotnými kdykoli pomoci. Naučil jsem se také rusky, nelituji toho a nikdy jsem nikomu neříkal, že by se rusky neměl učit.
          • X a pohádky umíš taky pěkný *1* *1* *1* *1*
            • Pohádky jsem rád a jako kluk jsem jich hodně přečetl. *4* *4* *4* *4*
    • Všichni tihle černoprdeláčí jsou fašistickej dobytek, vždyť za války každej z nich kolaboroval!!!
      • Vy se z těch lidí jednou pos...te do kopečka a za roh.
        Existují na světě podstatně větší a podlejší zrůdy - stačí otočit pohled např. směrem k rusku, nebo na současné osazenstvo pražského hradu.
      • Znal jsem jednoho agilního komunistu konfidenta StB, o němž sousedé vyprávěli, že za války byl konfidentem Gestapa a za své služby prý dostal od Gestapa odměnu. Byl také malé postavy a zjevně trpěl napoleonským komplexem malých lidí jako Hitler, Musollini, Putin...
        • Simone, Simone ty bukvice, jestli byl Hitler malej, tak zrzavej Veškrna byl liliput a ty smraďochu Simone blbec..há..há
  • TGM v ovarově věku jezdil na koni jak šohaj, ovar se motá, packuje a neví co říká...
    A toho se má účastnit evropská šlechta? To si zase ovar nas.... do vlastního hnízda.
    • jestli to nebud etím že celej život TGM dělal ho.no
  • Teplej mrdkohltač Semjon Gayínek s kradením mýho nicku nepochopil, že tu z něj VŽDY udělám červenýho trotla!!!
    No nic, jeho tupoligence to nikdá nepochopí!!!

    WOW !!!

    Kam se na mě hrabe chudinka postiženej!!!
    • Dobře jsme te vyškolili. Prémie 10 růblů je tvoje!
      • Vždyť jste slibovali dolary.
  • Evropská šlechta dala ovarovi jasně najevo, co je ovar zač.
    • Myslíš, že to pochopí?
      • Ten a něco - nebo spíš cokoliv - a pochopit??? Vyloučeno, už jste se někdy setkal s tím, že dem-x-nt je schopný chápat???
  • Zeman sem, Zeman tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit