Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co to je za pitomý článek? Jak zničit politiku? Snad jde o odstavení gaunerů od koryt ne?
  • To máš asi tak: pro tyhle politology a novináře i když si prezident Zeman zaváže tkaničku na botě, tak je to politický podraz a nebo je opilý. To je ta jejich "kultura"
   • Potvrzuje to názor jistého Metternicha, že Češi jsou z podstatné části lokajové a hulváti. Naše cerebrity dokáží dokonale spojit obé. Viz žvatlání Kchárla a slovník jeho příznivců.
 • Pokud vím, tak máme v tomto státě parlamentní demokracii a není nic jednoduššího, než rozpustit parlament a vyhlásit nové volby. Je to jedna z nejčistších cest. Proč to strany bývalé vládní koalice neudělají ???
  • Protože tam nejsou demokraté, ale gauneři kteří mají převahu. Jsou to škúdci republiky a národa. Nevadí jim, že ohrožují zájmy republiky a lidu.
   • Peppone ty se považuješ za demokrata?
   • Peppone, souhlasím až na to, že si nedovolím tvrdit, jestli tam gauneři převažují.
    Ale nezapomeň, že jsme si je sami zvolili.
    • Ale nezvolili jsme si je sami. Zvítězila ČSSD. Jak to, že vítězná strana ve volbách nemá ve vládě nikoho, zatímco strana, která se voleb nezůčastnila vůbec, protože ještě ani neexistovala, je ve vládě i v parlamentu...Vláda vznikla zákulisní dohodou šmejdů, kteří si dali sami sobě důvěru, že budou krást. Je to úplně totéž, jako kdyby si pražská galerka z dob rady Vacátka v Jedové chýši dala důvěru, že budou krást společně !!!
 • Nu pokud by zničil současné politické prostředí u nás, tak by zasloužil jen velký potlesk. Když slyším Němcovou, Pospíšila, Kalouska a další pokrytce, jak se tak vehementně ohánějí ústavností a demokracií, tak je mně na blití. Právě takoví lidé tady veškerou demokracii pohřbili hned v počátcích.
  • Zato když Zeman blábolí, označuje ostatní za hlupáky, póvl, žumpu, aby vyniklo jeho egom tak to je něco jiného? zejména když má virózu.
   • A kdy Zeman označil někoho za žumpu ??? Ty označuješ náš lid za póvl, žumpu a kdeco. Nelži Pišto a jdi radě ji za kozou, stejně nic jiného neumíš...ubožáčku, pod pláštíkem anonyma si hojíš své mindráky totální nuly !!!
 • Politika politiků je nakrást si co nejvíc pro sebe, svojí rodinu a potažmo svoje příbuzné a přátelé, kteří jim budou vyplácet později z takto získaného majetku desátky. Tuto politiku nazvali " ústavní zvyklosti".
 • Tak předně - k destrukci - a to DEMOKRATICKÉHO STÁTU, tu docházelo se strany ODS a TOP 09 před touto situací. Nebo snad je přechod k mafiánskému totalitnímu státu, sloužícímu jen velkozlodějům s přímým napojení na vládu či strany normální? Z nezúčastněného pohledu mi vyplývá jen jedno: Sledujíc naší historii, vyvěrající až do dnešní doby, hluboce se stydím za své češství. Kdybych byl mladší, odstěhoval bych se z toho pekla kousek dál za hranice třeba do Německa. Tam nemají ani sv.ně u koryta, ani rozpínající se a množící se cikány, kteří postupně zahluší tuto zapáchající českou bažinu. Praotče Čechu, udělals velikou chybu. Měls hledat strdí jinde. Tady je jen odpad Evropy, živený dalšími imigranty z Východu.
  • To Kritik: Uvažuji podobně. ODS je strana pouze pseudopravicová, kde různí vyžírkové a mafiáni hlavně z řad "bývalých" komunistů se halí do "pravicového pláště", ale chovají se stále socialisticky. TOP 09 byl pokus,opakuji pokus o vytvoření skutečně pravicové strany. Takovými pokusy byly i ODA, DEU, US. Ale tyto strany získaly u stáda převažujícího v naší zemi nad občany malou podporu. Stádo se nechá nachytat na sliby bezpracného šťastného života, který jim "oni" zařídí.
  • 100% pravda. *11*
 • To bylo "perspektiv" při zjištění že odešlá vláda měla 86% nedůvěry českého národa. Když byla odejita tak se objevují borci co jim všechno na nové vládě odborníků a presidentovi vadí a nelíbí. Z krizového stavu naší společnosti jiná než cesta "zemanovců! nevede.
  Pokud někdo zná jinou relativně klidnější měl by ji jako vlastenec zveřejnit. *7*
  p.s. Má Schwarzenberg pamětní medaili od Landsmanšaftu nebo ne?
 • "Tím, že na jedné straně Miloš Zeman nejmenoval vládu s deklarovanou stojedničkovou parlamentní většinou, došlo k destrukci politického systému..."

  Nevsiml jsem si, ze by nekdo prisel s papirem a na nem bylo 101 podpisu... Pokud vim, probehl pouze nejaky zmateny telefonat na posledni chvili.
  • Jó, ale Němcová mávala nějakým papírem. Kdyby byly volby, tak by se ukázalo, že žádných 101 nemají.
 • U koryt mlaskali a řvalo to až do nebes. Když je prezident od koryt odstavil, řvou jak podříznuté podsvinče. Pokud jsou naši nečasové, kraďouskovci a píčové takoví bojovníci za parlamentní demokracii, proč se brání předčasným volbám?
  • Brání se předčasným volbám proto, že tady chybí svéprávní a zodpovědní občané a převládá zblblé stádo, které je schopné znovu si zvolit rudý náhubek a rudý bič. Stačí mu jen slíbit věčně zelené zelené pastviny v tzv. "komunismu".
 • Prasata kvičí a pomlouvají. Pan Zeman ví, co dělá a je to dobře.
  • Aha, pan Zeman ví co dělá, on je to "deus ex machina", který vyřeší všechny problémy! o je to spasitel, který zde vybuduje ráj na zemi!

   Ve skutečnosti je to mocichtivý a ješitný ochlasta a hospodský žvanil, který začíná škodit naší zemi tak jako jí škodilo jeho dvojče Klaus.
   • Tak už se jednou pro vždy smiř s tím, že tvůj polodementní Karlík prezidentem není a nebude. Může alespoň dál chrápat ve sněmovně a přikrádat si, aby měl z čeho zaplatit svou dvanáctimilionovou hypotéku. Ten prý zabezpečený hošík.
 • Jak jsem už mnohokrát psal tak jsem ho volil jako menší zlo ale tady mu musím dát za pravdu,a i když dojde k výměně elit tak tak se určitě bude krást dál/zakázky já na bráchu brácha na mě/ ale jestli opravdu se zvýší investice do výroby tak bude víc práce a to je hlavní! A ještě i jak mluvil Pecina je potřeba sebrát nesmyslné dávky pro menšiny a nebo je dát všem.A bude to hned znát. Aby nastala doba jak to bylo v tom vtipu!?! :Příjde rómka na ůřed práce a paní u přepážky ji povídá:Dávka nejsou nedorazily peníze.A rómka na to:No ako je to možné to se už bílím nechce robiť?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit