Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci moc polemizovat s vědci, ale zdá se mi jejich názor dosti podivný. Pokud se nějaká forma života měla dostat na zemi pomoci meteoritů, potom ty musely letět sakra pomalu, aby neshořely v atmosféře zemi a neshořely v něm i zárodky života. A jak se mohly na meteority dostat zárodky života, když letěly kolem Marsu?? Nebo žeby z Marsu vyslali zvláštní meteority za tímto účelem? No zdá se mi, že je to dost podivná teorie vzniku života na zemi. Já se domnívám, že to bylo jinak a odjinud.
  • A nepsalo se jinde, že kyslík byl původně odpadní produkt a pro většinu tehdejších organismů toxický? Co velká kyslíková katastrofa? Tedy dřívější organismy jej pro život zřejmě nepotřebovaly stejně jako jej dnes nepotřebují zárodky života nově vznikající u černých kuřáků.

  • To mám radost, to se Duka doopravdy pose.e!!
    • Vymyté mozky převálcované mediálními názory a domněnkami... Znáš ještě nějaké jiné jméno kromě Duky?
      • Jo!
        Doruky
        Dohuby
        Do......
        Dosprchy
        a Domů !
    • Proc? Protoze ani dnes vedci stale nevedi kde se zivot vzal a tak vymysleji fantasmagor teorie o tom jak na zemi zivot cestuje meteoritem, vzduchoprazdnym vesmirem pri −270 °C a nic ho nezabije, ani v atmosfere pak neschori *1*
      • Cha chá, život nemusí mít formu jakou známe, a -270 i vzduchoprázdno ho nezastaví!
  • Domněnky, názory, pindy, kecy,- tomu říkáte věda? A kde se vzal na Marsu? - Ale ne domněnky, kecy a pindy !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit