Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No já bych chtěla vědět, kde jinde V CIVILIZOVANÉM SVĚTĚ by si šéfka úřadu předsedy vlády mohla brát - , POZORNOSTI? A DÁREČKY V CENÁCH MILIONŮ??? byť by dřela dnem a nocí??? Jasně že je celá akce spackaná od začátku... protože jde o to aby se vše zlegalizovalo.... a aby lid obecný kušoval....
  Jo a kdysi se říkalo - že poslanci dostávají po skončení mandátu odstupné - aby se mohli vrátit do běžného pracovního koloběhu. TO UŽ NEPLATÍ.????.. stačí se kouknout KDE SE TI TŘI UBOŽÁCI usalašili. Je to hnus velebnosti.... a ne že spackaná kauza....
 • Kauza byla zpackaná záměrně. Tento pokrytecký systém je založen na nedotknutelnosti bohatých a vlivných. Zlatí komunisti, zlatý socialismus. Dnes je každý poctivý a slušný člověk odsouzeny být věčně chudý ať pracuje sebepoctivěji a sebeusilovněji. Bohužel, to v 89 pár křiklounů, zmanipulovaných a mentálně opožděných pražáků tak chtělo. Dobře nám tak.
  • Příčinou je CHYBĚJÍCÍ MORÁLKA. A právě za to můžeme "děkovat" komunistům a obojím socialismům, hnědému i rudému. Jejich cílem bylo zbavit lidi samostatnosti a učinit z nich poslušné roboty.
   • Za socialismu byla morálka lidí na daleko vyšší úrovni než teď. Morálka není o samostatnosti nebo poslušnosti. Jsi úplně vedle modrý demagogu. Lidi už takovým pravičáckým blábolům přestávají věřit a to je dobře. Tím se posunují blíže k procitnutí a vybřednutí z pravicového marasmu.
    • Ano, byla, protože stále ještě učili učitelé, kteří byli vychování za svobodné ČSR před zavedením hnědého a rudého socialismu.

     Demagogíí je dělení lidí na "pravičáky" a "levičáky". Komunisti a ostatní lůza oba ty termíny zcela převrátili a zcela zdiskreditovali původní smysl těchto termínů.
     • Ty jsi jasný. Každou chvíli plácáš něco jiného - co se ti zrovna hodí a správně po pravičácku překroutíš. Škoda času se s tebou zahazovat. Dnes dělíte lidi na chudé - podřadné poddané a na bohaté - nadřazené, nedotknutelné a vševědoucí.
      • vanhorne
       "a správně po pravičácku překroutíš."
       Pro bolshevika je pravicak asi kazdy clovek ktery ma trochu jiny nazor na usporadani spolecnosti.
   • vanhorne
    "A právě za to můžeme "děkovat"
    Zadny regime nemuze vzit cloveku jeho moralku,clovek ji muze zahodit,hodne se to stava politikum a dalsim verejnym figurkam. .
    • Komunistům se to podařilo: zesměšnili tradiční morálku a likvidovali ty, kdo ji hlásali prohlásili ji za buržoasní přežitek. A také likvidovali církev, která hlásala křesťanské Desatero, což je vlastně morální kodex. Komunisti místo toho lidem vnucovali tzv. "dělnickou morálku", což bylo ve skutečnosti chování lůzy ze 4.cenové.
 • A čekal snad někdo něco jiného ? Já ne!! Bylo jasné od začátku, že to je fraška, divadlo pro lidi.
  Tyto tanečky jsou tak průhledné, a už jich bylo tolik, že by to chtělo změnit scénář !!!!!
  A že to půjde pod koberec a pěkně hluboko a že všechno zaplatíme ,bylo přece jasné.
  Vlk vlku přece neublíží že !!!!!!!!
 • A nyní pane Ortmanne, ještě něco o tom, že ulice "NÁM" nebude nařizovat, kdo odejde z PS a dostane "teplé místečko", že?
  Mně ale intuice a nejen ta napovídá, že to byly politické kšefty!
  Jinak, nemohu vysvětlit vnukům, že někdo, kdo pobírá plat v dozorčích radách, (nebo kde byli vedeni), chce po státu ještě náhradu za "ušlý zisk". Tj. někdo, kdo se válí v luxusu s 200 litrovými platy/ měsíc, má tu drzost.
  Pan Ortmann je jistě křišťálově čistý, ale já pamatuji jeho soukmenovce a "bratry ve zbrani" jak ctili presumpci neviny atd! To každý, kdo měl jiný názor, nosil jen dlouhé vlasy, džíny, poslouchal "kapitalistickou" muziku, nechodil na 1. Máje, nevěšel praporky(!), nedej Bože, když měl někoho v zahraničí! Tu lumpárnu si nedovedete představit!
  Takže díky, pane Demokrad.
 • ještě jedno bych tomu tajtrlíkovi řekla... Nečas a Kalousem rozbourali celý systém policie a vyšetřování... proto ta zpackaná kauza... ale tohleto soudruh doktor nepřizná.... A těcj klacků co bylo Olomouci házeno pod nohy .. o tom taky nee...
 • JUDr byvaly ministr rekl s komunisty zatocim, ale jen s temi co nemaji penize, Ahoj Sokole.Tento pravnik nema moralku.ze se nestydi., Koho zastupuje jen same gaunery a zlodeje. Doufam, ze i na nej dojde!!!!
 • To už tak bývá že největší hlupáci nejvíce řvou!Vždyť co může být krásnějšího než když vojenská zpravodajská elita je veřejně grilována.Ani se nechce věřit že za peníze vybrané na DPH, sociálním a zdravotním pojištění si tahle chamraď dělá co chce.Třeba si hrají jako tady v úřadu vlády na Jamese Bondy.S tím že 007 by se ve vhodné chvíli přiznal a kápl božskou.Tahle vojenská elita bude věčně mlžit a zatloukat.Každý naprosto každý na ně takto může několik dalších let ukázat prstem.Se slovy takže to jste vy, lháři všech lhářů.Zbabělci první elitní kategorie.
 • Když se rozjela tato kauza, tak nebylo zdaleka jednoznačné, že se imunita vztahuje i na tento druh činnosti. Platí zásada, že v případě pochybností státní zástupce m u s í žalovat a soudce naopak musí osvobodit. Soudruh Ortman toto velmi dobře ví, tak nevím, proč se těch "politických podnikatelů" zastává. Zřejmě musí splácet nějakou vysokou hypotéku, jinak si jeho světonázorový veletoč neumím vysvětlit. Ištván jenom dělal svoji práci. Není to přece první případ, že soud nevyhověl státnímu zástupci. To je normální. Nenormální jsou ty náhrady za měsíc ve vazbě. Poslanci berou dost, ale takové statisíce určitě ne.
 • zastupitelství to zvládli brilantně.Pokud navíc zlostně prská nějaká advokátská nula tak je to přirozeně ještě lepší než se čekalo.A to by si člověk řekl že strana bude vždy na straně bezpráví.A ejhle pikolík strana se staví za gaunery.Nebylo nic hezčího než vidět ODSáckou sebranku v klepetech.Nebýt téhle akce tak nám modrá banda bude krást a ještě u toho mlaskat několik dlouhých let!
 • Jak může soudruh Ortman něco takového říct ať se podívá nejdřív na sebe podle článku to vypadá že je svatoušek a hlavně kříšťalově čisty jako koloťuk ono i na vás pane Ortman dojde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit