Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podnikatel Svěrák moralizuje ?
  • Napiš na to myslím Nečase a Nagyovou Cimmrmanovskou hru a neopruzuj!! *16* *16* *16*
  • S ohledem na věk pana Svěráka, je potřeba brát jeho názory s nadhledem.

    Škoda že si duchovní otec Járy Cimrmana nevzpomíná, že jediný případ kdy nechal Nečas justici volné ruce byl ten Davida Ratha. Jinak veškeré skandály týkající se jeho vlády dělal, že nevidí nebo v poslanecké sněmovně i mimo ní bránil jejich pro šetření. Tenhle proplešatělý "Romeo" byl a je zbabělec, který místo vysvětlení vždy jen ukazoval prstem na druhé.
  • Svěrák byl 7 let v KSČM. Budiž. Nechť ale drží hubu.
    • v KSČ
  • Pane Svěráku, až do jeho smrt jsem si stejně vážil jen Jiřího Šebánka,
    kterému jste všechno ukradl a zlikvidoval ho, málokdo to ví.
    Vaše současné postoje mluví o všem !
    • Přesně tak. Soudruh učitel by měl raději mlčet...
  • Já jsem zklamaný z toho, že mezi námi žije takový dobytek.
  • Většina příspěvků je psána s aktivací selského rozumu.Pokud kdokoliv podepírá své dobré bydlo dlouhodobě budovanou prestiží,měl by včas využít zbytku svého vlastního zdravého rozumu k útěku před takto vznikající infantilitou prameníci jednak z dobrého bydla,jež není dopřáno všem podle jejich schopností,ale hlavně podporou podobných kamarádíčků.Praha je plná přestárlých chamtivců,kteří nechtějí včas odejít a berou chleba mladším bez reputace.Nechť se dle doporučení svých pravicových guru přestěhují na místa,v nichž jim důchody postačí,ostatní podobné jistoty nemají a jejich udržení nad vodou poskytuje nedostatková práce obsazená lidmi s nadměrnými požadavky na vlastní blahobyt.Panu S. klidně přeji dlouhý zdravý život, ale bez našich dotací, které si užívá jako nárokové pro sebe a svou partu.A kromě toho popírá sebou proklamovanou svobodu jednotlivce na vlastní názor.Byť hledá hledá pobavení v bulváru.
  • Nestačí že se tento pán celý život živý tím že někomu leze do p......e a z ostatních si dělá legraci,jako z nás slušných občanů.To ho musíme ještě k tomu pořád někde vidět.A navíc nemá úctu k naší zemi a propagoval cizáka na hlavu státu.Proč naši dědové a pradědové pokládali životy v první válce? Je mi smutno a lituji naše potomky jestli takové rychle neodstraní z veřejného života.
  • Jak kdysi napsal J. Werich "Je mně smutno z vědění..." Mně je taky smutno, že z našeho národa se ztrácí úcta, morálka a etika, respekt k názoru druhého. Že si jakýkoli anonym může plivnout, aniž pravděpodobně v životě cokoli dokázal.
    A pak taky jsem hrdá a mám obrovskou radost, že patřím do české země stejně jako právě pan Zdeněk Svěrák, pan Jan Werich, paní Martina Navrátilová, pan Jiří Grygar, pan Jiří Pergl jako i pan a paní od vedle ...
    • Já si myslím, že by pan Werich, kdyby žil, byl úplně někde jinde a ne vedle pana Svěráka. Pan Werich to dokazoval v první republice, nebo po válce. Jeho filmy moc nevoněly pravicovým politikům a pak fašistům, protože to byl člověk se svobodným myšlením, takže ani Stalinistickým normalizačním komunistům. Nikdy by se neponížil k tomu, co nám předvádí pan Svěrák, vyplachováním mozků. Na to, kdo je pan Nečas mám vlastní názor, dokazoval to svým nedávným vládnutím, já krátkou paměť nemám, jak je vidět, napsat se dá všechno a dát dohromady lidi z nichž někteří už nemohou projevit svůj názor, že pane.
    • ... je třeba si neplést hrušky s jablky a při Vaší inteligenci házíte do jednoho pytle mistra Jana Wericha s patolízalem všech režimů ... konec konců i takoví jako vy půjdu k volbám *10*
    • Ja se s tim nikde ve Svete nevychloubam,z jake zeme pochazim,neb se za to dost stydim.Jasne-jsou horsi staty,ale je otazkou casu,kdy tento stat bude jednim vubec z nejhorsich.V EU jsme pred Bulharskem-otazka zni:Jak dlouho...
      • Pokud jsou v naší zemi takoví lidé jako ty, tak to bude rychle.
        • Ne ja,ale ty.A jeste to muze rodit potomstvo. *12* *12* *12*
  • Co jako má být, že osvobodil justici a ta ho pak smetla, kdyby neměl maléry a za zadkem Nagyovou, tak není důvod.To snad platí pro každého, mám snad litovat někoho,kdo svou funkci přestal zvládat a přesto tam seděl?Když předal vládu asistence,tak tam neměl co dělat, a ještě řekne, že o ničem nevěděl, to je ještě horší.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší