Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo mi, a je, smutno, když slyším svůj mateřský jazyk z úst pana knížete a nechápu nikoho, kdo mohl vystupovat v jeho prospěch...raději jsem volil avatara, když jsme švejkovskou zemí, lepší volba nebyla...a není...a nečas, na toho snad historie zapomene, ale policie a soudy snad proboha ne...
  • Svatá pravda,je velký omyl si myslet,že to je snad zásluha kývajícího se blba z hradu,byla to jeho vláda,kdo uvolnil policii ruce a následně ho to sundalo *3*
    • Trojkolka uvolnila ruce policii a justici jen pro to, aby dostali Rátha a pak to chtěli zase zastavit, protože ta uvolněná ruka začala sahat na trojkolku v čele s Nečasem a už se to nepodařilo. Tak žádný sentiment. Rozdělali oheň a pak už ho nestačili uhasit. A protože se VV rozštěpily tak z pudu sebezáchovy nakonec přidali i oni nějaké to polínko a trojkolka už to prostě přestala zvládat. Vstoupily do toho i jiné síly. To je ta pravda.
    • Neříkej prasáku tečko!! *15*
  • souvislosti : letos, bude to několik měsíců , pan václav klaus tvrdil : vláda pana nečase byla nejlepší polistopadová vláda, pan premiér nejlepší premier / ústně / - před několika dny : vláda , ta samá, premiér , dtto, jsou to nejhorší po listopadu 1989 / nečas a spol., písemně /....................
    poučení : politik si může říkat a psát co se mu zrovna hodí / i protiklady - t.j. nepravdy / do " krámu "
    • a proč myslíte, že to Klaus říká, no proto, aby zase oblbnul ovce a hrál roli státotvorného politika, i když víme, že je to jinak. Celou dobu jen rozeštvával tento národ.
  • Nalejme si vážení čistého vína, jak říká Hartl ve filmu Vesničko, má středisková. Ono tam prostě něco ještě plave. Svěrák dnes už mnoho filmů nenatočí a on to dobře ví a tak se jako bývalý pedagog čestiny věnoval knížecí milosti a s češtinou mu pomáhal i s jeho projevy. Na you tube je pěkný záznam, jak mu svoje schopnosti se spisovnou češtinou poníženě nabízí a tetelí se , že snad ten kníže to vyhraje. Ptá se Kárla, jak ho má titulovat, pane kníže, nebo pane Schwarzenbergu a KSCH. mu odpoví, že mu může říkat Karle a Svěrák blahem vrní. A pak přišla ta pohroma v podobě prohry. Na Hrad usedl Zeman místo jeho knížecí milosti. A Svěrák dostal poprvé v životě, jak píše ,depresi. No aby ne, už se viděl na Hradě v nějaké té funkci, nejspíše ve funkci kancléře. A asistentku by mu dělala Čáslavská. Zlaté časy Havla , kdy kamarádíčkové dostávali na Hradě trafiky se opět blížila a nakonec byl nenávratně tomu všemu konec. A tak nás nyní moralizuje a hraje si na a arbitra eleganciárum a noblesu. A to vás ubezpečuji, že jsem Zemana nevolil, ve finále jsem nevolil nikoho, nebylo koho.
  • by se (asi) měl uklidnit a přestat se plést do věcí, o kterých zcela zjevně nic neví, anebo jenom velmi málo. Mohl by totiž rychle přijít i o ty poslední zbytky kreditu, který ještě ve společnosti požívá, a to bych mu nepřál *3*

    A proč "Soudruh učitel Svěrák"? No, po jednom z jeho "plamených" vystoupení, tomuhle pánovi připomněli jeho mnohaleté členství v KSČ i podpis pod Antichartu a bylo .. a bylo ticho, pár měsíců byl zalezlý a věnoval se jen tomu, co skutečně umí .. pak mu ale otrnulo, a přesně jako v tom jím kritizovaném bulváru počkal, až další irelevantní pitomosti překryjí jeho výkřiky a máme ho tu zase a zase a zase... A kníže Rohypnol I. Turista? Bez komentáře. Hezký den *5*
    • Svěrák vystupuje a moralizuje proto, že se nestal kancléřem na Hradě u kníže pána. Prostě byl od toho jen krůček a pak spadla klec. Konec finito a deprese. A proto to všechno nyní balí do nobesy, morálky, hloupé lůzy co čte bulvár a jiných pikantností. Prostě filmy už točit nebude a post kancléře je definitivně v Pánu. A to je konec všech jeho plánů. Říká se , že za vším hledej ženu a nebo post-korýtko a s tím spojené peníze ,vliv a moc. A , že ta moc chutná moc.
  • Když i najdete Svěrákův životopis, zjistíte, že byl v KSČ. Tím se moc nechlubí, ani média to neprezentují. Ale teď mu vadí, že po volbách parlament zrudne a zoranžoví. To je charakter!
    Stal se z něho pravičák, ale když se potřeboval za totality dostat do rozhlasu, hned vlezl ke komunistům. Děkuji, nechci. To si víc vážím těch, kteří zůstali věrni stejnému názoru.
  • Nikdy mě Svěrákovo pseudoumění nenadchlo. Sám Svěrák není žádný morální arbiter, je to takový zapřklý staroch.
    • Ano. A právě proto to zase tu rozhodující většinu bolí....
      Měl by procitnout z havlopojení.
    • ten pája dole nejsem já, pája nahoře. Sorry pájo.
  • To nejlíp vystihuje senilitu Svařáka:

    Svěrák je blb, to jsem měl o něm jiné mínění.
  • Mentální profil Svěráka se ukázal již při volbách. Nedivím se, že v souladu se svou profesí chtěl aby tento zbídačený stát měl v čele cizího degeneráta co neumí česky, mluví nesrozumitelně, při úředních jednáních za peníze českých lidí klidně bez trochy hanby chrápe a nechá si říkat od Svěráka " kníže " i když ten ví, že to je již věky v naší zemi právně zakázáno. A vysvětlení pro to Svěrák dělá ? No přece chtěl natočit další dobrý film, tentokráte však jako komedii a to přímo od koryta. P.S. Nebo to již dědek nemá v hlavě v pořádku.
    • Já si spíš myslím, že to je amorální charakter.
      • Savěrák je neuvěřitlený patolízal stejně jako Menzel. Kníže má modrou krev a tak se plazí a čeká, že nějaká krůpěj modré krve na něm ulpí. V tom je jako člověk Svěrák opravdu děsný.
  • Nevím proč se ,,umělci,, cpou k politikům.Umělci se měli za každého režimu dobře.
    Náš božský Kája se přátelil s Husákem a po revoluci to byl pravičák. Tu je vidět jak rychle dokáží převlékat kabáty.Nebo takový pan Štědrý.S Matuškou zpívali a když začínala "revoluce" tak Matuška volal do rádia již nevím do kterého aoni spojili s ním Štědrého. A on mluvil jako kdyby ho neznal.Všichni jsou to bezpáteřnici.
    • Je to podle pořekadla a velmi pravdivého:"Koho chleba jíž toho píseň zpívej!" Opravdových umělců a i lidí,kteří si stojí za svýmy názory je málo! Třeba Jan Hus,Karel Havlíček Borovský ale i Fučík a i třeba Jiřina Švorcová.Je dobře,že jich bylo a i je mnohem víc!
      • s tou Švorcovou, co se přátelila s kolaborantem Bilakem si trochu přestřelil, to je zase druhý extrém. Fučíka neznám, nehodnotím, oněm už se napsalo blábolů.
        • Jenže ona dokázala pomoci i mnoha lidem v té době a někteří to na konec přiznali. Ono to není tak jednoznačné.
          • Na Švorcovou jsem měl za komunistů stejný názor, jako teď, já názory neměním a kolaborant zůstane pro mě kolaborantem a špína špínou. Jestli někomu pomahala to je možné, ale také byla součástí noŕmalizace, která díky takovým žila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší