Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autor článku je chorý? Ještě se neprojevila, nic nezkazila ....... a taký guláš nenávisti. Kdyby si autor všímal věcí důležitějších nebo nejlépe raději mlčel.
  • Djougashvilli (Stalin) nekradl v bankách, on kradl koně! Poté, co ho vyhodili z kněžského semináře - pašoval je do Armenie a zpět nosil diamanty! A CO SE TÝČE TÉ "NOVÉ PERSPEKTIVY V POLITICE" - KAM ČERT NEMŮŽE, NASTRČÍ BABU . . . teď i na školství (Pán Bůh s náma a zlý pryč)!
  • odbočím:

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Necas-promlouva-Nenutme-Rusku-nase-hodnoty-Uznali-jsme-Kosovo-nedivme-se-Krymu-Kvoty-na-imigranty-jsou-silene-Debatujme-o-konci-Schengenu-a-zavedeni-hranicnich-kontrol-378772
  • Chvilku hájení ani nikdo nedává já teda ano, čas ukáže... *3*
  • Na pěkný kvítek, kdejaký hmyz si sedne.

    Anebo "Nomen-Omen"?
  • Já když si vzpomenu na školu, tak to bylo, západní státy jsou vykořisťovatelé, soukromé vlastnictví na nic. Lepší je to socilaistické, všechno je nás všech. Západní státy zbrojí, chtějí nás napadnout, západní německo byl ten nejhorší stát na světě. Každý němec by mněl být odstraněn, toto již nás učily na vojně. Já když potkám němce, tak nevím zda mu mam lést do zadku a nebo ho rovnou zastřelit. Komunisti nám vtloukaly do hlavy když nezabijež zápaďáka zabije on tebe.
    Když si vzpomenu na Bublana, který dělal duchovního a potom jako ministr vnitra nechal mlátit děti na nějakých párty v lukách, tak si říkám co je to tam za lidi. Toto je pokřivená morálka, která se nedá narovnat. Tento zahnívající vřed by se musel odstranit. Toto je naše politická garnitura.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit