Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po 11/1989 jste vedomě všichni dali ,,před nosem jsi vše rozkrást ,zdevastovat vše
    výsměch každých voleb ................a obyčejná hrůza tona tuku ,hora tuku Nagyová pošpinila jednoduchým primitívným chováním ,to co jste si dali ,vracet se pořad ke komnistům je sprostost 1.stupně
    Nedokážete nic ted VYŘEŠIT
    • LIVI,a co tim chcete zdelit?Nerozumim textu,objasnit prosim.
    • Za to všechno mohou komunisti, alias rudí fašisti !!! To jsou důsledky jejich devastace a ničení tradičních hodnot !!!
  • Vážená paní Zemanová, na zesměšňování si vystačí Váš manžel naprosto sám. Nikoho dalšího k tomu nepotřebuje.
  • Postižené myšky se vztekají. Jsme s panem prezidentem, který začal boj s podvraťáky, zloději, rozkradači této republiky. Jejich vztek vidíme i na této stránce. Taky se nám lecos nelíbí. Třeba, že za naše vysoké daně chrápe Karl v parlamentu, za hranicemi pomlouvá republiku a její lid atd. Že nejsou trestně stíháni ti, co rozdávají naši zemi Vatikánu, co povolili zřídit fotovoltajky za nehorázný podmínek, a co ti kdož za státní služby pobírají z našich daní statisícové platy měsíčně a další věci, které z této země udělali prasečí chlév. A tomu pan prezident Zeman začal dělat přítrž a tak krysy piští.
    • To co tady popisuješ je práce pana Zemana a jeho suity, nechápu tudíž, jak by proti tomu mohl bojovat, když ten prasečí chlív sám zakládal.
    • Spravny názor ,,realny,, ty krysy !!!!!
    • ... napiš něco o svých vysokých daních, balíku :)))
  • Já jsem-Denně vožralej, denně vožralej,
    Mám velikej pupek smrdím a jsem špinavej
    Hodně piju jim, ženský nebalim,
    A když někdy o sobě vím, hned to voslavim.
    *11* *11* *11*
    • Ubohost hodná svého autora
      • Aleši,co to meleš,to je refrén Kabátů,jsou to kluci věštecký ,co? *3*
        • Nevím nic o tom, že by chtěli urážet presidenta ve smyslu v jakém to činíte vy.
          • Tak, jistě,z lidského hlediska je to trochu hon,ale prezident je prostě opilec,intrikán,samolibý egoista a on sám uráží dokola všechny a všechno,takže z morálního hlediska snad jen -Jak se do lesa volá,tak se z něho ozývá *3* .Víme pane zastánče padlých *2*
      • To jsem přece já,Miloš *2* *2* *2*
  • Máme co jsme si zvolili k ostudě své. Můžeme naříkat jenom na svou hloupost a zdegenerovaný charakter.
    • Můžeš naříkat jen za sebe??Ostuda je, že tu žijí lidé jako jsi Ty a zdegenerovaný kníže.
    • spravny názor ,,konečně
    • ... začni :)))
  • Pan Zeman je náš prezident a hlava státu, díky bohu za to!! *14*
    • Zapomněl si napsat to nejdůležitější, hlava neustále namazaná. *11* *16*
    • No je no *8* ,brrr a jestli za to může bůh,doufám,že se vyzul z holinek,když šel v volbám *2*
    • Zlodeji nicku-doufam,ze si toho Vaseho milovaneho soudruha prezidenta velmi brzy vezme Pan Buh k vecnemu pohovoru!
      Nejdrive ovsem Milous okusi Peklo,za sve lzi,urazky a podrazy!
  • Pan Zeman je náš prezident a hlava státu, díky bohu za to!!,
  • Kam čert nemůže tam nastrčí soudruha Zemana!
    • kam čert nemůže nastrčí české novináře a mééédia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit