Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... připadáš si být chytrá, ale všechno je jinak, tupá kravko :)))
  • ... jsem nadšen, že díky mě ze sebe děláš většího deb*la, než si lze představit, trosko :)))
  • ).(
  • ... ty nějak důvěrně víš, co to je mít lopatu u postele, tupče, nikdy mě nenadzvedneš :)))
  • ... od hlupáka jako ty to beru jako poklonu, ubohý primitive :)))
  • ... názor primitiva, který není sto napsat řádek bez chyby, jakoby nebyl, vemeno :)))
  • ... se nepos*r, troubo :)))
  • ... nikoho ale nezajímá, co nezajímá hlupáčky jako tebe, moulo :)))
  • ... to, čemu se u jiných říká mozek, u tebe zase jednou poněkud stávkovalo, pitomečku :)))
  • Život na nejhlubším dně: Nic než sluhové, o něž se nikdo nezajímá.

    To bude Simča alias zlej troll,alias bijec pitomečků
  • Někdo manipuloval s hlasováním u mého příspěvku.. *11*
  • černošské mulsimské špíny MĚ NEZAJÍMAJÍ !
    klidně at je třeba ply ..........................
  • Tak to je ono. Za jednoho odmítnutého migranta (a mnohdy bohatšího než naši spoluobčané) máme platit miliony, místo toho aby se pomohlo z nouze těmhle nejubožejším - a v jejich zemi. Prostě hnus jednání EU a úředníků.... *16* *16* *16*
  • zlej trolle, ty se spíš modli aby ti kapitalistická ČR nezrušila podporu v nezaměstnanosti...
  • zlej troll nikdy nepodváděl při hlasování a nikdy nepoužívá jiný nicky, je to Novorosijec *10*
  • koukám že zlej troll vytáhl "záložáky"

    dobrá práce, pěkné retro nicky, ale myslím že ti na to beztak nikdo neskočí ty ruskej šašku *15*
  • Už máš sbalený kufr a koupenou letenku do Mockby? O zrušení NATO naštěstí nerozhoduješ. Myslíš, že by se měl obnovit varšavskij dogovor?
  • Tak nereaguj, ty pitomečku !
  • Přesně tak, největšími dodavateli otroků pro plantáže na jih dnešní USSraeli byli přece odjakživa arabáši. Stačí se seznámit s historií severozápadní Afriky a historií tamních trhů s otroky. Vnímali a vnímají je jako vopice. Jejich "odchyt" v buši byl mnohdy opravdu brutální s tím, že tento stav (čti: vnímání) trvá dodnes.

    To samé platí i o Židech. Jistě jste slyšeli o tzv. Falaších https://cs.wikipedia.org/wiki/Fala%C5%A1ov%C3%A9, to jsou prostě pro Židy jenom "černý huby" a nazdar, souvěrec, nesouvěrec...

    Takhle "jednoduše" funguje svět, ve kterém žijeme a těžko se na tom v nejbližší době něco změní. Buďme proto sami sebou a přestaňme se konečně hrbit před bezpáteřní verbeží, která si na panstvo jen hraje!

    Okamžitě pryč ze soc-komoušské EU! .. Okamžitě rozpustit agresivní NATO!

    *5*
  • Takže osvícení muslimové,rasisticky týrají černé obyvatele.To je jistě Zemanova nebo Putinova pomluva.To nemůže být pravda.V Německu mají tolik muslimských lékařů,inženýrů atd. kteří svým chováním dosvědčují že se musí jednat o lež.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit