Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zoufalče.*1* *1* *1*
  • Jak se dalo čekat, ten článek se obdivovatelům atamana Velkostepní říše nelíbí. Prcek si myslel, že svět bude tancovat jak on bude v Kremlu brnkat na balalajku. A ono né.
  • blegh
    Zatímco Washington uštědřil prý údajně Moskvě nějaký diplomatický políček, tak Moskva uštědřila Washingtonu opravdu řádný kopanec do zádele. Je to vidět na tom, že čím víc Rus válcuje americké teroristy z IS, tak se Ami zdekovali ze Sýrie a blízkého okolí, odvolali z Perského zálivu letadlovou loď a hodili IS zásoby munice a své "jakospojence" nechali na holičkách. Je taky krásně vidět, kdo s kým nechce jednat - Ami evidentně nemají zájem, i když je mainstream plnej článků o tom, jak by rádi chtěli a jak jim to Rus kazí. Ale jak vidno, pravda o amerických lžích leze ven.

    Mimochodem, včera večer tu byla čistka. Někteří dostali ban na několik dní, ale je vidět, že zase jen někteří. Čapisral tu zase smrděl celý den, nablil tu spoustu příspěvků mimo téma a urážek a nic se nedělo, protože dnes to zase opakuje...
  • Mějte se dědouškové moji. Zase za týden. Perte se. Žerte se. ju *15* *15* *15*
    Našla jsem super knihu - mlčení korunních svědků. rudolf Hess a vévoda z Kentu.
    Nevíte proč je případ Hess stále utajován? O co šlo? Byl skutečně vylákán do
    Británie nebo tam opravdu existovala skupina ochotná uzavřít mír? A to se tají
    Byl v Norimberku hess nebo jeho dvojník? Spáchal sebevraždu nebo byl zavražděn?

    Měla jsem noční pohovor se soudruhem ředitelem v jeho posteli a tak jsem z roznašečky
    reklamních letáků přešla na post návrhářka reklamních letáků.
    Nikdy vaše ale klidně marně škemrejte dál slečna Simonka E55 Křenková
  • Proč zoufalý Putin. Zoufalý je Západ, který vede bezvýsledně boj 5 let. A nyní přišlo na scénu Rusko. Takže mocenské zájmy jsou prioritou a USA raději nechá Sýrii vykrvácet a zahltí Evropu uprchlíky.
  • ).(
  • ... nepodspouvejte mi, že se něčeho bojím :)))
    ... to "pudr" máte v občance, trapáku?
  • ... na rozdíl od Vás nepotřebuji k argumentaci CapsLock a nejsem trapně nudný :)))
  • Konečně jsi se k tomu smrdění zde celý den přiznal - multiicku zlej BTW juro peppone
    rybano hrdino trolle. Ty sám totiž používáš nick mTečka.

    Střídání nicků ti nepomůže když neměníš fráze tupane. Makak, ruka v nočníku
    a muhehe tě vždy prozradí *2* *2* *2*
  • Na rozdíl od Vás, já se nebojím uvést svoje jméno...
  • Mimoň Tečka zde bude o5 smrdět nonstop se svou partou virtuálních nicků...:)))
  • ...napsal makakův lízač s kafilérkou na krku... *1* *1*
  • ... ale to je jen tvůj problém, u jakých filmů se formoval tvůj intelekt, tupče :)))
  • ... čti výše, telátko :)))
  • ... máš super starosti, kodle, věř mi, že hlupáčkem jako ty se žádný cenzor nezabývá :)))
  • ... už dávno nemusíš nikoho přesvědčovat o své absenci mozku, degene :)))
  • Mám taky problém s hlasováním na tiscali, i když jsem na stránce nikdy nebyl hlásí mi to že již bylo hlasováno dříve po hlasování sice přibude jeden hlas ale po opětovném najetí na stránku tento hlas zmizí přesto že jsem se zbytečně zaregistroval. .Ať žije Cenzura internetu o níž se žádnému Bratrovi ani nesnilo.
  • Ty seš srandovní, simčo. *1* *1* *1*
  • No jasně, je to citace stejná jako ty popravy ISIL natočený v Hollywoodu, že, makakův lízači. *1*
  • Jdi už někam Ruská špíno.

    Ten text nevytvořil nikdo z lidovek Je to citace Syrského ex zástupce asadova režimu
    který na rozkaz Asada vraždil a mučil nevinné lidi.
    To jsou zvěrstva která podporuješ a směšně popíráš ty olizovači Kremelských zadků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit