Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba v Čr otevřít komunistickou rezervaci!

    Staré zločinecké struktury ( Brzdič Putin Semelová..) budou v klecích a kolem
    chodící občané jim mohou hodit kus žvance nebo po nich hodit kamenem. *1* *1*
    • ...poslední výkřik zoufalství...
      • Putinův projev si popsal dokonale Brzdo. *2*
  • Už je v pekle a z vedlejšího kotle naříká sadistický bachař Grebeníček!

    Ten co k soudu nechodil protože byl údajně nemocný. Pak ho TV natočila jak si
    vesele pracuje na zahrádce. Naštěstí ten nahoře nemá komunistickou justici
    a tak rudí zločinci trestu neujdou.
    • ....osumnáctý...
  • Kdyby chudák věděla, čeho se musí dožít, tak by soudila mnohem rychleji a přísněji, než to bylo dosud. Snad se v nebi stane poradkyní Boha, anebo budou společně soudit buržoazní šmejdy a rovnou je skopávat dolů do pekel.
    • OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR:

      * 234 OBČANŮ BYLO POPRAVENO
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • a spočítal jsi ty oběti tohoto režimu, nestačily by ti řádky ty troubo z pomocné.Tolik kolik si tu napsal nás ani není , ale škoda že jsi nebyl mezi něma
        • myslíš oběti přebarvených komoušů domodra neboli dětičky komoušů co šli od válu v 89? Moc nevyhrožujte rudý špíny, nebo se to otočí proti vám.
      • ...bravoo bravoo a teď nám je vyjmenuj....
        ...raději ne, smrdí ti z tlamy...
  • Rudá vražedkyně už je v pekle a čeká tam na své obdivovatele: Semelovou a Brzdiče. *1*
  • rudá bolševická stalinistická zrůda chcípla, co ji osvobodil ruský kryptokomouš Klaus
    • I kryptokomouš Klaus se bude obhajovat před Pekelnou komisí.
      Na internetu je k vidění kopie jeho přihlášky do KSČ. Cpal se tam 3x a přesto ho nevzali, asi věděli proč.
  • brzdič je chovancem našeho ústavu pro choromyslné,nemůže za své chování.
  • Brzdiči to byla zase perla - ona nevraždila ale pouze dodržovala tehdejší zákony.
    Totalitní jsi nedodal. Takže když ti vláda nařídí mučit vlastní lidi a pek je v dopředu
    zinscenované soudní frašce poslat na smrt na základě mučením
    vynucených přiznání tak je to v pořádku.

    Slušný člověk se k tomu nepropůjčí. Každý kdo měl rudou knížku je za tato zvěrstva
    spoluzodpovědný.
    • ...oproti jiným serverům jsem to napsal ještě umírněně dobytku špinavý...
      • rudý prase, ty máš tak co urážet dobytkama
        • ...umej si tu smradlavou tlamu, smrdíš až sem....
          • Pěkně jsem tě ty rudá svin@ vytočil, zastávat se vražedkyně ženský, ty musíš být hnusná opice s mindrákama. Všechno beru, ale popravit mámu od dětí, to můžou jenom ubožáci.
      • ty matkomrde,nech se vyšetřit a hlavně važ svá slova.Přijde čas,kdy odpad jako ty bude opět viset na kandelábrech a vrány na tebe budou sráát
        • ....kultura za 500....
          ....mě nezajímá s kým pícháš.....
          • ztrácíš nervy zabržděnče? Čekal jsem od tebe duchaplnější příspěvek rudý nacistický vrahu.
          • mluvím k tobě matkomrde
      • Putin brzo skončí v base a pak přijde řada na jeho spolupracovníky jako jsi ty.
        • ....aha soudruh nacista mě zná....
          ....to bych si sám netroufl hodnotit s kým ty soudruhu spolupracuješ....
          ....ale dle tvých blitků to vlastně sám nevíš a páchneš....
          • jistě,kouříš čurááky u hlavasu matkomrde
            • ...ještě kradeš niky ty zloději a vrahu....
    • ...být tebou, tak bych o té odpovědnosti ty umolousaný vrahu a zloději moc nekydal....
      • zase si chlastal vodku zmrd@
      • Vrah sedí v Kremlu. Pokud ukradne ještě kus UKrajinské země bude třeba
        vyhlásit válku Rusku a hnát až do Mongolské pouště.
        • ....ty nejsi normální...
          • ty nejsi normální, zastávat se vraždící svin@ co odsoudila k smrti ženskou.
          • až tě chytím matkomrde....
  • ...můj názor je takový, že v té době byly takové zákony a touto paní byly pouze dodržovány....
    ...mimochodem by mě zajímalo jestli to přece jen nebylo trochu jinak, než se nám tu snaží hnojové vnucovat nehoráznými kydy....
    ...na procesy v UESESA se zde poněkud zapomělo....
    ...ubohost zdejších vrahů a zlodějů dosáhla vrcholu....
    • ty nemáš názor matkomrde
      • ...vytočil jsem tě, to je dobře...
        • matkomrd nemůže nikoho vytočit a pamatuj si,když mluvíš s pánem,vyndej si prvně čurááka z huby,bude ti líp rozumět,rozuměl jsi matkomrde???
          • ...tak to jsi dooost malej pán na to aby jsi mi radil co mám dělat....
            ...po hubě ale dostat můžeš fracku drzej....
            • brzdič-ti do toho čaje fotr chčije,že ?
            • Ta největší špína vládne Rusku od roku 1917. Ty je třeba hned po soudním
              procesu hodit psům. *2* *2*
            • ...takovou špínu jako jsi ty, bych nedal ani potkanům...
            • Tak ten čaj se mnou ti pořádně zhořkne. Tak že tě na další přejde chuť kolaborante.
            • ...kolikátý je to dnes nik...
              ...takový soudruhy chcípáky jako ty si lámu tři ráno do čaje....
            • Brzdič tebe ty zuby co máš prostě strašně bolej. Tak holt musí ven.-
  • Mám ho prostě nejmenšího, kdo chce soutěžit tak zítra večer v Gay klubu v Plzni, hlaste se u mně, Péťa.
  • Komunisté tu oslavují vražedkyni a o článek dál křičí - no to je hrozné ti
    Ukrajinští vrahové. *1* *1*

    Tak si v tom udělejte jasno soudruzi. Kdyby zde byl normální právní stát tak
    je propagace komunismu trestána stejně jako nacismu.
    Semelová si v TV vesele oslavuje Gottwalda a obhajuje KLDR:

    V komunistickém státě by proti vládě nemohla v tv říct ani slovo. Měla by se taky vzdát poslaneckého platu který patří do kategorie buržoazní a ne do dělnické. *1*
    • ...šestnáctý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit