Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tebe nelze komentovat, moc lituji lidi, co tě potkávají osobně, čur*ku :)))
  • Pan Svěrák vystupuje jako pomatený. Kam na ty názory chodí?
  • ... máš středověké názory, ale není divu, zde se grupují pitomci jako ty
    ... já si je vychutnávám, ty jsi moc lehká kořist, jsou zde ale mnohem větší tupani :)))
  • ... ty jsi známý bezpohlavní póvl, tvé mínění nikoho inteligentního nezajímá, pííčo :)))
  • ... pasuji te na degena dne, tupy pitomce :)))
  • ... ty taháš tak hov*a ze zadku po opici, degene :)))
  • ... debílkové zde nemají co Svěrákovi vzkazovat, jsou z úplně jiné planety :)))
  • Nečas byl vždycky tlučhuba, Koljo!
  • Pan Svěrák je dobrý filmař, ale to je všechno. Právě lidi, které preferuje v politckých snech úzce pracují s bulvárem a cizinci řízenými médii ( MF, lidovky a HN ). Ano demokracie zde není. Protože za ODS byli zvolenní i umělci a po volbách přenechali korýtka odeesákům, které by jinak nikdo nevolil. Ke svobodě v tom s prominutím státě jsem ještě skeptičtější. Svobodu mají pouze ti bohatí ( nejen co si nakradli ) a ostatní svobodu ani nevidí. Patří k nim drtivá většina důchodců, většina mladých rodin a fyzicky pracující.
    Sprostota tohoto příspěvku byla asi zaplacena z oměch 200 melounů které dostala pravice mimo volby.
  • Pane Svěráku,ruku na srdce!Kolik jste natočil ůspěšných filmů v té nejhorší totalitě (od roku 1968-1989)?A kolik jich bylo v té vysněné demokracii(1989-2013)?
    Podle mně je filmová tvorba i obraz národa-kolik komedii bylo v totalitě a kolik dnes? *3*
  • Naprosto s panem Svěračem nesouhlasím. A podporovatelé Karla dementního jsou ti nejubožejší slouhové, či pitomové. Máš něco proti? Doufám že nikoli, když sám máš ty bulvární příprcy na Zemana. Nač vzpomínáš demokracii, když nevíš, co to znamená? *12*
  • kocourAmadeus
    Ano pane Svěráku, voliči jsou blbí a nevzdělaní. Nejlepší by bylo je vyměnit nebo raději vyhladit. Také jinak, každý chvilku tahá pilku.
  • Naprosto s panem Svěrákem souhlasím, že většina tohoto národa se chová jako čtenáři bulváru, proto se bohužel ta většina inspirovala při volbě hlavy státu bulvárním škvárem Bleskem, kde Stbák Zavadil špinil ostudně Karla Schwarzenberga při volbě prezidenta na objednávku " prezidenta ze 4. cenové skupiny"- Milouše Zemanoviče-Becheroviče.. *7* *13* *9* A byl za to někdo v tomto bezprávním státě potrestán? Nikoliv. Pak nelze mluvit u nás o demokracii... *7* *9* *13* *10*
  • Svěráku za to plácání zasluhuješ svěrací kazajku. Nečas podepsal Klausovu
    milost pro největší tuneláře. Řízení tajných služeb přenechal své milence
    a za své noční ukojení si jí štědře platil z našich peněz.
    Tahle kulturní knížecí fronta dokazuje svoji ubohost. Ještě lepší je breptající nic
    Čvančarová která jako žena obhajovala znásilnění tzv. právo první noci. *1* *1* *1*
    Sedět na hradě kníže tak přes všechen ten bordel podrží Nečasovu vládu u moci.
    Kníže pracovní dobu prochrápe nedokáže sám sobě hodit do volební urny hlas a
    korupci vedoucí k obohacení stran považuje za normální.
    A tenhle urozený gauner se chtěl stát prezidentem. Dodnes se tomu nápadu směju. *1*
  • Skoda - nepochybne je fandou hloupeho Karla.Kymacejiciho se degena ktery je v rozhodujicich chvilich pod prasky a chova se skoro normalne.A pak prijdou dny vsedni a toto aristokraticke prasatko vypousti z huby jednu perlu za druhou.A nenapadlo mne ze tento pan Sverak je s hlupakem takto spjat.
  • Svěrák je blb, to jsem měl o něm jiné mínění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit