Přejít na výpis diskuzí

Zemanovci mi připomínají Bártova véčka, tvrdí Sobotka. Nechce s nimi nic mít

10.2.2013 13:29
Sebastian Kantor 38 příspěvků

Miloš Zeman je posledních pár dní v neustálém kolotoči. K jeho vítězství v prezidentských volbách mu přišly popřát jak politické špičky, tak i jeho poražený rival a předseda strany TOP 09 Karel Schwarzenberg. Největší pozornost ovšem sklidil předseda ČSSD Bohuslav Sobotka, kterého Zeman přijal až v...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to divna strana "socialisticka" pod vedenim Sobotky, Schkromacha, Haska a Zaoralka ?
  Zajimave je,ze jsou z jedne (da se rici ) vesnice vychodni Moravy ! V jinych zemi se tomu
  rika MAFIE ! Clan Sobotku,Schkromachu,Hasku a Zaoralku si rozdelil partei mezi sebe .
  Tito soudruzi ignoruji vetsinovou zapadni cast statu ! Jediny zastupce zapadu byl kandidat
  na Presidenta Diensbier, ale toho se tato vychodni MAFIE ne zrovna slusne zbavila !
 • Jen mi nejde do hlavy, proč je Zeman tak zadobře s paní Veseckou, kterou pozval na svoije "posezení",

  a o které všichni ví, že je členkou naší "Justiční mafie", což dokázala s panem Kučerou a dalšími v "kauze Čunek" !

  Možná chce, aby vstoupila do SPOZ

  Nebo že by se mu i jinak hodila "do krámu?"
 • V současné době největší česká bolševická strana ČSSD už předběhla své neobolševické soudruhy z ODS a narostl jí hřebínek. Sobotka začíná mudrovat, jako pseudoekonom Vašek K. *12*
 • Lůzovitý čecháčkostán, s ožralým a záludným čingischánem na čele, se řítí Evropu – za Ural.Lůza si dokutálela Milouše na hrad, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít sežrat, bude vyschlá jako „čestný předseda“ - obřezaný deme-t Walter.Klausovým vzorem byl huhňavý a křivý úředníček Beneš, Zeman je retro ožralého burana Gottwalda. Skončí podobně na cirrhózu v Maus-oleum ???Čecháčkostán je ráj šarlatánů: Každý založí si vlastní stranu. (Klaus, Zeman, Paroubek, Babiš, Bárta, Peake). Pak ji rozdupe a zničí, jako debilek hračku.Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové pokrytecky „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných árijských čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
  nebo:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Sobotko, Sobotko, máš snad z něčeho strach? Rád bys pošpinil Zemanovce jako koalice Véčka? Ale Bárta je pořád ve hře!
 • Skvělý nápad Sobotko! Konečně někdo jako Véčka. Možná, že kdyby se Zemanovci s Véčky dohodli na koalici konečně by se tady dalo žít!
  • Otázka je kdo by na to vydělával. Nebo jinak Kdo by to jako první začal zneužívat. Žijeme přece v Česku. Jako představa heské ale utopické.
 • Sobotka nikdy nikde nepracoval,ani jako zaměstnanec ani jako nic jiného.Je to výplod levicové levárny, který jako jejich úspěšný básničkář, si vtom našel dobře placenou živnost.
 • "Zemanovci mi připomínají Bártova véčka, tvrdí Sobotka. Nechce s nimi nic mít" ... a ty Sobotko jsi takový Kalousek sociální demokracie a podle toho dopadneš ...
 • Komouší jsou zloději a vrazi!
  • Jasně a žerou děti.
 • Fuj, že se nestydím, takhle o sobě psát, musím bezpodmínečně zítra k tomu Nešporovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit