Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se divím že se pod tebou nehádaj kdo je kdo. Obyčejně takhle rusofilové znechucují diskusi ostatním a snaží še překřičet pravdu.
  • Opisuješ. Protože se na vlastní myšlenku nezmůžeš ruská nulo.

    Já jsem Simona. Virtuální postavičku Simon jsi vytvořil jenom ty.
    Multinicku zlej juro BTW juro rybano peppone trolle.
    Makak ruka v nočníku a muhehe tě vždy prozradí mamlasi
  • Lidovky = hlásná trouba NWO. A ty jsi vítěz v soutěži "šapitův lízač měsíce".
  • Žádnej text neopisuju. To se ti cosi zdálo, když sis máchal ruku v nočníku a hřálo tě to, simone. *1* *1*
  • Chtěl jsem dát jednomu příspěvku "souhlas" a bylo mi odpovězeno, že bylo již hlasováno dříve.
    Dal jsem tedy tomu samému příspěvku "nesouhlas" a bylo mi za můj hlas poděkováno.

    AŤ ŽIJE A VZKVÉTÁ CENZURA NA TISCALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Znásilňovali děti před našima očima.' Exkluzivní svědectví o zločinech Asadova režimu

    „Viděl jsem tisíce obětí chladnokrevné vraždy.“ „Střelili je do hlavy. Ale my napsali ‚infarkt‘.“ „Na jejich výkřiky nezapomenu do konce života.“ Obsáhlý text listu Bild am Sonntag staví na exkluzivních výpovědích čtveřice svědků temný obraz zločinů, které režim Baššára Asada páchá na syrských civilistech.

    Mobilní telefon doktora Šahrúra je plný snímků zraněných, rozbitých a zdeformovaných těl. Některé z nich mají na krku viditelnou strangulační rýhu, jiným roztříštěnou lebeční kostí prosvítá mozková tkáň. Všichni mrtví na sobě mají cedulku s číslem – kdysi lidská bytost, nyní redukovaná na položku v pořadníku obětí brutality režimu.

    Zdroj: http://www.lidovky.cz/znasilnovali-deti-pred-nasima-ocima-unikatni-svedectvi-o-zlocinech-asadova-rezimu-g2o-/zpravy-svet.aspx?c=A150922_154948_ln_zahranici_msl
  • Zase jen opisuješ můj text duševní mrzáku. Multinicku zlej BTW juro rybano trolle
  • viděl jsem zde příspěvky ohledně mistralů.....francouzské weby píšou :mistraly koupil egyptský multimiliardář o 150milónů levněji než francie vyplatila rusku ,francie ve spojitosti s tímto přišla o dodání 50 vrtulníků ,které dodá egyptu rusko...egyptský multimiliardář nabízí rusku mistraly k odkoupení ,leč rusové o ně nemají zájem i kvůli svému kreditu ,rusku je tedy nabízen pronájem mistralů za 1 dolar ročně....podotýkám ,že rusko s egyptem mají podepsánu smlouvu o společném, boji proti terorismu
  • Ty máš dost. Je vidět, že měníš nicky jak fusky a podle sebe soudíš druhé, posero. Muhehe.
  • Nehovni tady, simčo. Kdo má číst ty tvoje slaboduchý kydy. Ach joo.
  • Tak to brzo budou padat mamrdóólský stíhačky jak zralý hrušky. Muhehe.
  • Ty sám jsi zdejší multinick zlej jura BTW peppone jura rybana troll.

    Střídání nicků ti nepomůže cvoku. Blé makak a muhehe tě vždy prozradí
  • vzpomínáte na oslepenou loď donald cook z černého moře ? už přijel do larnaky na kypru..tato loď je vybavena nejmodernější radioelektronickou technikou .
  • Spíše tvůj Putin kopíruje Hitlera.

    Napadá slabší sousední státy a krade území. Ohání se jako hitler menšinou
    v zahraničí.
  • Zas kydáš hovany, multinicku. Běž se vykakat, smrdíš, blééé! *11* *11* *11*
  • Stanley, je to stejný jako s Francouzskýma loděma co chtěl Rusák koupit
    protože je sám vyrábět nedokáže.

    Putin machroval až Domistroval. *2* *2* *2*
  • USA to kopírují chování Hitlera. Ten místo aby hledal kompromisy a jednal o nich, tak raději válčil. Jeho vojáci vraždili stejně, jak to dnes vidíme dělat příslušníky US Army v hollywoodských akčních filmech.
  • No jo, liskali chce získat ocenění lízač roku. *1*
  • Ty sám jsi zlej truskej troll multinicku.
  • pokud vidíš Simču za každým nickem a stromem tak navštiv Bohnice pusine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší