Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já se divila, jak je to možný, když se ožralý svalil pod stůl. Čichla sem k tomu zmrzlinovýmu poháru. K kuchyni mu tam přes můj zákaz dolévali vodku. Ožralé *12* se tomu ještě na zemi smál. Nebojte se paní Olgo, tohle do novin nenapíšu. To bylo mé první a poslední setkání s Havlem, který se ke své skvělé ženě choval strašně a ještě za jejího života, kdy byla smrtelně nemocná, se pelešil s Dášou.
  • Kdo podporuje Putlera, podporuje terorismus!
  • prrravda a lááska zvítězí nad lží a nenávistí ehm po americku ehm chrrr *11*
  • "Jakékoli síly ohrožující ruské vojáky v Sýrii, musí být zničeny, rozkazuji jednat nanejvýš tvrdě", řekl pan prezident Putin na zasedání rozšířeného kolegia Ministerstva obrany RF.
    Toto může říci pouze veliký prezident nejsilnějšího státu světa!!!
    Bravo pane prezidente Putine, celý svět vás obdivuje!!!
    • Nic jiného mi nezbývá, než poslat vojáky do ciziny. Tady v Rusku nemají co žrát.
      • Jsem se od poradců dověděl, že plynu se nenajíme.
      • Aha tak proto mají amrdólové tolik základen ve světě!!!
  • Lež a nenávist musí zvítězit nad pravdou a láskou!
    • .... ehm, že!
  • Zlej BTW Pusinko Rybanno trolle. Neflákej se a naklikávej mínusy ty líná kůže.
    Na co ti KGB dala tu klikací mašinu? 40 bodů za vteřinu? slabota. Přidej ty
    starej smradlavej zateplenej dědku.

    Jinak tě po komunisticku proženem bičem . Pak nebudeš mít rudý ale hnědý trenky
  • Rusáky nejvíc ze všeho ohrožuje pravda. Pravda je jejich největší nepřítel. A tak lžou, lžou, lžou.... Až těm lžím nakonec sami věří. Naštěstí nikdo jiný ne.
  • Tak je to správně. Za chvíli tě zkontrolujeme a běda jak nebudeš mít minimálně 20 tapetek u každé 30 plusů. *3*
  • agent KGB Zlej BTW Troll je náš věrný zákazník. Za tvou neúnavnou
    propagaci Gay podniků v Plzni ti popsíláme odměnu - pánskou ochranu ve tvaru
    Putina. Inspiroval nás občan z Brna který řekl že Putin se chová jako čůůrák.

    BTW nás poprosil ať mu naostříme pendrek až si zase bude s kamarády z ruské ambasády
    hrát na mámu. Říkají mu pusinko a rybanno.
    Vždy mu pendrek nacpou do sedinky a BTW blahem křičí a naříká
  • Já se mám dobře. Soldáty jsem poslal na dovolenou do Sýrie, protože na Krymu už všechno snědli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit