Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... už jsem sem chodit nepotřeboval, ale bezmocná tupost chudáka se musí a bude trestat :)))
    • hlupáku! Ty tady budeš jak dlouho budu já potřebovat. Líbí se mi kopat do páchnoucího prasete z chlívku.
  • ... moc jsem si zase jednou užil nejprimitivnějšího blba na netu, aniž jsem cokoli od něj četl :)))
  • tak to jsi napsal velká slova. A zas napiš jak jsi prase s noblesou. A jak je to tady lepší, než rypákem v korýtku.
  • ... to hovádko boží si maluje, že někdo čte měsíce tupě opakovaný text trosky, fakt kokůtek :)))
  • ... primitiv primitivů vytrvale prezentuje svou totální tupost stejnou frází dementa, to je bomba :)))
    • protože tebe prase je třeba pořád ponižovat a kopat do tebe. To už se tak prasatům dělá. Jsou na to zvyklá.
    • protože tebe prase je třeba pořád ponižovat a kopat do tebe. To už se tak prasatům dělá. Jsou na to zvyklá.
  • ale ale ty jses nám tady udělal,co? Je to tady lepší než kalhotky od Simonky, co?
  • ... ignoruji bezmocného deeeebiiiiilaaaaaaaaaaaa :)))
  • ... dlouhodobě elegantně ignoruji ubožáčka s nejnižším IQ na netu :)))
    • cha cha hi hi TY a ignorovat? Kdeže, pečlivě hltáš text a bleskově odepisuješ. Jsi závislý na mých kopancích do tvého rypáku.
  • ... hlasuj, dementní blbečku, hlasuj, nic víc nikdy nedáš, čau :)))
  • ... on ten nejprimitivnější deement moc dobře i při své tuposti ví, že se u mě absolutně nečape :)))
    • ty tady čapíš pořád. I matka od žlabu musí počkat, jak jsi ty prasič tady na stránkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit