Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Připadá mi neskutečný, když přededa vlády bývalý vedoucí ČSM na Fakultě dnes vystupuje na obranu Mašínů.Co jsme to za národ prevítů a haj...lů.Jak tady uvedl přede mnou jeden diskutující i mně je z toho na blití.Nikdy jsem nebyl pionýr ani svazák, natož člen KSČ a navíc komunisti naší rodině vzali dost majetku, ale sprostá vražda u mě zůstane vždycky vraždou.Je mi 68 let a pamatuji si dobře jak to u nás vypadalo, ale útéct na západ se dalo i bez vraždění.Bylo hodně lidí, kteří dokázali opustit republiku aniž by museli vraždit neviné lidi.Ale tady to co předvedli bratři mašínové nebyl odboj, ale vražda pro obohacení.Jen se pořád divím co všechno si můžou v tomto státě dovolit politici říct.Nikdy jsem nedokázal pochopit jak může někdo někoho zabít pro finanční obohacení.Dnes už ale vím, kdyby nastal převrat v téhle republic a dostal jsem zbraň do rukou na koho bych si s chutí vystřelil.A přestože je mi už dost roků střílet umím dodnes docela přesně.Přeju pěkný den všem slušným lidem a těm parchantům, aby na ně taky došlo.
 • No mne například tenhle režim se-re víc než Mašíny komunismus. Na rozdíl od těch, kteří doteď smrdí pachem hajzlů kmunistických baráků a kanceláři a kteří nám nyní vládnou, patřím opravdu do rodiny která byla komunisty persekvována. Takže podle vymatlanýho chemika a předsedy SSM bych měl pár nevinných lidí zastřelit, pak zbaběle zdrhnout mimo pravomoce české justice a v dalším režimu (zřízení) jehož nastolení je jen otázkou času budu za hrdinu a dostanu metál. Tohle si můžou vymyslet jen dementní tupci na úrovni těch, kteří nám nyní vládnou - fuj huns - nedefinovatelnej hnus bléééé *16* *12* *16*
 • Jednoduchý recept jak se stát hrdinou:
  Založím 4.odboj proti současné sebrance,
  postřílím pár úředníků a budu hrdina,hurá.
  Topol dá metál.
 • Jelikož se mě nelíbí tento systém podvodníků , tak zabiju neviné lidi a uteču a budu se nazývat třeba 11 odboj - dobrý a zvrácený , vždyť i ten Nor je tady odbojář a Taliban taky, je mě z toho na blití *10*
 • je to vrah,on se nepostavil proti ozbrojené moci,ale proti civilistovi,a způsob vraždy četníka byl odporný a bestiální,byl omámen a pak podříznut jako zvíře,prakticky to pro ně bylo bez nebezpečí nikdo je nehožoval,vražda zůstane vraždou a vrah vrahem,jen se divím našim představitelům,jak jim lezou do řiti,to jen že jsou to již američané,fuj a hanba!!!! *16*
 • Pan Schwarzenberk má ve výrazné oblibě extrémní bandity a zločince.Prokázal to již tím, že jako jeden z prvních uznal bandistický stát Kosovo, založený na loupežích, vraždách, obchodech s lidskými orgány a narkomafii.Jeden by řekl, že se doslova shlédl v jednom z největších zločinců tehdejší války, Thacim.Podobně vzhlíží k sadiástickým vrahům , lupičům a žhářům , Mašínům.Inu bylo by dobré na těchto stránkách zveřejnit úryvky z knihy amerického spisovatele "The Storm".Mimochodem v češtině vyšla pod názvem "Bouře".Tam bychom ledacos o povaze Schwarzenberků pochopili.To ale naše servilní a impotentní propaganda neudělá.Holt "Tempora mutantum".Za totáče jsme oslavovali zasloužilé dělníky ,zemědělce ,umělce!Dnešní demokracie ,řízená "modrými strakami", olysalými "brontosaury a sranačními veverkami, vedenýni trapným a veskrze neoblíeným Johnem nás nutí, abychom oslavovali lupiče , sadistické vrahy, zloděje a tuneláře!Jsou holt ti naši vrcholní představitelé plni pravdy a lásky.Zaslouží si někam nakopat, že!
 • Tady je vidět ameriku jaká opravdu je.Podporuje vrahy,napadají státy a vraždí pod záštitou NATO civilisty.No tak se nedivím,že si i tohoto vraha přisvojili.Krom toho,když padl Berlín v 2 svět.válce,američany nenapadlo nic než přetáhnout všechny ty hlavy z SS co se jim hodí k sobě.Je to hnus.Za vším stojí Amerika,hrdá a plna hrdlořezů ! *16* *16* *16* *16* *16*
 • Autor článku napsal: Vyvrcholením akcí odbojové skupiny proti tehdejšímu režimu byl jejich útěk do západního Německa.
  Překlad: Po vraždách dvou venkovských policistů, loupežné vraždě účetního, loupeži peněz na výplaty dělníkům, zapálení 17 stohů a střelbě na neozbrojeného hasiče utekli za hranice a zabili přitom další tři (tentokrát německé) policisty.
 • Kdo se postaví současnému zlořádu, ten je terorista, kdo vraždil za komunistů, je odbojář, kterého je třeba vyznamenat. To není zvláštní, ale zvrhlé!
  Co by asi měli dělat ti, kteří kvůli přítomnému systému a s požehnáním státu ne vlastní vinou skončili pod mostem, někdo jim ze zištných důvodů zavraždil někoho blízkého nebo se jim děje jiné příkoří, o kterém se nám za "totáče" ani nesnilo?
  Současná totalita je srovnatelná snad jen se středověkým řáděním inkvizice a každý, kdo se jí postaví, bude jednou taktéž oslavován a vyznamenán! Ale s tím rozdílem, že právem!
 • No nedivím se Nečasovi a jeho podobným, že se zastávají vrahů a obdivují je. Vždyť v tom parlamentu a senátu je to samej zločinec. Kdyby mohli, nechali by obyčejné lidi dřít jen za stravu a ještě by chtěli aby si u toho zpívali. Souhlasím z Tomem, že Amerika je to hnízdo vrahů a pochybných existencí a celá tahle zkurvená země žije na úkor celého světa. Mašínové dobře věděli, že člověk, ketrého zabili kvůli tomu aby mu sebrali peníze je jen taky jeden z těch, kteří tady museli žít a pochybuju, že to byl nějaký zatvrzelý komouš, který by jim bránil odejít do exilu. Jen bránil pouze to co mu bylo svěřené, aby se nakonec nedostal do průšvihu sám a za to ho brutálně zavraždili. Kdo ví co nám ještě naši vládní představitelé přichystají za překvapení....třeba se zase dočkáme nevolnické roboty a za pozdní příchod do práce dostane provinilec deset ran bičem. Vůbec bych se nedivil, protože tahle zvrhlá vláda mi připadá že je sem jen nasazená, aby český národ zničila. Je to hnus a jednou doufám dojde lidem trpělivost a nakopou těmhle darebákům zadek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit