Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s vámi. Vždyť Gazdík si nevidí na špičku nosu. Je to právě on kdo nevytváří žádné směnitelné hodnoty a za to NIC bere od státu nehorázný plat a odměny.
    • Pan Gazdík byl zvolen v řádných volbách.Mate- li dukazy, že volby byly zmanipulované, podejte trestní oznámení.V opačném případě mlčte a vyčkejte dalších voleb.Pak si mužete volit třeba Martany.A nebo kandidujte sám a budu se těšit na vaše SMĚNITELNÉ hodnoty.
      • Mirko, to je velice výstižné. Naprosto souhlasím.
  • ten Gazdik je asi pomatenej.Nějaké zdražení to pro něj nic neni.Douifám.že už ma na důchod nakradeno.
    • ...toho chrání přece bůh ... buch, buch ....
      • Bůh jej nechrání, toho chrání poslanecká imunita, kterou si tam schvalují po demokratických parlamentních volbách. Bůh jim ale každý den ukazuje cestu. Je jen na nich, jestli změní kurz. Evidentně ale nutí nás ke změně vědomí, chování a pohledu na svět. Jak jinak si vysvětlit, když lidem dnes nevadí, že vás na ulici pozorují stovky kamer (pořízených za stamiliony Kč) a u nich někdo hodnotí vaše chování. Kdežto za komunistů vás sledovali tajní a to vadilo každému.
  • Takže, Gazdík kritizuje svou vládu, že zvýšila důchod jen o 150 korun. Rozumím tomu dobře?
    • Myslím, že ne !!! On kritizuje ten přídavek důchodcům, že jako 150,- Kč je tak málo, že by se bez nich důchodci obešli a stát by tak ušetřil na přídavcích k důchodům celkem cca 5 miliard Kč. A tak má vztek, že těch 5 miliard půjde důchodcům. zatímco on by je raději ukradl pro sebe...
  • Kdo nemá nomenglaturní komunistický důchod tomu se hodí každá pětka a myslím že těch co mají své důchody v nezaplacených darech a nevratných půjčkách všem přátelům rudých je většina. Až nám Libanon,Kuba,Vietnam a další vrátí alespoň úroky tak se budou důchodci mít pokud to někdo zase neukradne
  • kdo je Gazdík, je to snad malý hospodář, nebo chalupník? Co umí a jak se bude živit až ve vězení budou muset všichni pracovat?
  • Já jsem pro tři hejtmany jak v Táboře za husitů.A hotovo.Žádné Sněmovny a Senáty. *1*
    • Však taky to bylo loupení a vypalování hradů a klášterů a sadistického vraždění potenciálních odpůrců, než se ty bandy vedené sadistickým loupežníkem Žižkou, než se je podařilo zlikvidovat. Ještě dnes jsou k vidění trosky po řádění husitů. *9*
      • Ty bys právě tím husitským cepem potřeboval,za prolhanost,dostat pořádně po hubě.Pokud uvedené tehdy dělali,tak budiž jejich dílo pochváleno.
        • Klasi Jaroslave, co ještě jiného umíš kromě dávání cepem po hubě?
  • Poslanče Kazdíku, že žijeme na dluh je proto že se republika potažmo veřejné peníze nehorázným způsobem už přes dvacet let rozkrádají.Je třeba utnout této chobotnici chápadla a peněz bude v soc.systému který už zdaleka není štědrý dost. Ten každoroční deficit je naprosto zbytečn, přes sto miliard korun veřejných peněz zmizí na soukromých kontech . Zprzněné zákony třeba urychleně napravit a přijmout zákon o prokazování nabytého majetku jinak napětí a nenávist hlavně k zkorumpovaným zázračně bohatnoucím politikům a pseudodemokratickému systému kde se zločin netrestá poroste.
  • Klas Jaroslav je typickým příkladem jak to to dopadne, když sadistický estébák začne číst marx-leninské bláboly. Tomu nepomůže ani dr. Chocholoušek.
    • Ty prolhaný pravicový blbe.Já jsem se musel ,za komunistů,za jejich kritiku, prošlápnout až k soudu.Kdybych tehdy věděl,jaký politický dobytek se po komunistech dostane k moci,tak bych se k nim,v zájmu národa dal.Pokud by nevadil můj třídní původ.Stávající političtí lumpové,z každého jejich kritika, hned dělají estebáka ,nebo milicionáře.Už je to dobytek zralý na nejkrutější odporažení.
      • Klasi Jaroslave, byli i tací, o nichž se říkalo "to je taková sv*ě, že ho na komunisti mezi nechtějí". Snažil ses asi málo, aby tě mezi sebe vzali. Klaus se také snažil a také ho nevzali. Jinak oni snad komunisti po Listopadu odletěli na Mars nebo se z nich stali andělé? Nezapomínej, že ten politický do*k, co se dostal k moci jsou právě ti "bývalí" komunisti a jejich potomci, jenom na rudou kůži navlékli jinobarevné pláště. Bývalý komunista je totéž jako bývalý černoch. Jinak tím jak tady stále požaduješ budování "katovských mučíren", každému chceš "roztrhnout h*u" atd. tak jasně dokazuješ co jsi zač.
        • Vážený Petře, omyl, panu Klauzovi jsem dělal ručitele na přihlášce do KSČ. Byl přijat zatím jako kandidát.já jsem v současné době za vodou a nestěžuji si. Nemám na co.
        • Ty zalez a neotravuj. Lidé už znají tvoji identitu, tak aby ses nedivil.
        • Bez výstavby katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy,se stávající kapitalistický svinčík nesrovná.Za to,že komunistům,jen za rok stouply preference o sto procent,může ten politický dobytek,který je dvaadvacet roků u moci.Pokud nechtějí nástup komunistů,tak neměli národu tolik lhát a pro sebe tolik krást.Nyní už se pravice směle ,řítí do pr.e.le.
    • No jo, ti pomatení za to nemohou. Křesťanský princip solidarity a láky k bližnímu nám říká, že je třeba se o ně postarat a postavit pro ně dostatek ústavů pro choromyslné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit