Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " Teroristé se tak mohou pohybovat Schengenem naprosto bez obav. "
    .
    A to je právě ten prů...er. A co na to vymyslela Evropa během posledního roku?
    No přeci přerozdělovat, přerozdělovat a za třetí opět - přerozdělovat.

    A nad čím přemýšlí dál? Jak donutit členské země aby s přerozdělováním souhlasily.
    A jak donutit přrozdělené teroristy, aby zůstali tam, kam byli přiděleni? Na to stačí použít "německý způsob", kterým je nutí zůstat v obcích, kam je přidělili. Tzn. soc. dávky ti budou vypláceny pouze, pokud zůstaneš na tomto místě. Ovšem nevím, jak se řeší "dlouhodobé návštěvy" *1*
    • Jó přerozdělovat a každý komu budou přerozdělení vzít klacek a vypráskat, vypráskat a vypráskat. Ať se o ně postarají jejich bratři ve víře v jejich okolních zemích. *1*
    • Budou dávky alespoň v průměrné výši? Jestli ne, tak nás za trest opustí a tím pádem nás a po hlavně dívky a ženy kulturně neobohatí a nebudou publikovat své vědecké práce!
      Třeba to udělají tak, jak to naše "milované" etnikum-začínají se stěhovat už i do domů společenství vlastníků a to si dovedete představit...
    • to není důležité důležité jsou kamery na letištích a v metru. a hlavně abys měl do auta vestu splňující EU normu *3*
  • Až nebudou tak tomu uvěřím.Protože Taliban taky nezmizel.
  • Musím se zasmát tomuto článku: Islámský stát prohrává svou bitvu na Blízkém východě. Ztrácí území, přichází o peníze,,,,,,,,,,,,
    Islámský stát žádný není, tak nemá o co přicházet. Naopak území se Islamistům rozšiřuje na území evropských států kde bytvu vyhrává na plné čáře. Nebude to trvat nějak dlouho a naše děti se dočkají islamizace Evropy, protože Evropští politici jsou neschopní ubožáci. Pokud sedí v EU poslanci jako dívčina komunistka Kateřina Konečná, tak se není čemi divit. Peníze? Evropa platí milionů islamistů co jsou v Evropě to je málo?
    • A kdo tam zvolil tu dívčinu hlásající komunismus což je podle našeho trestního práva trestný čin?
    • Vyjmenovaná slova po b- být, obyčejný, bystrý, bytva,
      • Bytva tvrdým islamistům je na místě. Islamista bytevní s i by nebylo vhodné, mohl bych nějakého Muslima urazit. Měkké i si zaslouží Český národ.
    • Opraf si ti hrupkí. To se neďá po ťobe cýst :-))
      • Nehodlám nic opravovat ani mazat. Dva překlepy nehrají nějakou roly. Zde není učebna Českého jazyka, ty nejsi učitel a já žák, kterého káráš. Zde se píší příspěvky co chtějí něco říci a pokud to nechápeš je mi tě líto. Pokud nemáš argument na uvedený článek, tak hledáš nějakou přihlouplou záminku. Hodně štěstí, zdokonaluj se v politice ta ti přinese více zajímavých informací.
  • Ale heleďme se, koukejme se, amrdólům došly prašule, nemaj z čeho financovat IS!!!
    To se teplouš Semjon Gayínek zase vzteky zesere, chichichi!!!
    YEAH !!!
    • ty jsi na perníku ? jinak si nedovedu vysvětlit, že by jsi tu vydržel 25 hodin denně bez drog a nespat
  • Ti, co pamatují si osvěží paměť, ti co jsou masírování současnou propagandou se něco dozví…

    http://www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-plzen-mesto/13086-americane-si-pocinali-v-roce-1945-na-nasem-uzemi-prinejmensim-podivne-senator-doubrava-se-rozepsal-jak-to-bylo-doopravdy-s-oslavovanym-osvobozenim-plzne.htm
    • Ano to je pravda.
    • Propaganda FSB-KGB a ruských kolaborantů je z toho na prvý pohled patrná.
    • mě masíruje zlej troll, je to super, ale když mu u toho musím říkat "per to do mě ty můj gestapáku" tak mi je smutno

      *13*
  • nějak si ti zprávy protiřečí

    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/403220-islamsky-stat-odrizl-zasobovaci-tepnu-palmyry-mesto-pry-znovu-obklicuje.html
  • Brzy to přijde, amrdol si dlouhou dobu říká o naklepávačku a taky ji dostane.
    • souhlas zlej trolle *3*
      • Ale já nejsem zlej.
        • zlej možná ne, ale tupej určitě *3*
          • Ale nemám vypláchnutej mozek.
            • když není co vyplachovat tak se nediv *7*
  • Ještě že má svět ty analytiky od CIA. Když říká, že se IS smrskne, tak se smrskne. Musí to vědět. CIA totiž IS přestala posílat zbraně a poradce, protože jim to Rusáci stejně vždycky zničili... *3*
    • rusáci jsou v ničení odborníci..

      vivat Liliputin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit