Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz snad vsem , krome tak 16 letym bojivnikum proti komunismu / zasvetili tomu cely svuj dlouhy zivot / , dochazi ze to vsechno bylo tenktrat docela jinak. Ta fraska po letech s touhle mumii se tedy moc nepovedla. Baba kriminal prezila , kdyby ne byla by to dalsi horakova , jen o neco chytrejsi nez ta original tenkrat. 93 , slusnej vek . Jen se desim toho , kdyby tady tak dlouho strasil treba klaus a jemu podobny . To by byla opravdu narodni katastrofa .
    • ....a co vopěnka...
  • vysmech vsem lidem z ksichtu komunistu
  • Pravda bývá i jiná. http://www.zvedavec.org/komentare/2014/06/6022-politicke-procesy-padesatych-let.htm
    • To je geobelsovština s ruským puncem, které může věřit pouze někdo jako soudruh Lery.
      • Neurážej, nejsem soudruh, jenom ukazuji co taky může být na webech. Já nevím jestli je to pravda. Je to názor, tak se s tím vyrovnej.
        • Pokud nejsi soudruh, tak se velice omlouvám z urážku. *3*
  • Pánové, nebavte se s brzdičem, copak jste nepoznali, že je to náš známej pomatenej udavač ELECTA? *12* *12* *12*
    • to by souhlasilo, projevuje se stejně, jako rudý fašistický debi@l
    • ...všichni jsou trol, electa....
      ...jenom ty vrah a zloděj...
  • ...co na to vrazi a zloději mašínové....
    • Mašínů si vážím, vytýkám jediné, že postříleli málo komunistů. *16*
    • Hrdinové Mašínové říkají že je škoda že nedošlo i na kolaboranty jako jsi ty. *1*
  • Zdrávstvuj tovarišč brzdič ELECTA zlej trotl! *1* Čtó takóje kašparek?
  • Ja znáju brzdiča, On takyj málenkyj a óčeň glůpyj.
    • Adolfe ty žiješ! Prý máš nyní krycí jméno Putin.

      Stejně jsi žabař. Já zavraždil víc lidí než ty a přesto mě zdejší pomatení
      komunisté oslavují jako hodného rudého tatíčka. *1* *1*
  • Komunističtíb zločinci už se škvaří v hrncích a udiveně na sebe koukají.
    Jak je to možné soudruzi? Předseda Lenin nás přeci učil že peklo neexistuje. *1* *1*
    • ...peklo zažiješ ty, až tě potkám...
      • adresu nekde na panskych zachodech. to by jsi nemusel prezit . bukvice a blbce , to je pro me kombinace kdy se nedovedu ovladnout dokud to dejcha . a to asi ty budes .
        • ...hele chcípáku, táhni hnípat už je po večerníčku a tvůj kdysi rudý fotr zase nasává...
          • od tebe to rudý nacistický sr@či sedí o tom fotrovi, nemáš zrovna dobrý den, intelekt na nule. Takhle ty placený slizáku dostaneš od zaměstnavatele akorát n@srat.
      • kdeak jsi k nalezeni ty bouchaci ?
      • Modli se ať se to nikdy nestane soudruhu!

        Jinak nebudeš Rudý ale od pasu dolů strachem zhnědlý voják. *1* *1*
        • ...už se bojím špíno nacistická....
          ...vytřu si s tebou pr... jak s plyšovým medvídkem...
          • ty na to zabržděný rudý fašistický chcípáčku nemáš.
            • Nemachruj. Ty nemáš ani na pivo Brzdile.
            • ... na vrahy a zloděje mám, takže i na tebe chcípáku....
          • Já si jí tu s tebou vytírám od rána do večera soudruhu. *15* *15* *15*
            Jsi skoro stejně tak směšný jako prcek Putin. *1* *1* *1*
            • ...jsem abstinent, taky nemám vychlastaný mozek jako ty hnoji, tedy bývalý soudruhu...
            • ...teď jsi mi to nacistická lůzo nandal...
              ...jsi stejně dobrý jako khárel, khárloprce...
  • Víte, co mě fascinuje? Na vraždě se - právnicky- podílela v roce 1950. Hadrák zvaný revoluce byl v roce 1989. A odsouzena byla - v roce 2007! Na co se těch 17 let čekalo? A tolik plivání na jednu babku. Co Mašíni? Vraždili vlastníma rukama- podříznutí svázaného člověka (jak to teď dělají muslimové, takže je předešli) není vražda? Loupežné přepadení člověka, který neměl s režimem nic společného a ukradení peněz není loupežná vražda? A takovým stvůrám dáváme medaile?
    • ...víš co mě vrtá v hlavě...
      ...že zloději a vrazi po roce 89 nevisí na kandelábrech, včetně tebe....
      • rudý nacistický vrahu, ty se kandelábrech po 89 roce nevyjadřuj.
        • ...bacha vrahu a zloději! laskavě mi neraď co mám dělat hnoji...
          • ztrácíš rudá tlamo nervy a hlavně od rudých vrahů a zlodějů to sedí jako prd@l na hrnci.
          • Šílencům jako jsi ty se neradí brzdo. Buď budeš poslouchat nebo zase dostaneš
            injekci na uklidnění a půjdeš do svěrací kazajky. *1*
            • ...nezajímáš mě, stejně jako vrazi a zločinci, chcípáku...
  • Polednová-Brožová teď prožívá to co musela vytrpět dr. Horáková, aby se "přiznala".
    • ...jsi takový blb, nebo to jen děláš...
    • Už neprožívá.
      • J. Long - P. Perry: Posmrtný život existuje
        • ...budeš vyvolávat vašeho šéfa hitlera....
          ...lůza je v koncích tak vyvolává duchy....
          • Hit-lera není třeba vyvolávat, protože se reinkarnoval do toho zlého skřeta Put-lera z Kremlu.
          • Tím Hitlerem nezakryješ svoje svinstva stalinistická fašistická hydro
            • já jsem klidný oproti tobě, ale tobě ty nacistická rudá hydro schází argumenty jak ospravedlnit tu hnusárnu.
            • ...zase jeden do ruda vytočenej zlodějskej chcípák...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit