Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V tom výroku zcela zjevně nejsou propagovány evropské hodnoty, proto je troufalý a pobuřující.

  Otázkou je, kolik ze zdejších diskutujících se dožije toho, že onen výrok bude i nezákonný.

 • Pan Křeček je kritisován za výrok:

  "ČEŠI NEJSOU ŽÁDNÍ RASISTÉ, JEN SI PŘEJÍ ZACHOVAT SVŮJ ZPŮSOB ŽIVOTA - NA COŽ MAJÍ PLNÉ PRÁVO!"

  Může mi někdo sdělit, co je na tomto výroku nepravdivého, či dokonce "pobuřujícího"?

 • Vy Češi jste nas fašisty hnali leda u Monte Dragone, ale to je asi tak všechno, navic kdyz pulka z vasich dustojniku Vladniho vojska byla nasaknuta antisemitismem jak snad zadny italsky fasista nebyl (kdyz se pak vojaci VV dostali pres Italii k CSOB, meli s antisemitismem dost velky potize, vzhledem k tomu ze obrovska cast brigady byla slozena z ceskoslovenskych zidu). Jinak kdybyste nebyli jako Cesi pitomy a dali fasismu sanci, mohl Hitler dostat co nechtel uz behem Anslusu

 • Díky žes mi to vysvětlil německý Nacisto, teda pardon, ty se vlastně hlásíš k italským Fašistům....😉   vy můžete jedině děkovat tomu, že my Moravané jsme neskutečně tolerantní a neděláme Čechům takové problémy jako Slováci když se trhli. Kdyby si z nás sousedi Češi vzali příklad, vypráskali bychom vás společně už v září 38 na hranicích a ne až v březnu 39 ve Frýdku-Místku.....

 • Ombudsman vezoucí se na různých módních vlnách a vyvolávající hidžábové šílenství a další škodlivé emoce by neměl být ombudsmanem, protože ombudsmanství není o politické agitaci a nadšeném horování pro prosazování teokratických prvků do demokratického systému, toho systému, který důsledně dodržuje praxi odluky státu od církví. Šabatová navíc prosazovala skrze uměle vyvolané záminky zájmy nositelů nenávistné a militantní věrouky. Šabatovský styl islamizace české kotliny je zavrženíhodný. 

 • Omyl , ne nad 80 let. Ta lajna je nastavena na 70 let. V Nemecku tedy , v Cechach to nema cenu ani komentovat. A to se pocita i v dobe dejme tomu voleb. Takze 69 kandidat lety ma uz take smolika, ostatni zucastneni stesti. Tam, v tomhle veku  uz je jine pole pusobnosti . Staci se podivat na ten kopec nad Prahou . Co se tam odehrava ?!?!?

  Jako bonus bych doporucoval zvolit opet Tuneldedka Klause prezidentem. V te zemi neomezenych moznosti , Cechy ten znane obcas , to mozne je. Jedno ze mu uz bude asi 199 let. " U nas je i nemozne mozne " Rudolf Hrusinsky , Skrivanci na niti. Aneb splnme si sve sny ze stribrneho platna . Sranda musi byt. Ja , autor citatu. 

 • Ale jo v jednotlivych Nemcich ten smysl pro "Ordnung" a "Disziplin" je. To se v nich asi nezmeni. Jo, a mate recht. Proste nikoho nad 80 do verejnych funkci... A to rikam i jako pecovatel z Domova senioru...

 • Z vas Moravanu ma kazdej srandu. Vase separace by trvala presne tyden a vite proc? Sest dni by se v Cechach smali a za den by vas pripojili zpatky. Tak se nezastitujte nejakymi "my Moravane"... Zvlaste kdyz Brno bylo  v 38 a 39 spise nemecke mesto

 • Cerny genderovy cigan ..

 • Především je třeba říct, že kdyby  správně fungovala naše justice za kterou skandují davy na Letné, tak by takový úřad byl (a konec konců - ale z jiného důvodu) a je docela zbytečný.

  Dobře placená trafika pro právníky, pro které nezbylo místo na soudech a v advokacii, pro různé sociology a filozofy, kteří mudrují a vymýšlejí zelená, a euro moudra.... A jestli tomu tobogánu bude šéfovat Křeček? Třeba Sysel.....

 • Jako třeba v září 38 a březnu 39? My Moravané děkujeme, nemáme o Vás zájem. Jsme povahou Masarykovští demokraté. To u Vás asi netušíte, co to vlastně je......nechte si svůj diktát a nás si nevšímejte.....

 • Nemci , o tom dost pochybuji. Ti maji svych problemu ktere vylozene nezvladaji vic nez dost a stale jim pribyvaji . Takze tudy cesta take nevede. Nemci se v jistem obdobi dejin lidstva nejak prezentovali jako schopny narod. Nekdy az moc schopny a neskoncilo to nijak slavne , jak znamo. Sice jine narody take, ( sveho casu Svedove , Anglicane, Holandane atd  ) , ale tem dnum je konec. Pokrok takrikajic se sune na jinou cast zemekoule.

  Ovsem jednu vec , tu by bylo dobre od Nemcu prevzit . V tom jsou stale vyborni a nijak nezaostavaji.  A sice, ze do podobnych funkci, do jake se cpe tahle ziva mrtvola , je mozne kandidovat a vykonavat je, je mozne nejvyse do 70ti let. Potom proste a jasne odpocinek a z kola ven. Predstava ze v Nemecku voli 81 letou fosilii do nejake verejne funkce , to je tedy dost fantasmagorie.V tomhle veku uz nikdo nepotrebuje ani nejakou trafiku. Vubec je to cele na blazinec a ne na nejakou vaznou debatu , kam nacpat takovehleho geronta aby se snad vubec jeste pokousel o necem rozhodovat. Jeden na hrade staci , ten vyda za 99 dalsich. 

 • Ombudsman by především neměl být věrný odkazu šabatovského stylu, kterýžto styl jednoznačně preferoval zájmy poplatné trendům islamizace a afrikanizace Evropy a privilegizace některých ukřičených menšin. Ombudsman by měl být nestranný, tedy by neměl být aktivisticky aktivní proti zájmům republiky a především by neměl ve veřejných institucích prosazovat náboženské požadavky. Ombudsman by měl ctít fakt odluky státu od církví. Bude těžké najít skutečně vhodného kandidáta tak, aby nehrozilo zneužívání funkce ombudsmana k prosazování protispolečenských zájmů. 

 • Anebo cigán ! 

 • Gorobilypes

  Jsem pro ať tu funkci pro vyváženost dělá Rom.

 • Pan JUDr. Stanislav Křeček je velice schopný právník, který má ve svém oboru přehled. Jinou otázkou je, že už není nejmladší, vždyť je mu 81 let. Pokud však se chce této činnosti nadále věnovat s vervou, pak je jistě žádoucí, aby se stal veřejným ochráncem práv, než do funkce jmenovat člověka, který bude pracovat liknavě a bez zájmu a jehož hlavní metou bylo právě jen být ombudsmanem. A vo tom to celé je, řečeno slovy pana Pitkina.

 • Ani ne tak Martani. Stacili by Nemci. Ale museli by to vzit fakt zgruntu. 

 • Každý Boží den myslím na to, kdo je u nás ombudsmanem!! 90% lidí ani netuší, co ta funkce obsahuje, ale mudrovat budeme jako mudrcové z východu. 

  O "kvalitě" tohoto úřadu s více jak 120 právníky svědčí to, jaké odborníky jsme tam nalezli. Třeba paní Valachovou.

  Pokud si na tuhle pozici nárokuje dědičné právo sluníčkářská kohorta, tak jejich obavy sdílím. Senior Křeček, kterého obdivuji s jakou urputností (se stejně jako paní Válková) drží korýtka - inu omen nomen,  jim tam sedět nebude. Potom, že senioři u nás nechtějí pracovat?!

  Jinak lát na něho nemohu, protože o něm vím jen to, že kdysi "pomáhal" nájemníkům. Se stejným úspěchem jako Gréta dneska klimatu.

 • Skvělé doporučení, díky.

 • Napíši jako to cítím já. Křeček je mag..říká se duševně zaostalí a mam k němu tolik výtek že se nedají ani všechny popsat. To hovad... bránilo podnikatelům v jejich svobodné vůli podnikat. Mně osobně připravil na zisku jeho rozhodováním o více jak milion Kč. Neoprávněně si přisvojil titul Judr. a přitom nic nebyl. Je to lhář podfukář. Tento stařec ať užívá důchodu a post nechá jinému mladšímu, demence se nedá zastavit a demen... si neuvědomuje, že je demen..., ale musí mu to někdo říci.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit