Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasim s lekarem
    veskere zmeny, ktere v teto zemi politici ucinili, postradaji "mozek"
  • co se nyní děje v naší republice je neuvěřitelné.Jde vidět,že v této vládě je sám amater a ne odborník.Nestačí,že nás ožebračili,ale už i ta péče o zdraví obyvatel jde vniveč.Nestačí,že se rodí čím dál méně děti a populace klesá,ještě pracuji na tom,ať se zvedne umrtnost.Hold oni na to maji zaplatit si primáře,když sobě nesniřili ani korunu,ale nas ožebračuji stále.
  • Presne tak, kdyz je clovek v narkoze, vykuchat ho muze kdokoliv ....
  • Kecy, jen chce se ukázat před doktory! Komu vlastně ty peníze půjdou? Kdo mi zaručí, že ostatní členové týmu budou dobří? A kdo platí je?
  • že bych si zaplatil, aby přijela nízkopodlažní, čistá tramvaj č. 8, v 9,32 na Strossmayerovo náměstí směr Dejvice *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Přátelé nevím, na co si my méně majetní stěžujeme. Operovat může - pokud nebude pracovně vytížen - i patolog. I ten však může mít decentně nataženou ručku, neboť těch méně majetných bude také dost. Co se týče praxe tu on jistě má a jeho zákroky budou mnohem odvážnější. Vždyť nemá co zkazit, že? *1* *1* *1* *1*
  • Heger tím chce pouze legalizovat úplatky. Co by za tuto variantu dali na ministerstvu dopravy či vnitra.
  • kdo mi zaručí, že ten konkretmí lékař, který dostane navíc zaplaceno mne bude operovat?
  • Ten kdo dával a chce dávat mějakou pozornost lékažům, tak jim bude dávat dál i když za všechno bude platit. Protože si každý pacient opravdu myslí, že se k němu bude lékař chovat šetrněji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit