Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z mého pohledu obsah besedy jenom poukazuje, že i po 21 letech nejsme zdaleka vyrovnáni s minulostí. Zásady třídního boje a obrana proti tomuto není vydefinována. Na straně jedné je možno usmrtit cca 220 neviných v soudních procecech, Vaš vesele bydlí v domově, na straně druhé aktivní obrana Mašínů budí reakce. Připadá mi, že mnozí tak řeší své svědomí, kdy drtivá část národa kolaborovala, (zejména pasivně - nic jsme nekonali). A tento postoj pak vydáváme za mravný, nikomu jsme přece neublížili ... Pro mne jsou Mašínové hrdiny, nehledě na osud celé rodiny. Pochopitelně, vražda pokladníka je vražda, syn otce má plný nárok být rozhořčen, viz jeho minulé vyjádření. O reakci komunistů nemá smysl psát - postavit se do čela zločinecké organizace, nechat se 21 let živit - to nemá chybu ...
  • vrah zustane vrahem. Jeho prirozena smrt je vysmechem tem, ktere zabila jeho tzv. protirezimni skupina. At se smazi v pekle, ktere bohuzel neni.
  • POZOR, v té době byl každý četník těžký KOMUNISTA,takže to co se stalo bylo zcela v pořádku
    protože každý komunista je pakáž a zlo pro tento národ
    • A jelikož se hrdě hlásíš k dnešní garnituře zmr*e tak bych tě nechal jako ostatní modré zjevy odmakat co jste zničili a pak teprve popravit hajzle jeden
    • Tak to si zopakuj dějiny kreténku. A i kdyby, tak každý pokladník musel být komunista? prober se a jdi shanět lano, pověsíme tě hned vedle tý slovenský ku*vy *16*
  • Pane Schwartzenbergu ,udivuje mne Vaše zvrácené myšlení ,opravdu !!!Proč to děláte?Vždy't přece musíte d o b ř e vědět, co říkají nevyvratitelná fakta o Mašínech ! A vy je oslavujete?Co to je za morálku
    a Vaše myšlení !To nemyslíte vážně .............Pokud ano ,rychle odstupte!!!!!!!!!!!!
    • Nedivte se. Uznání Kosova naší republikou zosnoval narychlo a tak, že byli překvapeni i někteří ministři, Šwarzenberák jako součást pomsty Srbům za Trianon ( ten řešil otázky uspořádání Evropy po 1. sv. válce.)
      Je známo, že Masaryk a Beneš požadovali aby v poválečném Uhersku(Maďarsku) byl ze Srbska na slovensko vytýčen koridor, který by zajišťoval vzájemnou propojenost těchto přátel v případě napadení. OBA TO BYLI myslitelé!! S tím požedavkem ale neuspěli. BOHUŽEL. Protože ale Trianonem skončila monarchie Rakousko-Uherská přišli (Šwarzenberáci)Masarykovými reformami o mnoho majetku /pozemkové refomy/ a také o šlechtické tituly a další výhody, které vrchnost nad poddanými měla!!
  • Pan Schwarzenberk má ve výrazné oblibě extrémní bandity a zločince.Prokázal to již tím, že jako jeden z prvních uznal bandistický stát Kosovo, založený na loupežích, vraždách, obchodech s lidskými orgány a narkomafii.Jeden by řekl, že se doslova shlédl v jednom z největších zločinců tehdejší války, Thacim.Podobně vzhlíží k sadiástickým vrahům , lupičům a žhářům , Mašínům.Inu bylo by dobré na těchto stránkách zveřejnit úryvky z knihy amerického spisovatele "The Storm".Mimochodem v češtině vyšla pod názvem "Bouře".Tam bychom ledacos o povaze Schwarzenberků pochopili.To ale naše servilní a impotentní propaganda neudělá.Holt "Tempora mutantum".Za totáče jsme oslavovali zasloužilé dělníky ,zemědělce ,umělce!Dnešní demokracie ,řízená "modrými strakami", olysalými "brontosaury a sranačními veverkami, vedenýni trapným a veskrze neoblíeným Johnem nás nutí, abychom oslavovali lupiče , sadistické vrahy, zloděje a tuneláře!Jsou holt ti naši vrcholní představitelé plni pravdy a lásky.Zaslouží si někam nakopat, že!
  • Ešteže máme v Blave dosť lámp pre túto červenú spodinu, ktorá tu otravuje spoločnosť už 60 rokov.
    • Ještě k tomu komunismu, vy slovenský ko*oti máte co nadávat, dali Vám tovrny, infrastrukturu a další, Jinak by jste do smrti drátovali hrnce a dojily kozy ty krávo blbá. Určitě v čechách děláš auditora viď? Tvůj projev debility tomu odpovídá *10*
    • Zostaňte si radčej v Blave a tu nezavadzajte! Takých somárov a kretenov tu máme dost. Mohli bysme ich aj vyvážať.
      • Já souhlasím, dobře si pamatuji, co dělali čobolové, když se dělila federace. Zase budou kecat do toho, do čeho jim nic není. Jsou jich plné úřady, banky a otravují zde jen vzduch, když chtěli táhnout a dabovat špejbla, tak ať se starají o sebe a táhnou čobolové debilní
      • Ty Jánošíku,nech Slováky na pokoji.Mám je ráda a většina normálních Čechů taky. *11*
        • Ano nejsou všichni takový kret*ni jako pisatelka úvodu, Ale myslím si že by se mezi tím dobytkem na kandelábru vyjímala.
        • Normální Slováci mi nevadí noapak cítím se stále čechoslovákem. Ale v každém národě se najdou plevy,tak jsem ji musel odkázat do správných mezí.
          • Tak promiň,to beru.Já se taky tak cítím.S obsahem toho příspěvku,t.zn. s těmi lucernami, samozřejmě vůbec nesouhlasím.Tudy cesta nevede a když,tak do pekla. *16* To aby bylo jasno.
            Tak přátelé?
            • Alebo po nášmu: Priatelja.
            • Ano přátelé.
  • Potom byli ještě v Korei(snad i ve Vietnamu),tam jistě také s rozkoší podřezávali.
  • Jednoduchý recept jak se stát hrdinou:
    Založím 4.odboj proti současné sebrance,
    postřílím pár úředníků a budu hrdina,hurá.
    Topol dá metál.
  • Vrah je vrah, podle tehdejších zákonů měli viset. A pověsil bych ten ksindl i dnes. Hamižnost, brutalita, vykořistování člověka člověkem to je hudba pravice a odtud už není daleko ke genocidě, fašismu atd. snad jednou budou mít na světě všichni stejná práva i povinnosti, ale to je hudba budoucnosti, nejdříve musí lidstvo padnout na samé dno a pak vstanou noví revolucionáři, kteří nastolí spravedlivý svět pro všechny.
    • Hezký ale nerealizovatelný. Člověk se už podstatou a pudy jedná jako predátor kde silnější utlačují slabší. Proto si moc nádějí nedělám. Kdyby se zrušili peníze tak možná ale zatím no nevím čeče
  • Kdyby Mašíni vystříleli ty rudý držky tak tady dnes mohl být klid

    komunisti tady 40 let dělali jen zlo,vraždili slušný lidi,komu...tiprosím táhněte do sssr děkujeme
    • Pane cccp!Dovolte abych při nodhadu vašeho IQ použil slova klasika:"Vy čníte tu jek v plotu kůl, vy nejste člověk, vy jste vůl.Ostatní diskutérům se omlouvám, i když s ne všemi souhlasím, ale to co jsem vám vzkázal opravdu na vás sedne sedne jako zadek na nočník!
    • Zajímavé, že většina antikomunistů má IQ tykve, podobně jako tento pisatel. Na něj raději nereagovat- bylo by to jako házet perly sviním.
    • dle dohodnutého dělení po valce jsi tu nezvaný host ty, tak táhni a vem tu zlodějskou sebranku sebou kryple
      • Komunistická tlama se ozvala tak to už je pasé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit