Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Už teď se díky válečné  bruselské politice
  nedoplatíme elektřiny. Zavírají se továrny a masivně se zadlužujeme.
  Není možné, aby EU měla drahé energie a prosperovala. Když zbytek světa
  má levné energie
  Není možné vést za EU  válku, když cenu elektřiny už nedokáže nikdo platit. /Skutečnou - nestropovanou/. Výrobky vyrobené
  díky takto drahé elektřině si přeci nikdo nekoupí! Jediné řešení, které v
  Bruselu zatím vymysleli je Rasmussen-Zelenského plán na nekonečnou
  válku proti Rusku. A tisknutí   n e k r y t ý c h   miliard na úhradu cen elektřiny a
  plynu. I mezi odborníky vyvolávají  salvy smíchu bajky Uršuly o vodíku. Akci vodík se nepodaří udělat za rok. Mezi tím rusák buduje nové plynovody. Čína, Indie,Irák. Tam všichni vysmátí a spokojení. My denně EU trneme. Jakou novou pitominu vymyslí Brusel. A jak tu pitominu vylepší ten z Kyjeva.

 • "Ukrajinu nedáme?" A to říká jako kdo? Někdo z Evropské unie snad  před válkou provokoval celé měsíce rusáka? Někdo z Unie si snad o takovýchto provokacích natáčel nyní  veřejně dostupná videa? Nestačí už, že nám válka přináší nekonečné finanční a materiání škody? Válka která se evropanů netýká? Nestačí, že za nás burácejí z tribunek váleční rekové III. typu? Fiala, Lipavský nebo ta bezejmenná ze sněmovny? Hrdinové kteří ale hulákají sami za sebe. Jen promile zdejších lidí s nimi souhlasí. Do EU se nám vrací socialismus. Co se manipulací týká, je už v Bruselu našlápnuto na ryzí komunismus.

 • Ano " Ukrajíínu nedáme-radši ji zbouráme. Motto EU a celého Západospolku. Ti EU šéfíci, kteří se zapomněli ve feudální době. Kde berou tu drzost ti panáci z EU a jejich korouhvičky vykládat, že ten problém s energiemi zavinil někdo jiný než oni.Nejdřív s jejich šovinismem ukradli Gazpromu ( pardon oni tomu říkají sankce) platby za plyn co měl v nespolehlivých západních bankách. Rusové naprosto logicky začali požadovat platby do Ruských bank. Pak Zápaďáci začali vykřikovat, že plyn od Rusů nepotřebujeme, následně zazvonil zvoneček v podání jisté Layerové, která nejdřív hlásala kdo kupuje od Rusů za rubly, podporuje Putina, naše pravicové  zvonečky typu Skopečka hned cinkaly stejně. Pak zvoneček Layerová otočila o 180 st., že když nenakoupíme od Putina, tak jej podporujeme, neboť lišák Putin by to prodal jinde dráž. A ČS zvoneček začal cinkat stejně.( https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/zaspali-jsme-a-ud%C4%9Blali-obrovskou-chybu-bez-rusk%C3%A9-ropy-se-neobejdeme-p%C5%99iznal-skope%C4%8Dek/ar-AAY7348?ocid=msedgntp&cvid=62fc1cee43944f6883e260d3c10e7b2e&fromMaestro=true ). Opravdu skvělé vedení. Nikdo se nehlásí k tomu, že v roce 1967 byl uveden do provozu plynovod Bratrství,  který dopravoval plyn ze SSSR do Československa a později dál do Západní Evropy, v roce 1971 založen s.p. Transgas, který v letech 2001-2002 vláda Zemana(ČSSD) prodala německé společnosti RWE ( cca za 125 miliard Kč) postup viz ( https://www.cpptransgas.cz/o-nas/historie/ ) V důsledku prodeje Trangazu pro RWE, ztratila ČR kontrolu nad strategickým zdrojem plynu. V roce 2013 v důsledku nařízení Evropské komise, RWE vyčlenila jako provozovatele plynovodů společnost Net4Gas. Následně v témže roce RWE prodala distributora plynu Net4Gas pojišťovně Alianz  a kanadské skupině Borealis (!!!) za cca 41miliard Kč. V roce 2020 skupina E.ON koupila od RWE skupinu Innogy ( dnes vlastněná maďary). Současně RWE získala většinu původně našich podzemních zásobníků plynu, které chce prodat, zatím neúspěšně. A v rámci tzv.pomoci Ukrajině dnešní vláda korunovala to vše v rámci antiruského šovinismu tím, že Evropská komise v čele s Leyenovou v úterý oznámila, že předloží návrh na regulaci a omezení spotřeby elektrické energie v Evropské unii v důsledku akutní energetické krize. Tak to jsou výdobytky režimu po roce 89 u nás.  A to již nechávám stranou Ukrajinu, rok 2014 s tzv. Majdanem, osobní účast náměstkyně US ministra zahraničí Nulandové při zvěrstvech, které tam dělali ti které dneska podporujeme a následek toho všeho. Tak nám nehloupněte hlavu tím kdo za ta zdražení energií u nás může. A Putin to rozhodně není.

 • Vodík má potenciál, ale spolku Uršula, Timmermans & spol. se daří navyšovat svůj škůdcovský potenciál. EU v současné podobě je největším nepřítelem Evropanů. 

 • EU nemůže někomu něco nedávat, protože Ukrajinu prostě nevlastní. 

  Nebo, že bych něco přehlédl? 

 • Snad se tomu našemu tajtrdlíkovi Péťovi konečně rozsvítí. 

 • My nedáme tebe, protože někoho jako jsi ty, bychom už nikde nenašli.

 • Už teď se - díky ruské (Putinově) válečné politice - nedoplatíme elektřiny... 

  • Jo Tonda, ten tomu rozumí a ví jak na to.

  • No - nezbývá než abys Tondo Putinovi domluvil...

 • Mimo téma:

  Tiscali dnes to je 85 let od úmrtí T G M - a vy NIC...!!!

  • No, není to královna Británie. Jestli to nebude tím. 

 • mun.go

  Na prvním fotu v úvodu má Frau Ursula kol hlavy slušivou svatozář.

  Socha Neposkvrněné Panny Marie (Immaculata) v Tatobitech, Český ráj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit