Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Toto má náměstek Smetana na svém Fb, tak kdo tedy lže? Redaktor ČTK se na mě obrátil s několika dotazy ve věci údajného přestupku. Zveřejňuji odpovědi na tyto dotazy, abych tak předešel případným zkresleným informacím v některých médiích:
  Můžete potvrdit informaci HV o tom, že jste byli přerovským magistrátem uznáni vinnými z přestupku a dostali jste pětitisícovou pokutu?
  Ano, mohu potvrdit, že jsem byl přerovským magistrátem uznán vinným z přestupku a byl jsem sankcionován pětitisícovou pokutou. Rozhodnutí prvostupňového orgánu není doposud pravomocné a v první fázi bude náš právní zástupce podávat řádný opravný prostředek – tedy odvolání. Zdůrazňuji tedy, že řízení není pravomocně ukončeno.
  Souhlasíte se zdůvodněním verdiktu přerovského magistrátu? Budete se proti rozhodnutí odvolávat?
  S odůvodněním verdiktu přerovského magistrátu nesouhlasím jak ve výrokové části, tak v části důvodové. Shledávám zde nedostatky formálního charakteru, ale také především nedostatky hmotněprávního charakteru. Představoval bych si především, že se v důvodové první částí magistrát lépe vypořádá s hodnocením předložených důkazů a to jednotlivě, tak v jejich vzájemných souvislostech a také se skutečnostmi, které jsem vypověděl. V tomto nepochybně spatřuji jistou odbytost odůvodnění a situaci, kdy si vzájemná argumentace rozhodující úřednice odporuje. Nemohu se zbavit dojmu, že šlo o příliš formalistický výklad práva a není vyloučeno, že na výsledek rozhodnutí měl vliv i mediální tlak, který se mladistvá osoba podávající oznámení snaží dlouhodobě vytvořit. Ještě dodám, že v případě, že by se odvolací orgán s prvostupňovým rozhodnutím ztotožnil, já využiji dalších právních prostředků a obrátím se na správní, případně ústavní soud. Důvodem je skutečnost, že se skutek nestal, informace o našem členství v předmětné tělocvičné jednotě byla známa a navíc skutečnost byla oznámena - to jednoznačně vyplývá z veřejně dostupného zdroje – záznamu zastupitelstva. Každý občan se o tom může přesvědčit. Nebavíme se tedy o tom, že bychom něco zapřeli, notabene bychom z toho měli mít prospěch . Další právní argumentaci – jestli dovolíte – si nechám až k samotnému řízení.
  Pozastavíte právní kroky vůči aktivistovi Čechovi, které jste zahájili poté, co první správní řízení vyznělo ve váš prospěch?
  Zde je potřeba Vás vyvést z omylu, právní kroky ve věci předžalobní výzvy , byly činěny vůči rodičům nezletilého – takže právní kroky by měly být uplatňovány i nadále vůči nim – ke zplnoletnění mladistvého došlo až později - nyní ale chci počkat, jak se bude kauza vyvíjet – je to otázka měsíců, takže se nepochybně dočkáte . Ale jinak se domnívám se, že celá problematika kroků tohoto mladistvého má politicky rozměr s prioritním cílem dehonestovat konkrétní osoby a politické subjekty. Mladistvý stěžovatel systematicky kritizuje ,kriminalizuje a uráží vedeni Statutárního města Prostějova, Radu a politiky z rad koalice. Snaží se zneužívat dočasné mediální podpory související nikoli s jeho reálnými znalostmi a schopnostmi, ale s jeho nízkým věkem. Vzniká tak určitý přechodný fenomén, kdy jsou jednotlivé úřady pod mediálním tlakem, jež muže mít za určitých okolnosti vliv na jejich nezávislost a objektivní rozhodování. Obava z medializace tak mohla hrát i významnou roli při rozhodování v této aktuální kauze. Ale případné další právní kroky z jeho budoucích obvinění bych pak již nepochybně vedl přímo proti němu – nic protiprávného ani nemravného jsem neprovedl, takže se jeho mediálních výronů ani nebojím – může si do novin konstruovat nesmysly jaké chce.
  • Mají to ti politici ale těžký.... hrnou se za veřejné peníze ke korytům a chudáky dehonestují a urážejí i děti. Tak už soudruzi tahněte třeba do ... a budete mít klid.
  • "... může si do novin konstruovat nesmysly jaké chce..." A toto je nejlepší odpověď na frustrovaného, pubertálního, i když zplnoletněného kluka.
 • odpornej Denunciant
  • Nacisté tomu říkali konfident, komoušská STB důvěrník - holt to mají češi dodnes v krvi..
   • Ano nejlepší lék na to je systém kde si práskači něškrtnou, jenže co s tím když dnes lidi volí Babiše kterej naopak zavádí tyhlety práskačský uořady a vybízí k tomu veřejnost...
 • jinak dostanete ban *5*
 • Tento schopný chlapec bude skvělým sousedem.
  • Ano, taky bych ho nechtěl mít za souseda. Asi by mě za chvíli udal za to, že si mažu koleno konopnou mastí.
   • Netušil jsem, že se mazání na kolena může vrazit i do hlavy....
 • :-)
  A co poslanci, když si odhlasují zvýšení sých platů?
  Nebo ministr kultury Herman když vydává za stát mnohamiliardový majetek církvím, přestože je vysvěcený kněz a v blízkém kontaktu s vrcholnými představiteli katolické církve?
  A co Havel, který podepsal zákony o restituci a na jejich základě mu stát předal majetek.
  :-)
  Celá česká novodobá politika je o střetu zájmů, tak na co si hrajete??
  • Bacha soudruhu aby ti nepraskla žilka.
   Ztráta takového komouš-myslitele by byla pro čechy nenahraditelná
 • A toto jako ještě sedí v Prostějově na radnici? Toto které požadovalo po rodičích v ý p a l n é ?Nemám nijak tady mladíka v oblibě. Ale situace se mění. Přeci úředník na radnici podepsal určitý mravní kodex. Taty toto Smetana se jeví jeví jako něco bez charakteru, co umí maximálně mlátit hubou a páchne TO. Věřím že na všech středních školách ve městě se tady toto vzpomene při výuce občanské výchovy. Aby se na zářném příkladu ukázalo, co všechno se infiltrovalo do vedení města, bere to peníze, rozhoduje to ...... Nejhorší že toto živíme z našich daní!
  • vanhorne
   "mravní kodex"
   Ktery rika " kdo nekrade okrada rodinu"?Ten se dodrzuje na 150%.
 • Jakub Čech založil svou "karieru" "obecního kritika" opravdu na vodě. Poukazovat jako vítěz na případ, který není ničím, než "žabomyší válkou" je směšné. Mohl být kdokoliv ve střetu zájmu, ale přece o dotacích rozhoduje celá zastupitelstvo a ne několik jedinců v něm. Co by se stalo, kdyby byli všichni, jak to na vesnicích bývá, členy sokola?? To by nikdy Sokol nemohl dostat ani korunu dotace. Směšný, ještě v pubertě, kluk a směšnější "velký" vítězný případ. / Puberta je biologický a fyziologický stav těla, a často tím i mysle /.
  • No možná ten kluk je v pubertě ale "dzixy" je určitě v demenci.
  • Myslíte? Jak často se stane, že vám zastupitelé "zařídí", že třeba část stavby je postavena namísto chodníku, že komunikaci vedoucí k vaší zahradě si "někdo" se souhlasem výše jmenovaných vymezí jen pro svou společnost? Dalších příkladů je jistě spousta...
   • decibel
    Nehodnotím, zda je hoch v právu nebo není. Málokdo má skutečně relevantní informace. Je pravda, že zvůle úřadů existuje, vždy existovala a existovat bude, Tzv. "zneužití moci".
    Druhá, stejně silná pravda je, že vymydlený chlapec je mi svou povahou a jednáním extrémně nepříjemný. Nijak to nesouvisí s tím, co dělá, ale s tím, jaký je. Je to Čech a to říká mnohé.
    *1*
  • vanhorne
   "Směšný, ještě v pubertě"
   Je to rozumny kluk kteremu doslo co by melo dojit vetsine obcanu, ze ucinne bojovat proti pofidernim politicum se musi zacit na rychte a ne v parlamentu do ktereho radovi obcane se selskym rozumem nemaji pristup.Ti co tam uz sedi, davno zapomeli odkud vlastne vysli a divaji se na vas jako na obtiznou luzu ktera ma jediny ukol,drzet hubu a krok a platit jim jejich kralovske platy ktere si vubec nezaslouzi!Takove lidi jako je ten mladik by meli mistni lide podporovat a ne je naopak znevazovat a zesmesnovat jako treba delas ty."Směšný, ještě v pubertě, kluk a směšnější "velký" vítězný případ." Ano, byl to vitezny pripad pro neho a jeho spoluobcany.Smesni jsou ti co v putyce uplakavaji do piva a nadavaji na politiky jak jsou spatni.Nevim jestli vubec jsi ten clanek cetl, ale pochybuji jinak by ses docetl toto.
   "Poté však začalo nové projednání s výsledkem, který radní minimálně nepotěšil: všichni tři byli uznáni vinnými a dostali pokutu pět tisíc korun. Kromě toho musí uhradit fixní náklady řízení ve výši jednoho tisíce korun."
  • soudruhu BTW, nesaháš mu ani po kotníky, co jso dokázal ty ? sajmonování ? gájínkování ? lezení do rici ruským okupantům ? super kariéra *15* *15* *15* *15* *15*
   • dzixy
    Soldere, už jsi s tím BTW opravdu směšný. Navíc musíš být sakra "budovatel", když tak dobře všechno znáš, hlavně mně a to, co jsem dokázal *1* *5*
 • Stalingrad
  Někteří vidí svůj hrdinný vzor v A.Hitlerovi,jiní v J.V.Stalinovi...nebo je to Kim Čong-un bo velký Mao a sultán Recep Tayyip Erdoğan ......a stovky dalších by se našli !!!! Proto vlastně jsou politici,protože jinak jsou levý lemry jak turecké šavle,ale v politice s neomezenou mocí.....to jsou rekové,že velcí Vaškové,křišťáloví Staník ,nejlepší ministr galaxie co může veřejně zfackovat kluka a nic se neděje atd....to se odklání,mystifikuje... když to tupci baští a stále volí stejné vo. .hovězí bez koulí ,drabou za žebračenku a platí daně!!!!
  • táhni do Ruska ty smradlavej kolaborante *11*
 • Mít takového skřeta a chcípáka, postavu jako ušlápnuté kuře, který místo sportovišť a sportování leze po úřadech a udává a prudí, tak ho vezmu lopatou, blba blbého! *16*
  • vanhorne
   tak ho vezmu lopatou, blba blbého!
   Daleko lepsi takove "ušlápnuté kuře" ktere se nebalo otevrit zobak proti smejdu, nez nejaka baba ktera dokaze sprostou hubou jecet jenom z pavlace, jako Victorka u splavu.Kolik ti sedi let na tom tvem hrbu, ze jsi jedovata jako Babayaga.☺☺
 • Fascinujici......jeden urypany kluk dokaze znemoznit ctihodne zastupce obcanu......hmmm....anebo jen tupce???
  • ten bonzáckej ubožák znemožňuje akorát sám sebe! Je to přesně ten typ co za každého režimu donáší ten by jako první nabonzoval židy u sousedů ve sklepě dřív než by zabouchli dveře už by běžel na gestapo...
   • vanhorne
    "už by běžel na gestapo".
    Nejsi ta potrefena husa?Nejak se v tom moc vyznas, na STB jsi nebehal?
    • byl by z něj skvělý mladý uvedomělý komunista *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit