Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zas skutečně mrazí z toho, že bych měl přispívat z mejch daní na někoho kdo si svoje problémy způsobil sám ať již špatnou volbou partnera, či usilováním o svěření dětí do péče o které se nedokážu SÁM postarat. To je jejich věc, jaký si to uděláš takový to máš! Jinak jsem sociálně smýšlející člověk a nemám problém přizpívat na někoho kdo má třeba zdravotní potíže, ale když si někdo svou zoufalou situaci zavinil jen svým rozhodováním a špatnejma životníma volbama tak ať si to vyžere sám a neožebračuje nezainteresované...
  • moje bývalá si koupila byt, a stotřicet cm úhlo.tv, a teď na to u soudu poukazuje,že co splácí.
    ten kdo se pohybuje v reálu u soudu s výživným, ať už snížením ,zvýšením ,určením,ten ví,jaká je tam katastrofální situace a za koho je tam platící zploditel-otec.
  • Všichni cinkali klíčema, chtěli kapitalismus, tak opravdu nevím na co si stěžuje, blbka. Ať ji děcka nakrmí "demokracie". Určitě si půjčila na blbosti a teď brečí. Dobře jí tak, když je blbbá.
    • Apači, budu stručný, jsi necitlivý hnusák a děláš svým bolšánům pěknou ostudu. Až ty jednou budeš v nějaký podobná situaci, tak se ti budu smát, nebo z tebe dělat pitomu. Jak se ti to bude líbit, ha? *12* *16* *12*
    • Raději nikoho neurážejte a hlavně, aby se vám nestalo něco podobného... Ono se totiž to, jak mluvíme o druhých a chováme vrací. Dnes si ani nemusíte půjčit, abyste se dostal do problémů. Jinak, pochybuji, že by Apačové mezi sebou vítali takové nemoudro, tak si raději příště zvolte jiné anonymní jméno...
      • Opravdu nevím na co bych si měl půjčovat peníze. Když na to nemám, tak to musím oželet. A na jídlo, když jsem skromný, musí stačit 3 lidem 3500 na měsíc. Samozřejmě si nesmím vymýšlet. A znám spoustu maminek a rodin, které za to musí žít a nestěžují si, protože stejně nemají komu.
      • V jádru má apač pravdu, jenže lidé když je oblbovali různí Havlové i jiní, kteří tvrdili že tady bude ráj, nebudou králikárny nebude nezaměstnanost atd nyní zjistili že to nebyla vůbec pravda a nic s tím už neudělají.
        • Hodně lidí už na ty králikárny nemá tak se musí vystěhovat na ubikace v horším do různých garáží či pod most.
  • To je tak když neumí hospodařit s penězi. Žije si s děckama nadpoměry a stěžuje si, že na to nemá. A blbka si ještě půjčí na věci které nejsou životně důležité. Když nebude vymýšlet, tak musí vyžít s 10 tisíci na měsíc. Jako účetní vydělá určitě víc, jestli není úplně blbá.
    • Víš o životě kulový, jsi trapák. *12* *16* *12*
      • Já bych řekl, že ví o životě dost. Můj názor.
    • Ty musíš být také zázrak přírody jako antimultiblb, u všech odchází exkrementy konečníkem, ale u vás mozkem, který je zajisté menší než vaše oko.
  • Jo jo cinkali jste klíči tak zde máte výsledek, nevím proč se vám to nelíbí, ta její matka taky určitě cinkala a toto si vykoledovala.Když jdu po městě potkávám žebráky na každém rohu.
  • Takový tečka byl celý dlouhý život na dávkách za minula i teď, měl se jako prase v žitě, nyní jen rozeštvává společnost která dobře ví jak bylo kdysi a jak mizerně je teď, strčil bych ho to toho jeho kozího chlívku krmil jetelem a to PC s kterým tady otravuje bych mu omlátil o palici.
  • To je přesně ten příklad,který popisuji jinde.To naši politici,které si dokola volíme jako ovce mají svatozář a patent na rozum,ale jiní potřebují mít praxi a dostanou pár šušní za smyslplnou práci na rozdíl od jejich zmetků.
  • Uniká mi logika tohoto státu - vymáhání výživného se poměřuje platem toho, komu zůstali děti? Ale výživné je částka určená pro děti, tedy bez ohledu na výši příjmu by mělo být stanoveno potřebami dětí podle věku a 100%ně vymahatelné. Čučí na mě z toho pozůstatek finančního mága Kalouska...
  • Takhle chová stát, který má představitele s hlavou, strčenou do řiti SSA!!!! *12* *12* *12*
  • 7 let na mateřské ? A ty státe, plať ! Z čeho se pak měla vypočítávat podpora v nezaměstnanosti ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit