Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem úchylnej pravičáckej zmrdek, co krade nicky, ale bohužel na víc nemám. *6*
    • Jsem rád, že mám tak jednoduchý nick, že si ho zapamatuje kdejaká pravičácká ku*va
  • Hlavně už se naučte používat finanční prostředky těžce vy\dělané pracujícími efektivně na potřebné věci a ne je rozkrádat a nebo používat na píčoviny jako dosud.Lidi už vás mají plné zuby, tak aby jste se nedivili.
    • To je právě to, oni je efektivně rozkradou *16*
  • Neslyšel jsem to a dnes a dennně jsme svědky překrucování a vytrhávání vět z kontextu poškozujícími metodami. V každém případě by měli být socdemáci opatrnější a neměli by kálet na sebe kálením na levicové strany. Zpochybňovali by tak úpřimnost prosazování vlastní sociální politiky. Jsou tady těžké problémy pramenící z hrabivosti, problémy ze souvisejících zákonů, například o církevních restitucích, nebo o důchodovém pojištění. Zde je nutné napřít snahy, snahy proti takovým a podobným prasárnám. V současnosti pro nějaké hašteření a půtky mezi levicovými stranami není místo. Na pořadu je zrušení trapného usnesení z Bohumína, nikoli hloupá přezíravost vůči SPOZ.
    • A jak to všechno víš,máš od všech rozhovorů naposloucháno vše v originálech,že je všechno překrouceno,těžko co? Jen plky. *3*
  • důležitější je otázka či odpověď obráceně.....proč by Zeman chtěl něco mít s ním??? s e ptám
    • To je velice přesně uvedeno... Sobotka "odmítá nevěstu" ( Zemanovce jakožto metaforu), které se zapomněl zeptat, jestli by ho chtěla...
    • Ale ať nemele tupohlav píč..viny. Jenom kalí vodu a myslí si že na ty jejich podrazácké křivárny není vidět. Ty už jsou dávno spolčeni - lůza rudooranžová. Ten tzv. prezident potichu vycouvá od "spokojených občanů", KSČČSSD se oficiálně sjednotí a soudruh zeman jim budě dělat oficiál. guru. Jenom by si měl tupohlav dát bacha - soudruzi mají ve zvyku své bývalé pomocníky věšet - takže tupoňu bacha na krček.
  • Zemanovci nemají ještě nic za sebou, tak uvíme ve 2014 u voleb. Ale VV jdou teď silně proti vládě zvláště ve věcech, kde se má bojovat za lidi!!!! Jojojojojojojo. Stejně jako PUČ PROTI BÁRTOVI. kde se vzal, tu se vzal, z ničeho nic se objevil, i když těch aktuálních témat, které jsou mnohem zajímavější a aktuálnější je mnohé více. ASI UŽ SE KMOTRŮM DO VEDENÍ REPUBLIKY MOC PLETE A NENECHÁVÁ JIM KLID NA JEJICH ROZKRÁDAČKY NA DÁLNICÍCH A PŘI CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍCH...:-(((. Tak se rozhodli mu udělit zase lekci....
    • No jo, kmotři se těšili, že budou "privatizovat" církevní majetek a co čert nechce, teď má církev zpátky co ji komunisti uloupili a kmotři utřou h.
  • mě zas Sobotka připomíná stejného vola jako je Nečas *11* *12*
  • Je to ještě horší. Jsou to veverky stvořené z vysloužilých komunistů aSTBáků,řízené Šloufem, schovaným za nějakého Mynáře.Jedním slovem katastrofa.
  • Véčka pod vedením Bárty skutečně bojují proti korupci, hlavně v dopravě. V současné době zhruba 20 % ceny veřejných zakázek tvoří „všimné“ lobbistům, politikům a vysokým státním úředníkům. V oblasti dopravy je tento problém zvlášť patrný – v tendrech vítězí stále ty samé firmy, často s neznámou majetkovou strukturou, které staví draze. VV prosazují zákaz účasti firmám s neznámým majitelem na veřejných zakázkách, informace o uzavřených zakázkách na internetu včetně plného znění smluv a testy korupční odolnosti vysokých státních úředníků. Chtějí cenové limity, zapojení soukromého sektoru do spolupráce s veřejným, výstavbu městských obchvatů a okruhů – protože odklon dopravy z center měst významně sníží náklady na údržbu silnic, zkvalitní životní prostředí ve městech, zrychlí dopravu a omezí počet nehod a zraněných ve městech.
    • Veverky ať se jdou vycpat !!! Teď bojují, když všechno předtím, kdy to měli v ruce, tak se připos.ali až za ušima a těmhle dinosaurům všechen ten dnešní marast schválili. Prošlo jim všechno právě jen díky veverkám. A pak se domluvili s Peake, aby zachránila koalici a teď si honí triko s křížkem po funuse. Nakopat je až na Sněžku !!! Spoléhají, že blbečkové jako ty jim na to hupnou a také se nemýlili. Oni dobře vědí, že je to všechno úplně na hov.o a že jim jde jen o záchranu vlastních bodů... Když byli ve vládě, tak to nechtěli a hlasovali s Nečasem - aby si zachránili pár platů a teď dělaji hrdiny, když vědí, že to přece nemůže projít, kdyby to šlo, tak by to nikdy nenavrhli, jako předtím !!
  • Ten Milouš to nemá lehký. Když si s každým přiťukne...
  • Podívejte na to, jak byl na mne ten Háma ošklivý:

    http://www.youtube.com/watch?v=InJcqVdVz7o
    • A ty necpi blbku z taxíku na důležitou diskusi s panem Sobotkou a ještě pod čornutým nickem *2* *3*
      • Páč sem chcípák
        • Ani to nejsi schopnej napsat na poprvé jaký jsi blb, tak si ten nick sežer,de*ile, moudřejší ustoupí i když je v právu a zítra jdu podat trestní oznámení. Myslím že nás bude víc, tak koukej šetřit *16*
          • Bude Valentýn

            http://www.mymms.de/valentinstag.aspx
            • no a co? tak ty si ještě teplej? tím se to vysvětluje mrdko
      • Jo jo půjdu navštívit MUDr. Nešpora o radu, zda mám nárok, být hospitalizován na jeho oddělení.
    • Najdi si jiný nick, mě to poškozuje a to že jsi ne netu neznamená, že nepodám trestní oznámení na ochranu osobnosti
      • Hele,na tobě toho k poškození moc není,to co poškodit šlo,už se rozbilo(to nahoře těla,aby nepršelo do krku) *2*
        • hele chcípáku, tak to nečti a ne*er se do mě kryple zkodějskej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit