Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to asi půl roku co tu Simonka nadávala druhým do totalitářů. A najednou by vraždila dávala do plynu a obhajuje Hitlera.
    To jsou nečekané změny.
    • Ty jsi Putinovské komunistické totalitní prase! Popíráš tu zločiny komunistického režimu což je dle zákonů ČR trestný čin. Podporuješ ruskou říši zla SSSR. SSSR byl největším vrahem 20 století a v počtu vražd překonal i nacistické zločince.
      Vy Putinovci se chováte jako náckové když kradete slabším sousedům území a zneužívate k tomu pátou kolonu v podobě ruské menšiny v cizím státě,.
      Hitlera jsem nikdy nevelebila takže lžeš a pomlouváš jako každej StBáckej haajzl.

      půl roku tu vy putinovci podvádíte s bodováním, komolíte moje jméno simona, kradete můj nick a sprostě napadáte všechny kdo mají jiný než Kremelský názor.
      ty se slušnosti nedožadej ruský haajzle.
      • Bu bu bu šašku
    • upgradovaná forma demogracyje. Když krade soused, tak je to zlodějna. když ale kradu já, tak pouze spravedlivě přerozděluju..... *3*
  • Ale prd komunismus.

    Vivat Spojené evropské islámské státy (UEIS) ! Již brzy !
  • Vymrdanec Simon je stará žluklá mrrdka a dáme ho do myšího oleje. Jsem to ale čtverák..hi..hi..píp
  • že by cena výcviku za toho vojáka?
  • A kundosmrad zapařená Simona je zde, hurá.
  • =====Rusku vládne pan Putin, nejmocnější muž planety. Ale to je proti tvé ideologii a k nepochopení kobliháři. :D
  • Pionýři, pionýři, malované děti
    pionýří, pionýři, malované děti
    nasedají do lodiček, jako šipka letí, letí, letí, letí,
    nasedají do lodiček, jako šipka letí.
  • ráno půjde simča hajlovat před ambasádu USA.hlavně půjde poprosit o azyl až po ní půjde pčr za podporu nacismu a přechovávání nelegálních zbraní
    • Neonacisté podporují tvého vraha a zloděje Putina ty ulhaný ruský howadoo.
      Nevoní jim totiž EUropská demokracie.
      Vaše Putinovská totalita jim naopak připomíná Hitlerovské Německo
      • ty tu veřejně podporuješ vraždením rusů´, hitlerem a vzíváš nsdap a vyhrožuješ střilením.ale oni si na tebe posvítí neboj *1* *1*
        • NSDAP - M je nová čistá strana nezatížená minulostí.
          Po vzoru KSČ Magorů že.

          Dostala jsem vás vaší vlastní zbraní vy komunistické kurwy. Vaše brečení je nádherné *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
          • pomlčka ti nijaknepomuže bohužel NSDAP máš samostatně tak že smůla.půjdeš bručet
            • Nehraj si na soudce ruský prde. *15* *15* *15*
  • Simonka je ubožák co nic není, nic nebude a nic neumí. Tak jí nechte, ona zná jen kopírovat a vložit *1* *1* *1*
    • a ty umíš jen krást lidem na tiscali jména a niyky ruskej haaajzle.
      Tak tu nekádruj zloději. Raus do plynu ty podčlověku
      • Nemůžu krást něco co nemáš?
        • Jsi zloděj ruskej čůůůráku.
          Marš do komory podčlověku.
          • jak se jmenuješ??Rusko do Plynu tak že těžko Simona K že *3*
            • Jména lidem kradeš ruskej čůůráku takže je logicky lidi mění.
              Zalez do plynu ty StBáckej koookote
  • Teplouš Semjon Gayínek se původně jmenoval teplouš Kosťa Smith, ale to znělo moc drsně americky, tak se přejmenoval, páč ho nechtěli za příslušníka SNB!!!


    JO JO ČTVERÁK SEM !!!
    • Je to Simon Křenek s malým pinďourem tak se bere za holku *1* *1*
      • Máš potřebu komolit moje jméno simona?
        Tak se nech léčit nebo zplynovat ty ruský deemente a teplouši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit