Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je štvanec, ale zatím není v kriminále, a to mně mrzí, za to co prováděl by měl dostat alespoň 5 let.
  • Je mi z pana Svěráka čím dál tím víc smutno, nějak ztrácí soudnost...
    • Tak proč nejde Svěrák do politiky a pak si přibere koho chce.
      Třeba super ekonoma Kalouse...
      Možná i oživí zemřelé ... *6* *12* *14*
  • Nechci se přihlásit, protože často příspěvky nepíšu a protože je to naprosto zbytečné. Jen bych rád napsal k panu Svěrákovi pár slov. Měl jsem docela rád jeho laskavý humor a o jeho politické názory jsem se nezajímal. Nikdy však pro mne nebyl absolutním favoritem. Potom jsem ho viděl a hlavně slyšel, když se zúčastnil spolu a Věrou Čáslavskou besedy před prezidentskými volbami a stál na straně Karla Schwarzenberga. Najednou jsem viděl starého člověka, který bojuje za něco, čemu nerozumí, člověka, který je zhnusen současnou dobou. Tehdy jsem alespoň hodnotil, že se nesnížil k tomu, co předvedla paní Čáslavská, která se chovala jako trhovkyně nejhoršího formátu. Panu Svěrákovi a jemu podobným umělcům bych doporučil, aby se věnovali tomu, pro co mají nadání a kvalifikaci a nesnažili se ovlivňovat lidi, kteří je stále ještě mají rádi.
    • Mluvíte mi z duše.
  • Chudáček Nečas, to abychom snad nad ním ještě zaplakali. On tady okradl 10 milionů lidí a nadělal z desetitisíců bezdomovce, kdekdo je rád, že je tenhle šmejd už z politiky venku a takovej trumbera, který umí jen svoje "Metelesku blesku", co ž tedy dodnes nevím, co to znamená, hloupě plká a lituje jej. Já jsem se osobně se Svěrákem nikdy nesetkal, ale také mi to nebylo nikdy líto. No, o jeho nejblžším už zesnulém příteli Ladislavu Smoljakovi se už nevyjadčuji...a jejich uměleckém maskotu "Járovi Cimrmanovi" raději pomlčím, někomu se to líbilo, což je jeho právo, já jsem jejich Járu Cimrmana viděl nejen jako "uhozené umění". ale spíše jako nesmysly, kteé mne osobně nijak nikdy neoslovily...
  • Zdeněk Svěrák to řekl zcela správně, je vidět, že umí a ví:-) Škoda, pravice přinesla budoucí profit bolševikům téměř na stříbrném podnose:-(
  • Pana režiséra a scénáristy si vážím. Pro mne byl rok 2013 také ne zrovna šťastným, narozdíl od něj na 13 věřím. Bohužel však s ním nemohu souhlasit v tom, že většina voličů je na úrovni čtenářů bulváru. A kritizovaný způsob politiky se právě děl nejvíce za vlády Nečasovy a Klausovy, kdy hospodářská politika se zaměřovala na vytahání peněz z lidí, které se pak rozkradly. A Nečas a Nagyová - to je příběh na námět na Vievega.
  • Svěrák je Kchárlův knecht i ty názory mu jdou divným směrem, zachovejme si vlastní ůsudek před volbama a nenechme si masírovat mozek.
    • "ůsudek" *1* . Potřeboval bys lepáka...
  • asi pan Svěrák z nich také něco měl, když tak brání zloděje.
  • Pana Svěráka si vážím jako umělce.Ale znovu se ukazuje , že tito lidé by se měli držet svého kšeftu a do politiky svojí popularitou nazasahovat.Toto mně nevoní , stejně jako mně nevoní vystupování umělců a celebrit v reklamách , kde oblbují lidi za velké peníze.Opravdoví umělci doby nedávné jako např. pan Brzobohatý , Lukavský,Hrušínský apod. by se k něčemu takovému nikdy nesnížili.Byli to umělci.Zato pan Zedníček , Donutil , Bohdalová ,a mnoho dalších by asi bez těchto peněz umřeli hlady.........
  • Spíš mi to jeho vzlykání připadá jako vyznání pravici. Kdyby se v televizi objevili předvolební hnoje typu Mádl a Issová o lidech volící pravici, tak bude v euforii.
    • Souhlas s Helmuthem a depresi z nezvolení Kárla na Hrad má Svěrák zřejmě z toho, že se už viděl na postu kancléře, protože ve volebním období Kárlovi zabezpečoval po stránce správné češtiny servis pro něho. Je na internetu i video, jak mu svoje služby nabízí a ptá se knížete, jak ho má titulovat, zda kníže, nebo pane Schwarzenbergu - patolízalství z něho při tom doslova tryská a kníže mu blahosklonně říká - říkej mi Karle a Svěrák se tetelí štěstím. Proto žádné chyby na knížeti kritzovat nebude, i kdyby jich byly stovky. O charakteru u Svěráka žádé iluze, ale to neznamená, že na jeho filmy se nepodívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit