Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nedivím se Nečasovi a jeho podobným, že se zastávají vrahů a obdivují je. Vždyť v tom parlamentu a senátu je to samej zločinec. Kdyby mohli, nechali by obyčejné lidi dřít jen za stravu a ještě by chtěli aby si u toho zpívali. Souhlasím z Tomem, že Amerika je to hnízdo vrahů a pochybných existencí a celá tahle zkurvená země žije na úkor celého světa. Mašínové dobře věděli, že člověk, ketrého zabili kvůli tomu aby mu sebrali peníze je jen taky jeden z těch, kteří tady museli žít a pochybuju, že to byl nějaký zatvrzelý komouš, který by jim bránil odejít do exilu. Jen bránil pouze to co mu bylo svěřené, aby se nakonec nedostal do průšvihu sám a za to ho brutálně zavraždili. Kdo ví co nám ještě naši vládní představitelé přichystají za překvapení....třeba se zase dočkáme nevolnické roboty a za pozdní příchod do práce dostane provinilec deset ran bičem. Vůbec bych se nedivil, protože tahle zvrhlá vláda mi připadá že je sem jen nasazená, aby český národ zničila. Je to hnus a jednou doufám dojde lidem trpělivost a nakopou těmhle darebákům zadek.
  • Připadá mi neskutečný, když přededa vlády bývalý vedoucí ČSM na Fakultě dnes vystupuje na obranu Mašínů.Co jsme to za národ prevítů a haj...lů.Jak tady uvedl přede mnou jeden diskutující i mně je z toho na blití.Nikdy jsem nebyl pionýr ani svazák, natož člen KSČ a navíc komunisti naší rodině vzali dost majetku, ale sprostá vražda u mě zůstane vždycky vraždou.Je mi 68 let a pamatuji si dobře jak to u nás vypadalo, ale útéct na západ se dalo i bez vraždění.Bylo hodně lidí, kteří dokázali opustit republiku aniž by museli vraždit neviné lidi.Ale tady to co předvedli bratři mašínové nebyl odboj, ale vražda pro obohacení.Jen se pořád divím co všechno si můžou v tomto státě dovolit politici říct.Nikdy jsem nedokázal pochopit jak může někdo někoho zabít pro finanční obohacení.Dnes už ale vím, kdyby nastal převrat v téhle republic a dostal jsem zbraň do rukou na koho bych si s chutí vystřelil.A přestože je mi už dost roků střílet umím dodnes docela přesně.Přeju pěkný den všem slušným lidem a těm parchantům, aby na ně taky došlo.
  • Kdo se postaví současnému zlořádu, ten je terorista, kdo vraždil za komunistů, je odbojář, kterého je třeba vyznamenat. To není zvláštní, ale zvrhlé!
    Co by asi měli dělat ti, kteří kvůli přítomnému systému a s požehnáním státu ne vlastní vinou skončili pod mostem, někdo jim ze zištných důvodů zavraždil někoho blízkého nebo se jim děje jiné příkoří, o kterém se nám za "totáče" ani nesnilo?
    Současná totalita je srovnatelná snad jen se středověkým řáděním inkvizice a každý, kdo se jí postaví, bude jednou taktéž oslavován a vyznamenán! Ale s tím rozdílem, že právem!
  • Autor článku napsal: Vyvrcholením akcí odbojové skupiny proti tehdejšímu režimu byl jejich útěk do západního Německa.
    Překlad: Po vraždách dvou venkovských policistů, loupežné vraždě účetního, loupeži peněz na výplaty dělníkům, zapálení 17 stohů a střelbě na neozbrojeného hasiče utekli za hranice a zabili přitom další tři (tentokrát německé) policisty.
  • Tady je vidět ameriku jaká opravdu je.Podporuje vrahy,napadají státy a vraždí pod záštitou NATO civilisty.No tak se nedivím,že si i tohoto vraha přisvojili.Krom toho,když padl Berlín v 2 svět.válce,američany nenapadlo nic než přetáhnout všechny ty hlavy z SS co se jim hodí k sobě.Je to hnus.Za vším stojí Amerika,hrdá a plna hrdlořezů ! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nenastala snad ani mela. To jenom někteří pamětníci obhajují svou pravdu, že vražda je vraždou , ale někteří bývalí komunističtí synci (Topolánek, Nečas), kteří ani nečetli spisy a mají vše pouze z vyprávění - tehdá ani nežili- tak papouškují , jaké to bylo otroctví, které nutilo Mašíny zabíjet. Jenomže ti neznalí mají dnes navrch a media, která už nepatří českým vlastníkům pro cíle jiných tzv. MELU vytvářejí a straní samozřejmě svým chlebodárcům.
  • Podříznout někoho, kdo se nemůže bránit je vražda. Ať se zaštítí odbojem jak chtějí. Jim ale šlo hlavně o prachy a o to utéct za prachami. Politikum se z toho udělalo dodatečně. Mimochodem, jak je ti vlastně v Německu. Pokud si pamatuji, měli být i tam souzeni za vraždu.
  • Jelikož se mě nelíbí tento systém podvodníků , tak zabiju neviné lidi a uteču a budu se nazývat třeba 11 odboj - dobrý a zvrácený , vždyť i ten Nor je tady odbojář a Taliban taky, je mě z toho na blití *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit