Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kettling, pane Wachmeister, vy jste hlava. Nejsi taky snědej a čekáš na dávky a radíš jiným? To odpovídá tvé gramotnosti, ne gramáži, to je něco jinýho. Ty bys mohl dělat s tvým koktáním a znalostmi, mluvčího nějakému agentu Burešovi. On má takové mimoně rád. Alespoň se mu lépe "privatizuje".

 • Stále chybí zaměstnanci. Přitom u pracáku v době dávek je naprosto tma, co je tam bělochů. Už se někdo staral, aby ty hordy prošly novým lékařským přezkumem a hlavně byli potrestáni ti, co jim potvrzeni neschopnosti dali. Hlavně přísné tresty u nich za krvesmilství za účelem sociálních dávek. Na NETU jsem četl, že cikánka 24 let, 5 dětí. Vyplácet dávky na max. 2 děti. Vyjímka u vícerčat.

 • Mimo téma, ale moc prosím všechny diskutéry, jestli by vždy, když se
  objeví příspěvek našeho Toníčka (byť zkopírovaný), mohli tento ocenit
  palcem nahoru. Nic vám to neudělá a našeho Toníčka moc potěší, že mu k
  jeho palečku u příspěvku, přibudou další. I redakce by mu mohla nějaké
  ty palce automaticky přidělovat... Příspěvky našeho Toníčka, psané
  tučnou kurzívou, si to jistě zaslouží. Moc vám za našeho Toníčka děkuji.

 • Ostatně - ten "Kettling" je známý prušácký "terminus technicus" pro 

  kontrolu davu lidí (zde i kontrolu jednotlivých diskutujících)... 

  Taktika spočívá v dehonestaci diskutujících - uzavřením v diskusní 

  "konvici" (tj.v držení diskutujících v uzavřeném diskusním  prostoru, 

  bez možnosti se jinak - alternativně - vyjádřit k danému tématu).

  -------------------------------------------------------------------------------------------

  Není ostatně vyloučeno, že onen "Kettling" je jen placeným agentem

   Bundespolizei, s platem nejspíše okolo 2.500 euro (brutto)...

 • Je to naše - v Česku - věc! 

  A pro Vás - "neoprušáky" - zbytečná starost...

 • Budou se "zvyšovat" platy. 

  Úměrně k tomu i ceny.

  Čili prohloubí se inflace - nic víc a nic méně... 

 • No , ono by lidi bylo dost. Pred mnoha mnoha lety nekdo vymyslel takovou vec , rika se ji penize. A ta se prave dava za tu praci . Neny penys - neny laska . Neny penys neny prace milacik. Mohli by to vyucovat na tech ceskejch vysokejch skolach pro ty managory z manadementu a zkouset nez tomu daji ten patytul co plati jeste ve vedlejsi ulici , nejakej MBA a dalsi znaky tezky demence na papiru  . Pripadne by to mohla vysoka plzenska zaradit do repertoaru. Nebo si cesky spickovy experti se sedmi vysokejma vyhrnout rukavy a alou k soustruhu. Treba takovej poslanec na dozivoti Marecek Benda , Sasa Vondra a dasli udreni potrebni pracanti k pohledani.. Myslim ze by druhou sichtu po svoji rachote v pohode stihli. Chytri Cesi uz davno pochopili , ze v Cechach scipnul pes a nema cenu si tam mazat pracky zadarmo. Ja sam jsem uz nekolika chytrym pomohl s uchycenim v zahranici a zatim si nikdo nestezoval. Pujcka splacena ne za 30 , ale treba za 10 let a podobna zverstva. Mohu jenom vrele doporucit vsem kterym to mysli. A na ty cancy tamni bakove vlady vedenem nejaky rusincem nebo co to je , o vlastenectvi ? Skoda pouziteho hnedeho papiru. 

 • Stavebnictví, to je velká dřina a malé peníze. V Německu se na stavbách motá klidně i třicet lidí, ale každý dělá jen to, co je jeho oborem. Žádná divočárna aby výsledná práce byla kvalitní. Ne jako je to u nás, kde podnikatel aby ušetřil na zaměstnancích chce aby barák postavili třeba tři lidi (viděl jsem takovou firmu) a v šíleném tempu a dělali všechno od výkopových prací a zdění, instatérské práce až po pokládání dlažby. Ti lidi dělali 12 hodinové směny, 6 i 7 dní v týdnu a za 16 tisíc hrubého. Na kvaliní práci neměli čas, podnikatele zajímalo jen co nejrychlejší dokončení stavby a shrábnutí peněz. Podnikatel se ještě divil, že u něho zaměstnanci dělat dlouho nevydrželi a ani nikdo k němu jít dělat nechtěl.  Dělali u něj jen chudáci z pracáku před důchodem, které už k vůli věku nikdo zaměstnat nechtěl a odmítnout tu práci nabídnutou jim pracákem si dovolit nemohli. On jim přece dává práci a lidi by mu měli za to líbat ruce. Takové řeči vedl.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit