Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Zemanová mi trochu připomíná Olgu Havlovou, tedy spíše svým tichým skromným chováním. Mohlo by ji být ještě více vidět, jako paní Olgu, určitě by to pošramocené pověsti prezidenta hodně pomohlo.
    • Neurážet paní Olgu, prosím!
      • Spíš paní Zemanovou Olga chlastala první ligu s bombarďákem.
        • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
      • Nechej toho, nikoho neurážím. Nepíšu, že je stejná, není vidět, jako ona. To je vše.
        • Všechny ty hovadiny které dostáváš píše jeden pomatený debilek a to je cikán Pišta Žiga který má nick tečka ale jinak krade nicky a různé si vymýšlí, ale je to člověk slabomyslný, tak ho tak ber!!
          • A proč tenhle příspěvek nenapíšeš pod svým nickem? Tímhle to kacpa to motáš také.
          • Hele, nepleť se do nás!!! To je můj kámoš a dobře se bavíme!!!
            • ... chceš pořádně přefiknout?
            • A lůzu myslím jako chudáka s myšlením.
            • Především jsi lůza.Pff.
            • Mě to vůbec nezajímá.
          • Kecáš, já bych se mohl na nějakého imbecilního kapcu z vysoka vysr.t!
            • Tak kálej a neotravuj. Piš ke článku, ke komentům a kálej. Co to povidáš taknazdařbůh?
          • Upozornuji zůčastněné na ubohou kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo, Justícia mirka, jirka, Honza, Alenka, pepa, Ransdorf, kastrovanej fidel, fleck atd. dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.Pozor na tohoto bezpáteřného, prolhaného lotra gaunera a křiváka. *16*
            • A ten kašpar Prdící alias korektor to je také on?
            • Nevím kdo je Pišta Žiga, ani nevím, jak jste to zjistili.
              Krádežemi se tu motají nicky, motají se komenty, není to přehledné.
              Můj profil už je zřejmý, nemusím ho už obhajovat, ale musím hlídat, když tento křupan ukradne nick někomu jinému, píše pod ním.
  • Myslíte, že Zemanová už chlastá taky?
  • Jedina spravna cesta je volit vzdy KSCM. Tak jako JA!
    • Zlodej nicku a volic fasisticke strany.
      Tohle vy 'bolsevicka luzo mate ve svych radach.
      A mam napad:
      Ode dneska Vam budu rukat:
      MISTINOVCI!!!
      • VĚTŠÍ VOLOVINU JSEM NEČETLA I KDYŽ TOHO VŠEHO ,,je všude to samé ...hlupák za hlupákem -------------postavil bych,se z vas další evropský ,,//čínska zed//
        katastrofa zrodu ,,jedinců,co vás takových je
        • Tahni do hajzlu ty komunisticka C U B K O!!!
          • chudáku.Necákej všude pravicový svinčik. Dost na tom že nám jej tady šíří pravicovo - židovské dezinformační prostředky.
    • Jediná správná cesta je zozvěšet komunisty po lampách,včetně tebe,soudruhu *2* *2* *2*
      • a tem všem ,co rozkradají vše ,,co udeláš ??? a kde je pověsíš ???
        nějak ,ŽIJEŠ MIMO REALTU
        A POVĚS SI SVÉ KOU....................PROTO,ŽE NĚJAK SI TOHO ROZUMU NEPOBRAL
        • Tebe nechat voprcat peti orangutany!
          Az pote kandelabr! *6*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komunistickým zlodějem!
      • a ,ti všichni rozkrádači po 11/1989 jsou kdo ????? ne jen kok..... ale veřejně se vysmívají celému narodu a KOMUNISTI bych jsem měl ,,konečně nechat bejt ,,,
        ted si neumíte udelat pořadek
  • Jsem rád že ten maskot Kcharl už taky odtáhne do důchodu a nebude tady otravovat!! Bylo to v TV!! *3*
    • nevím kdo je maskot Kcharl, ale vím, kdo je Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas kníže ze Schwarzenbergu. Slušný člověk.
    • Schwarzenberg již dávno v důchodu je,jenže ne v takovém jako
      ty-plně invalidním z důvodu prázdné kebule,trubko!
      Nebylo to v TV,říkala to tvoje máma!
    • Kdyby byl becher soudnej, tak se svým tělem prolezlým chorobama je v důchodu dávno.
    • Lepší v důchodu, než uchlastaný pod drnem!
  • Paní Zemanová!Víte od koho ty hnusné útoky na vašeho manžela pocházejí!Pocházejí od lidského odpadu přízemních tvorů,tzv havloidů kteří se dostali k moci v r.89 jejich cílem je dokončit odkaz Havla a zničit ČR úplně,jsou to naprostí ubožáci,obyčejným lidem se tyto útoky hnusí a stojí při vás.Přeji panu prezidentovi brzké uzdravení a vám hodně síly čelit těmto zrůdám,které nelze nazvat lidmi.
    • wwole
  • Já se Vám divím paní Zemanová,proč nepodáte trestní oznámení na ty šmejdy redaktorský.Hrad přeci zaměstnává dost kvalitních právníků,nebo ne?
    • Jo, že by se chovala třeba jako Helenka Vondáčková......... paní Zemanová není blbá, tak proto asi volí cestu nejmenšího odporu.
      • Helena Vondráčková mně nevadí, mám tedy raději Marušku Rotttrovic, ale její problémy ji hlavně způsobil její manžel Michal. Od té doby to jde s ní z kopce.
        • No právě, než se blbě vdala, tak to byla asi docela dobrá holka *4*
  • Zemanová se přidala k Zemanovi a zesměšňuje se taky.
  • ožralej dobytek to je! ať táhne zpátky na vysočinu!
    • A to ti nevadil Havel,který byl v lihu naložený v jednom kuse a bez cigarety neudělal ani krok,co ten jeho úraz jak spadl ožralý do vany?Když jste si ho zvolili,tak ho teď nezesměšujte,urážíte tím sami ssebe a stát před celým světem.
      • OD LOUTKY ,,,HAVEL.......................do dnes,vše máme rozkradené ,zdevastované
      • havel...TOHLE BYLA LOUTKA, CESTA K tomu,co potřebovali všichni spekulanti rozkrást do dnesTEN,CO chodil v umašteném tweedovem kabáte byl největší spekulant ,který to dotáhl na prezidenta a má svého bíleho koně Kellera a jiné...nad vším ted zahlazuje stopy ,,KLAUSÍK
    • a,kde bych jsme poslali ti,který vše rozkradli VEŘEJNĚ.???
  • Mít takového člověka jako pzezidenta je taky "moc". Ostuda národa.
    • je moc toho,že jste si dali od 1989 vše rozkrást,zdevastovat to je OSTUDA
  • Bez VŘSR by nevzniklo Československo !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit