Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ničit - to terorista Putin umí ze všeho nejlépe. Ale že mu poddaní vymírají hladem...
    • Je to tak.
  • nemáme to tady vůbec pod kontrolou. Makej Semene !
    • Ruský troldo s hlasováním tu na příkaz Putinovské ambasády podvádíš jenom ty.
      USA na nulu jako jsi ty z vysoka kadí. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Makej Semene a nelelkuj, tak šup. klik klik klik klik *15*
  • Pitomej buzňák Semjon Gayínek je lítostivej, to je dobře, moc dobře, chichichi!!!
    • V Plzni jsem nikdy nebyla. Zato ty znáš tamní Gay bordely nějak podezřele dobře.
      Budeš asi znalec Voloďo - podvodníku s hlasováním. *15* *15* *15* *15*

      Já jsem holka a holka se Gayem nikdy nestane. Ani když naklikáš milion bodů za vteřinu
      ani když se desetkrát denně vzteky poděláš multinicku. *15* *15* *15*
      Smůla co nulo *15* *15* *15* *15*
  • Voloďa placený Kremlem zase neudržel nervy na uzdě a napráskal
    za vteřinu mínus 30 bodů. *15* *15* *15* *15*
    Díky že jsi opět potvrdil že podvádíš s hlasováním a marně to svádíš na druhé.

    Jsi hlupák a hlupákem zůstaneš. S tím mínus třicet za vteřinu jsi nenápadný jako
    Putinovo govno na pláži *15* *15*
  • Souhlasit s CCCP, znamená souhlasit s terorismem!
    • Ach jo, nevíš co meleš, cccp se rozpadl, zrovinka jako tvoje paměť,
      • CCCP se rozpadl? Jo? I ty vtipálku.

        Komunističtí zločinci z KGB jsou v rusku stále u válu. Dále kradou, lžou a vraždí.
        Pouze mají tržní podnikatelské převleky. Podobně jako u nás zločinci z StB a KSČ:
        Mohou změnit obleky ale ne chování komunistických prasat.
    • to jo ale jen detail cccp už není.já vím že k vám ještě tahle informace nedoletěla ;-)
      • CCCP nepřestal existovat tím, že se přejmenoval na Russkuju federaciju. Je to stále stejný fašistický stát, jenom musel uvolnit některé sousední země, které mongolsko-tatarsko-chazarští nájezdníci během věků zabrali, vydrancovali a přípojili ke své stepní říši.
    • Naklikat 20 bodů za minutu a krást nicky, to by ti šlo. Typickej amík. Pozorný čtenář se ti musí vysmát kašpare.:)))
      • Na Tiscali kradete nicky a podvádíte s hlasováním vy Putinoidi.
        Jste typičtí rusáci. Umíte jen lhát a krást. *2* *2*
        • Pořád stejný kašpar, vem si tu pilulku :)))
      • Kašpare, máš v tom hokej, Amíci nežijí ve stepi a nepíší azbukou. *1*
        • Co to meleš kašpare zapoměls prášek? :)))
  • Jsem rád že Rusko ničí IS
  • Pokec jako vždy o ničem. Jen pořád stejné fanatické výkřiky.
    Avasta co to tu žvaníš? Na moravě se nehrají americké písně? Ale hrají.

    Stačí si zajet na Ostravsko. Nejen na stodolní ale všude tam kde mají jukebox.
    Mladí lidé poslouchají americké hitovky ( Nirvana, Metallica.) a staří jedou
    na Tučném a jeho přezpívané americké country.

    Já v Praze dělal pět let. A jak už ti napsal Já , potkat v Praze rodilého pražáka je umění.
    Většinou jsou tam moraváci. Na Prahu nadávají ale jezdí tam za lepším platem.
  • Rusko konečně začalo reagovat na liknavost Západu a to se pochopitelně imperialistům nelíbí.
  • Je to marné- Putin je největší osobnost součastnosti..a naděje pro ty kdo nechtějí žít v soclichvářském totalitním NWO.
  • jak jsem psal jen terorista by s článkem nesouhlasil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší