Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nepiju - tak tato zpráva chce pořádného panáka - a aby to bylo stylové nejlépe ruské vodky. Takhle v neděli po obědě potěšit to není každý den.
    Tak už se ta bestie snaží Luciferovi na roštu - jo,jo - nakaždou svini se vaří voda - co ty na to konfidente komoušského gestapa a vrchní komoušský kazateli Falbře filipe - ta tvoje je už doufám taky hodně horká.
    • Jaroslav a také Jiří!! Pamatujte!! Na každého jednou dojde, vás oba nevyjímaje.Máte to však lepší, vždyť přijdete do nebe,protože: "blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské" A zdá se,podle vašich výplodů, že máte mozkové poškození už takové, že to nebude dlouho trvat, což vám jako slušně vychovaný humanista nepřeji.(tu dobu, než to přijde, království vám přeji)
  • Text Vašeho příspěvku *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Nikomu nic zlého nepřeji, ale byl to komunista, žádný smutek z toho nemám.Dnes jsem četl na internetu, že v mimořádných volbách volil estébácké ANO
  • Každému podle jeho zásluh... Budoval si sám pro sebe ráj na zemi a pro druhé peklo, tak je nyní na čase, aby se karta obrátila a aby i on začal Luciferovi v pekle pucovat střevíce... *3* *1* *1* *1* Nyní je na řadě - Filip, Grebeníček, Kováčik a další... Budiž mu peklo dosti horké... *3* *1* *1* *1* S v i n ě zůstane vždy a všude jenom s v i n í... *12*
    • Chtěl jsem ti něco odpovědět ,ale uvědomil jsem si že tobě něco říkat, nebo psát, je jako házet perly sviním, tak jsem toho nechal a popsal jsem jen své úvahy. Ale budeš se mít jako prase v žitě, že ???
      • To Křestan: Vzhledem k Tvému nicku by člověk řekl(a), že můžeš být i celkem inteligentní. Ale ty jsi pouze převlečený komunista, který se skrývá pod nickem zástupce slušné menšiny.. A na tebe tedy v tom případě platí ten tvůj příměr o perlách a sviních...To jsi pochopil celkem dobře... *3* *1* Buď zdráv, soudruhu.. Zazpívej si se soudružkou stalinistkou Semelovou u jeho hrobu Internacionálu.. Uvidíš, uleví se ti.. *3* *1* *1* *1*
        • Ta menšina, podle Tebe údajně slušná *11* *11* *11* , ve jménu svého ukřižovaného politruka zahubila od křížových válek po čarodějnické procesy více milionů lidí, než všechny ostatní války v historii. *12* *12* *12* A to jsme ještě nezačali o jejich současných majetkových nárocích !!! *16* *16* *16*
        • Vznešená děvo (snad). Nejsi náhodou Jožka Jabůrková naruby?
          • To GI´j: A nejsi náhodou d e b i l ? Pravda se vám bolševikům opravdu těžko říká, i když máte smrt na jazyku... *3* Spi sladce, dneska je pošmourný den... *3* *1* *1* *1* PS: Pro pravdu, která je vznešená se umírá lehčeji... *3* *1* *1* *1*
            • Nevim, co mi to tady podsouváš, ty jedno židozednářskou propagandou zblblý tele.
  • Komunisté z orlickoústecka mu jedou na pohřeb.Asi pojedu také.Za komunistů byly dobré časy.Ještě z té doby beru dost pěkné výslužné od STB.Dělá to skoro stejně,jako můj protekční invalidní důchod. *5*
    • a to ma byt lopato jako smesne nebo zabavne?Takova recese co?Aby jses z recese treba nezhoupnul.Na kandelabru jak v Madarsku.Je nova doba.Vsichni se chteji bavit.
  • Chcípl jim soudruh!
  • Chcípl komunistický dobytek! Někdo by se mohl vychcat na jeho špionavý hrob :-)
    Kulvy komunistický by měly pochcípat všechny. A Rusáci také :-) Smrt Rusku!
    • Jsi *12*
    • V Blistech citují jednu studentku, která poznala Štěpána v anglické restauraci, kde myl nádobí, aby se naučil anglicky. Může to být pravda, mohla si to vymyslet ta študentka, mohli si to vymyslet v Blistech, jedna věc jistá je, že Jan se při chcaní na Štěpána tak zaklonil, až nachcal sám sobě do ksichtu. O takových mistrech pera je i onen článek v Blistech.
  • Dneska jsem se vrátil po 2 týdnech ze Švýcar(parádní lyžovačka :-) a hned taková zprávička,když se daří,tak se daří *2* *2* *2* . Ale že to tomu komunistickýmu hajzlovi trvalo,užíval si svobody a prosperity v nové době,vyžírka neschopnej *3* *3* *3*
    • Že sis v tom Švajcu,nezlámal haksnu,blbečku primitivní... *1* *1*
  • byla to strašně rozporuplná osobnost,v české politice byl on nakonec tím "kůlem v plotě",nesnášeli ho všichni,jako jeden z mála věděl že skutečná přestavba je nevyhnutelná,že společensko-ekonomická systé studené války po 40 letech skončil,zatímco obsah chápal mýlil se ve formě,mimochodem jediný kdo s ním byl zajedno byl klaus,ale i on neuspěl,sice uspěl vyslovit heslo o "utahování opasků" ale pochopil že prakticky jej realizovat nelze a proto se nakonec objevila kuponovka,štěpán chtěl jít finskou cestou ale neměl šanci,nechápal že přišla doba maoistů a trockistů,byl proti nim,a zároveň nebyl ani stalinistou,kterým nakonec dnes vývoj dává zapravdu,což se ukazuje jak v ekonomice tak v politice,nechtěl jít až na "pěrestrojkové dno" stále se držel štrougalovského "nenasrat dělnickou třídu" jenže podstatou pěrestrojky le transformace a částečná likvidace dělnické třídy,stejně jako transformace rolnictva,což zase chápal jediný čuba,maoisté a trockisté ovládající eu to vedou do pekel...
    • dneska již žádná dělnická třída neexistuje,dokonce neexistuje ani třídní systém jako takový,existují pouze tři sociální vrstvy:zaměstnaní,nezaměstnaní,důchodci,tím se naplňije stalinské teze beztřídní společnosti založená pouze na sociálním inženýrství fungující na pragmatickém základě viz ona neviditelná ruka,která bude těmito skupinami šibovat,ne však na základě trhu ale na základě přežití ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit