Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pronést něco takového pár týdnů před volbami - to může jen politický sebevrah. Pane ministře, jste ... (synonymum pro politického sebevraha) !
  • historik56
    A co mají dělat ti,co dostali plný invalidní důchod a nesmí do práce z důvodu ohrožení zdraví nebo i života?Takoví lidé at klidně zemřou,bude víc pro ty ostatní,že!
  • Dejme důchody jen těm co pracovali!!!
    A důchody těch co se ho nedožili příbuzným.
  • Pan ministr perlí je mu 72 let a dle svého naturelu přemýšlí o důchodech a jiných hloupostech. Při současné inflaci pane ministře si nikdo pořádně na důchod nenaspoří neb mu naspořené prostředky sežere inflace. Na to jste tak nějak zapomněl a jako ministr jste se moc neuvedl spíše jako mamlas.
    • Zato vy jste se uvedl jako naprostý hlupák. Za poslední tři roky byla průměrná míra inflace
      0.4 procenta. *14*
      Jestli vám vaše "naspořené prostředky" někdo sežral, tak to určitě nebyla inflace.
      *14* *14*
      • Jenže kolik byla inflace posledních 28let.
        • Odpovídal jsem na diskusní příspěvek, kde se píše o SOUČASNÉ míře inflace.
          Za Klause byla samozřejmě inflace daleko vyšší, ale taky byly vyšší úroky v bankách.
          Pokud si někdo střádá doma do prasátka je to jeho chyba. *14*
          Každý si mohl třeba v roce 2009 koupit podílové listy ERSTE STOCK za 0,5 Kč a o šest let
          později prodat za 2,5 Kč. Kolik je to procent? *14*
  • ANO - bude líp ! *14*
  • Antek
    Ty zmrde, vrať mi mé peníze, které jsem nacpal do sociálky za 43 let práce!!!
    • Nasser si ty hlúpý gadžo.. *14*
    • kdepa oni by tě nejradši ještě něco sebrali a pak semleli do kosteleckejch uzenin
  • Prostě a jednoduše. Po výrocích onoho pána je pro všechny občany nad 50 strana ANO NEVOLITELNÁ, protože když dovolí tohle mezi sebou, dává jasně najevo, co je zač a co od ní můžeme čekat.
    • Naprostý souhlas. Jenom bych dodal, že ANO není žádná politická strana s jasným programem, je to pouze jakési "hnutí" a jeho "program" spočívá v tom, že jeho fýrer chce řídit stát jako (svůj) podnik.
  • od koryt.......politiky učinit trestně a hmotně odpovědnými..........tím ubude zlodějen a biliony se jen pohrnou........jsem zvědavý komu straničtí zloději pod rukou za hubičku a své úplatky střelí to lithium na Cínovci....a pak budou ječet že prý nejsou na nic peníze......to hajz..lbába z hlavního nádraží umí hospodařil lépe než ta tlupa stranických netáhel.....
  • máme hole v ruce....
  • claude
    Atˇsi soudruh ministr všimne průměrného DĚLNICKÉHO platu a potom mele píčoviny!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit