Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jiných servrech to označila jako rouhání. Zřejmě nový kult osobnosti, co jen mi to připomíná ?
  • Toto je ten český "bulvarismus". Všichni na prezidenta. Je to ubohost nejvyššího kalibru.
    Chlastá skoro celej národ a nikoho to nevzrušuje - jenom u prezidenta je to nám to vadí.
    Jak dokážou být novináři svorní. A my - ovce se k nim přidáme.
  • Paní Ivaně věřím a fandím, mám mimo jiné taky diabetes a vím,že co se stalo panu prezidentovi, může potkat každého s touto nemocí, Prosím, nenavážejte se neustále
    do nemocného člověka,je to hyenismus
    • Když má diabetes, tak by se měl léčit, přestat pít alkohol a kouřit a měl by si užívat důchodu na Vysočině a ne se cpát na hrad. Úřad presidenta by měl zastávat zdravý, charakterní člověk, který by byl vůči světu symbolem naší země. Nikdo se do něho nenaváží proto, že má diabetes, ale proto, že se chová ja bezcharakterní kreatura, která škodí této zemi.
      • Úřad presidenta by měl zastávat zdravý člověk? Třeba Šláfnberk?? Ten je víc mrtvý než živý *1*
    • Jojo, alkoholismus je taky nemoc. Není vkusné se s touto nemecí cpát na výsluní!
      • Jsi opravdu jen cip *1*
        • Posmíval se huhňání Karla Schwarzenberga, ze "schwarzen" dělal v přímém přenosu "schwanzen". Což je opravdu "bonmot" hodný té nejnižší cenové kategorie, která si ho, zjevně za tyto prasečinky, zvolila.
          To, že kvůli inteligenci pana Zemana a Sobotky nemají stovky obyvatel z bytů OKD na nájem, se nějak zapomnělo sdělit.
          • Já si zase vybavuji, jak různí - údajně "slušní" - příznivci Karla Spáče nazývali voliče M.Zemana vepři a pod. Obyvatele bytů v OKD měli volit "pravici", ta tady minulé roky vládla, přeje úspěšným, tak v čem je problém? Karel by je určitě zachránil.
          • Hlavně do této země přitáhli veškerý hnuj pravdoláskaři. Pak se mohl připojit I zl...Bakala a jemu podobní.
  • Kde jste byli všichni odpůrci pití prezidenta, když byl na hradě Havel, který si tzv. vytřel s celým národem pr... . Možna by podle vás byl lepší spící kníže, krerý sice neudrží moč ,ale drží soudržnost ke všemu proti českému národu. Zeman určitě není žádné neviňátko, ale v současné době je jedinou zárukou na ochranu národních zájmů, protože naši poslanci napříč politickým spektrem jsou lehce schopni pro svůj prospěch prodat náši zemi za pár švestek. Ono nám toho už tady moc českého nezůstalo a tak se ptejte komu prospívá rozdělená společnost a neustálé půtky mezi lidmi. Zajímejte se radši proč bude 4% našeho území patřit Vatikánu, proč 70% vyprodukovaných peněz u nás odchází do zahraničí, proč naše školství už 15 let má nižší a nížší úroveň, proč jsou u nás beztrestně neustále okrádaní důchodci a tělesně postižení. Proč se z ústavou dané zdravotní péše stal jen byznys, proč největší zlodějny v našem státě zůstavají nepotrestané. To jsou témata nad kterými je potřeba křičet a né se zabývat prkotinama, protože tyto prkotiny jsou zveličovány jen proto aby se lidi nezajímali o opravdové problémy. A jak čtu tady ty příspěvky, hodně lidí na to naletí a ještě mají dojem jak přispívají k demokracii.
    • jdenis : Máte naprostou pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Děkuji!!
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses Zemanovým poskokem!!
      • Pravě jste potvrdi o čem mluvím
  • Paní Zemanová, někdy je lépe mlčeti...jak se říká - mlčeti zlato - ... :-)
    • Může mi někdo sdělit, co je na tom špatného, když se manželka zastává svého manžela? Myslím, že jí to docela šlechtí. To pomíjím, že je to vzdělaný vysokošlolský učitel s dobrými znalostmi z ekonomie a pod. A president.
      • Ovšem to chování...
  • Zeman mi je u zadele, ale Havel byl zlinkovanej jak dobytek každý den a nikomu z vás to nevadilo. Dementii pokrytecký *1* *1* *1*
    • ... ty rozhodně nikomu nevadíš, neškodný pitomečku :)))
      • Aby jsi se neposral, posranče *12* *12* *12*
      • Nápodobně antiparobku alias korektore. *1*
  • Je to nehorázné,co si dnes kdekdo dovoluje proti hlavě státu,je nehorázné,jak špiní prezidenta republiky bulvar a nic se neděje.Máme svobodu tisku i slova,ale psat neověřené a lhavé články by mělo být trestné.Začněte konečně takové pisálky stíhat a bude klid.Toto trvá již hodně dlouho a je třeba tomu udělat přítrž.Noviny již kvůli tomu nekupuji vůbec.
    • Ale Haló noviny si kupuješ, komunisto, že?
  • Zesměšňovat dokáží jen primitivové, kteří jsou značnou měrou zastánci knížete a KALOUSKA a neunesli prohru po všech stránkách a teď se mstí. Otázkou však zůstává zdali takovým to pomluvám očerňování prezidenta někdo jiný věří. Já tedy ne, protože vím, že je to jen další mediální špína a víme kdo ji platí. *2*
    • Ten kníže a ten kalous ti opravdu musí přivádět trauma, ale v dnešní době jsou na to léky v podobě Tel. novin. Dívej se na zprávy a pomoc se blíží.
      • Jestli ty máš zkušenosti s léky na hlavu, tak si nech předepsat silnější magore. *1*
    • ... jsi zde dnes největší primitiv :)))
      • Od takového debila jako jsi ty, mi nic jiného nezbývá než to vzít, aby jsi měl trochu radost. *1* *1* *1*
      • Nene. Tato pochybná čest patří po zásluze jenom a jenom tobě. Až navěky. Amen. *1* *1* *1*
        • ... polib mi :)))
          • Jsem na baby, tak ti nevyhovím *1* *1* *1*
  • Vážená paní, Váš manžel se přece zesměšňuje zcela dobrovolně a sám.
    Nehledě na to, kolika všem lidem v téhle zemi nadával a zesměšňoval, je to celkem logická reakce. Možná kdyby on se choval jinak, jinak by se k němu chovali ostatní - na to jste nepomyslila?
    • Pokud tak někdy činil, pak na rozdíl od těch tady to bylo důvodně. Jak pravil klasik: Nejtěžší srážka v životě je srážka s blbcem. To pro mnohé zdejší kritiky prsidenta platí téměř absolutně. To neznamená, že nelze kritizovat něco, co se opravdu stalo, ale bohapustě nadávat a urážet jen na základě "Já si myslím"- to je ubohost
  • Národ, který až na výjimky alkohol pije, se tváří, jako bychom byli národem abstinentů. Ale kdo se nestydí říci, že se občas napije (a kolik těch nepijících asi je?) je před zbytkem ostuzován jako alkoholik. Není to náhodou tak, že ti křičící se řídí heslem "zloděj křičí - chyťte zloděje"? Je mi milejší inteligentní člověk i s chybami, než pisálci hyjenovití, kteří nemaj o čem brebtat a s plnou hubou abstinence vyprazdňují své sklenice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit