Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Zemanová,

    Kdo seje vítr, sklízí bouři.
    Jakej pán, takovej kmán.
    Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

    Úctu a důvěru v úřad prezidenta bohužel drasticky znehodnotil Váš manžel. Není prezidentem všech, rozeštvává národ i politiky, prostě nedorostl do role státníka. V tomto úřadě má mít plebejství své hranice, chvástat se, kolik toho vychlastá a vyhulí může Lojza v hospodě, ale jakožto prezident si takové "vtipné" hlášky odpustí.
    To je úplně stejné, jako kdyby prezident chodil po recepcích v sepraných manšestrákách a vytahaném triku. To by přeci Vašaho manžela nenapadlo.
    Kdyby si ho lidé vážili, mohli by ho nemít rádi, ale srandu by si z něho nedělali.
    • *1* Jako bych slyšela tetičku Jiřího Oulického. Ale s ostatním textem se dá souhlasit.
  • Je mi této paní líto.,takto si představuji uvádět a předvádět prezidetskou svitu?Zatím nám předvedli co umí a je to zatraceně málo.Když jsem volila prezidenta,volila jsem ho jako menší zlo a bohužel mně o svých kvalitách zatím nijak nepřesvědčil.Bylo by z jeho strany moudřejší,kdyby opravdu ukázal,že je opravdu prezident celé země.
  • Jen dobytek může urážet prezidenta!!
    • A "prezident" nikoho neuráží? Nebo on může?
  • Já se Vám divím paní Zemanová,proč nepodáte trestní oznámení na ty šmejdy redaktorský.Hrad přeci zaměstnává dost kvalitních právníků,nebo ne?
    • Jo, že by se chovala třeba jako Helenka Vondáčková......... paní Zemanová není blbá, tak proto asi volí cestu nejmenšího odporu.
      • Helena Vondráčková mně nevadí, mám tedy raději Marušku Rotttrovic, ale její problémy ji hlavně způsobil její manžel Michal. Od té doby to jde s ní z kopce.
        • No právě, než se blbě vdala, tak to byla asi docela dobrá holka *4*
  • Prdící je Antiparoubek a korektor, tak se prosím tomu všichni přizpůsobte.
    • ... neptej se, co jsi ty, ubohý trotlíku :)))
    • Onv, knv, MNV, opbh to je zřejmě něco podobného. Kdyby to bylo aspoň vtipné, ale ono je to jako takový ten smrad z tepláků s vypouklými koleny..eee.
      • ... si píííííča :)))
        • Nápodobně, shite.
        • Nezapomeň si hned kliknout, ubožáku.
          • Už si kliknul. *1*
            Nemá cenu se s ním vůbec zahazovat, kde nic není /mám na mysli IQ/, ani smrt nebere. Jedině ignorovat, jeho to přestane bavit, najde si jiné odpovídače. Kašlete na něj Zuzano.
            • No právě, jak vidím novej příspěvek a jeden kladnej klik, tak je to jasný......... sám si sobě *1*
  • Paní Zemanová brání Mildu,ačkoli mají oba máslo na hlavě.Njsem zlý,jen si dost pamatuji.Tedˇ dělají před lidma fungující rodinu,ale po skončení prezidentování se každý vrátí ke svému,jeden do lesa a druhý do garsonky.Připomínáte mi pana Proubka a jeho EX,to byla láska a argumenty.Lidi dneska mají jiné starosti,většinou existenční,ale to se Vás netýká.Na tom hlavně morálním marastu má Milda velkou zásluhu a bude hůře.Přesto Vám oběma přeji pěkný život a hodně štěstí a spoustu pozitivních vzorů pro Vaši dceru.Bude je potřebovat.Ještě bych mohl přidat několik mouder ze života o kterých se nedá diskutovat,ale nebudu jako Milda,nemám patent na rozum.
    • Já teda tohoto prezidenta opravdu nemusím, ale myslím, že jeho soukromej život nám může být ukradenej. Paní Zemanová s Milošem patrně dlouho nežila, ale rozvedeni nebyli a po jeho zvolení se zachovala jako dobrá žena a je po jeho boku, i když to pro ní určitě lehké nebylo. Co bude pak? To se uvidí, ale naše věc to není. Ať to navenek vypadá jak chce. A s Paroubkem bych to tedy nesrovnávala...... to je jiná pohádka.
  • Zesměšňovat dokáží jen primitivové, kteří jsou značnou měrou zastánci knížete a KALOUSKA a neunesli prohru po všech stránkách a teď se mstí. Otázkou však zůstává zdali takovým to pomluvám očerňování prezidenta někdo jiný věří. Já tedy ne, protože vím, že je to jen další mediální špína a víme kdo ji platí. *2*
    • Ten kníže a ten kalous ti opravdu musí přivádět trauma, ale v dnešní době jsou na to léky v podobě Tel. novin. Dívej se na zprávy a pomoc se blíží.
      • Jestli ty máš zkušenosti s léky na hlavu, tak si nech předepsat silnější magore. *1*
    • ... jsi zde dnes největší primitiv :)))
      • Od takového debila jako jsi ty, mi nic jiného nezbývá než to vzít, aby jsi měl trochu radost. *1* *1* *1*
      • Nene. Tato pochybná čest patří po zásluze jenom a jenom tobě. Až navěky. Amen. *1* *1* *1*
        • ... polib mi :)))
          • Jsem na baby, tak ti nevyhovím *1* *1* *1*
  • Toto je ten český "bulvarismus". Všichni na prezidenta. Je to ubohost nejvyššího kalibru.
    Chlastá skoro celej národ a nikoho to nevzrušuje - jenom u prezidenta je to nám to vadí.
    Jak dokážou být novináři svorní. A my - ovce se k nim přidáme.
  • Po řádění Havla a disidentů byl Pražský hrad vybydlený jako Chánov,ale to se pravdě a lásce nehodí do krámu,paní Lívie dávala hrad do pořádku osm let a jestě dodatek byl nejen vybydlený,ale i vykradeny veškeré cenné artefakty a starožitnosti jsou fuč kde asi jsou uhodne každý.
    • ... zdravím do Chánova, kravko :)))
      • Nakopu tě do kulí, až se ti z nich zahulí primitivní č u r á k u. *16*
        • ... podívej se na své povadlé bicepsy, zákrsku :)))
  • Zeman mi je u zadele, ale Havel byl zlinkovanej jak dobytek každý den a nikomu z vás to nevadilo. Dementii pokrytecký *1* *1* *1*
    • ... ty rozhodně nikomu nevadíš, neškodný pitomečku :)))
      • Aby jsi se neposral, posranče *12* *12* *12*
      • Nápodobně antiparobku alias korektore. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit