Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jadný vítěz je prezident Zeman!! *14* *14*
    • Zeman má vše pod palcem!! *14* *14*
  • ... je to zde stále evidentně zejména pro bezvýznamné primitivy a malým pohlavím :)))
    • To jsou kraviny
  • Známe jsou to zlatí komunisti!! Hurá. *14*
    • Roberte, mrtvý komunista, dobrý komunista !! *14*
  • Tak a je to jasný!Kalousek min.financí a Trautrnberk min.zahraničí! O nic jiného jim nešlo!
    A Zemane včil můdruj. A nebo ještě povládné vláda v demisi a do půl roku nové volby.Horší jak Italie.
  • Zeman a KSČM zatočí se zloději, degenerovaným cizáckými blekoty, tak zvanými pravicovými stranami pěstujícími rozkrádačskou demokracii a jejími do funkcí za lidem nepředstavitelné peníze dosazeními patolízali.
  • Já do práce nechodím protože nebudu budovat kapitalismus. A komunisti ve vládě mě peníze dají. Enom aby po mě nechtěli prácu tá už mě nebaví. Ať žije vítězná KSČM!
    • ... kdo by zaměstnával trosky jako tebe, by musel být hodně duševně nemocný :)))
    • Už jsi si nakradl dost? Ty nemáš s komunistama nic společného.
  • A proč hned mluvit o "levicovém riziku", když ty "tradiční strany pravicových často bývalých soudruhů či svazáků, jako např. Nečas.." to tu dotáhly tam, kde to teď všechno je a nikdo se k ničemu raději nehlásí ve stylu "já nic to oni i ti druzí".. či nějaká ta holport koalice na oblbování lidí...a mnozí lidé co celý život pracovali, vše si odváděli i platili tzv. přez "účtárnu", kde se rozhodně nedalo jen tak lehce něco zašolichat a získat si tak legálně něco bokem.. se dnes mají prokazatelně a poměrově hůř i dráž..Já v tom naopak vidím spíše ne jen změnu, ale dokonce i šanci pro jiné co určitě prošli nějakým dalším vývojem a poučením se z toho co se dělalo špatně a co by dnes šlo lépe..Jen hlupák si pozve zloděje dobrovolně k sobě opět domů, když už ho několikrát okradl a znovu mu bude slibovat, že už příště nikdy nikdy... a padni komu padni...
  • pořád lepší komunisti v demokratické vládě než obyčejní zloději co se skrývají za demokracii a přeskakují z jedné modré odnože do druhé, aby oblbovali mentálně retardované spoluobčany.
  • Ať to bude kdokoliv, modré straky to nebudou!!!! Zase krok k lepšímu životu v ČR.
    • A taky se těšíš až je budeme věšat na stromech? Mě už se o tem zdává!
      • trochu inteligentněji modrá strako straš,tohle je moc okaté.
  • nepřijde mi úplně košer, když se v den voleb vyjadřuje k situaci sice politolog, ale zároveň trojka na kandidátce ODS...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit