Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
    • xxx
      • zalez zas do své nory na Lidické 1332 v Ostrově. Jaký ty jsi bijec. Se v Ostrově říká že jsi tuhle v průjezdě dostal nakládačku. To jsi jako bijec?
        • xxx
          • tedy potvrzeno! Jako veliký bijec se nám tady představuje Ing.Rudolf Hrebeňár z Ostrova. Překladatel všeho. I vagonů na nádraží když nemá práci.
            • xxx
        • xxx
  • Vážená Alenko, já jsem také volil Babiše a nemám jenom základní vzdělání.Vrať se k plotně, pokud vůbec umíš vařit a nepleť se do věcí, kterým nerozumíš.Dle Tvého "vzdělání"
    usuzuji, že jsi volila Kalouska, Fialu, či Gazdíka.Tvým hlasem se dostali do sněmovny. Zamysli
    se nad sebou, pokud máš vůbec čím myslet. *16* *16*
    • Ty máš k člověku daleko ty tupá zdegenerovaná sračko :)))))
      • xxx
  • Nejzajímavější moment voleb nastal, když ke konci sčítání hlasů najednou zapracoval v hlavách některých omezenců mozkožrout Ferda, který začal chcípat hlady, tak se zakousl a Kalousek se dostal nad 5 procent.Tak ho zase budeme vidět každý den na obrazovkách a nakonec ho přece jenom někdo se slabšími nervy půjde odstřelit nebo mu alespoň nabije držku.
    • ... klídek, odstoupí :)))
    • Mluvíte mi z duše! *3*
    • Také se mi nelíbí, že toho hulváta a ožralu zase uvidím jako "redaktora" na ČT, ale patrně
      mu pomohly korespondenční hlasy a známosti knížete. Je až s podivem, že venku měl
      100% podporu. Bylo by vhodné udělat hloubkovou kontrolu jak se venku hlasovalo. Vůbec nejlepší by bylo tuto "vymoženost" některých partají úplně zrušit.Letošní výsledek Kalouska
      by byl podnět k sečtení a dokladování volebních lístků. *16* *16*
  • joe1
    Tak teď ty dva znovu vydat policii, ať se vyšetří co má - že Bureš... *3*
    • xxx
    • Jsem si jistý, že všichni kromě ANO, budou pro vydání. Pak by mohly být nové volby. Až skončí Babiš s Faltýnkem v base bude líp. *3*
      • Bylo by líp, ale to se nikdy nestane. Od určité hranice bohaství jsou lidé netrestatelní, a to kdekoli na světě. U nás je ta hranice samozřejmě směšně nízká (podobně jako naše platy a důchody), takže na ni jen těsně nedosáhli Rath a Janoušek, zato Rittig s Dalíkem zřejmě ano...
      • xxx
  • Nevím zatím co je větší tragédie, zda-li přítomnost gazdíkovců, kalouskovců a lidovců ve Sněmovně či babišovská vláda.
    • Přesně tak...

      https://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cesky-trump-prevalcoval-vsechno-co-mu-stalo-v-ceste-statni-manazer-babis-se-chopi-moci-v-tandemu-s-milosem-zemanem-cssd-skoncila-s-jednocifernym-vysledkem-a-lithium-pry-rozhodlo/

      *6*
  • Po přečtení -komentáře omezenců
  • Milá Alenko,píšeš o lidech,kteří mají nižší vzdělání,
    a sama jsi možná 2x propadla,tak se laskavě prober,
    a nikoho neurážej.
  • Volby byly perfííído


    stalinismus zvítězil





    YEAH !!!
  • No když se podívám na sociologický průzkum struktury voličů, tak Babiše volili lidé s nižším vzděláním, důchodci, lidé s "horší" prací.... Tak si říkám, že schopnost rozlišovat a vnímat možné nástrahy u těchto skupin schází... nevadí jim, že podváděl co se týká dotací.. nevadí jim že byl STBák, nevadí jim, a je to podezřelé, že při nástupu do politiky měl 40 miliard a teď má již dvojnásobek... že to je skvělý podnikatel... houby.. má dost vlivu a dostatek prostředku k tomu, aby možnou konkurenci likvidoval a přístup k dotacím má skoro až neomezený...
    • dzixy
      Alenko, proč jsi nevolila Babiše? Vykazuješ všechny symptomy *1*
    • Hm, co na to říct. Je to Kr.va a ještě píše hovadiny.....
    • Chlope neurážej důchodce.Já volil Okamuru a sice proto,že pokud bude dělat co hlásal tak to bude dobré.Kalousek byl až podezřele pod 5% a dotahoval .Chtělo by to přepočítat lístky i u ODS.Slušný lídr není program,ale nutnost.
    • xxx
    • žít tu v Čechách nemusíš jestli nechceš *1*
      • To je sociologický výzkum... méně vzdělaní, důchodci a / nemyslím to ve zlém nebo s pohrdáním/ lidé s "horší prací... přesto nerozumím, proč dali svůj hlas pana Babischovi..
        • vanhorne
          " proč dali svůj hlas pana Babischovi"
          V novinach se dost casto objevuji clanky, varujici duchodce, aby nenaleteli na sliby ruznych smejdu a nenechali se zlakat ke koupi podradneho, k tomu jeste nekolikanasobne predrazeneho zbozi.Chudaci duchodci se ale vzdycky nechaji zlakat a ten smejd koupi.Jak by pak mohli odolat tak zkusenemu prodavaci hadiho oleje a jineho smejdu, jako je byvaly dôverník agent, registračné číslo:26085 Bureš a nedat mu svuj hlas.☺
      • To všichni víme.... On nepíše ze tu nechce žít, takže tvou reakci máš asi na mysli "drž hubu a krok".
      • V Čechách??!

        *7*
  • Prosba k Bohu"Panebože miloval jsem svoji ženu - a ty jsi mi jí vzal!
    Miloval jsem herce Menšíka - a ty jsi mi ho vzal !
    Teď miluji Kalouska i Sobotku! Slyšíš ?!?!
    • dzixy
      Já děkuji Bohu, že si je vzal / částečně /. *1*
    • nezapomněl si na Babiše a Zemana
    • Máro nech toho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit